Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Mocno trzymam kciuki za jutrzejszą kastrację :thumbs::thumbs::thumbs: Będzie dobrze Igorku :loveu: A jak już będzie po wszystkim przypomnimy się cioci Hitoshi ;)
  2. [quote name='Iljova']Ciekawe czy DOnka pamięta o Lauruni i o nas ? ;-)[/QUOTE] Pamięta, pamięta ;) Czeka na przypływ weny twórczej ;) Na razie ryje nosem w klawiaturę ;) Dla Laurki głaski przesyłam :loveu: A dla wszystkich moc serdeczności :):):)
  3. Ogłoszenia Negry :) 1.[url]http://tablica.pl/oferta/piekna-mlod...mu-IDOnX9.html[/url] 2.[url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l17228.html[/url] 3.[url]http://www.neeon.pl/202258-piekna-ml...zuka-domu.html[/url] 4.[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2074..._owczarka.html[/url] 5.[url]http://www.adin.pl/ogloszenia/175250.html[/url] 6.[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/NEGRA,59718[/url] 7.[url]http://top-ogloszenia.net/183-18-119-380757[/url] 8.[url]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/4/23541.html[/url] 9.[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/960...KA-szuka-domu/[/url] 10.[url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ358969359[/url] 11.[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/45136[/url] 12.[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0203,Lw==.html[/url] 13.[url]http://katowice.olx.pl/item_page.php...&ts=1330460596[/url] 14.[url]http://www.eoferty.com.pl/piekna_mlo...mu_278801.html[/url] 15.[url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp...zuka_domu.html[/url] 16.[url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...rka-szuka-domu[/url] 17.[url]http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=44404[/url] 18.[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id37288.html[/url] 19.[url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przy...e5bs25287.html[/url] 20.[url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2182...ka-szuka-domu/[/url] 21. [url]http://katowice.swistek.pl/piekna-ml...mu_146345.html[/url] 22. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...t_id=358410611[/url] 23. [url]http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...omu_28279.html[/url] 24. [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-332792.html[/url] 25. [url]http://katowice.lento.pl/piekna-mlod...ka,310967.html[/url] 26. [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] 27. [url]http://przyklej24.pl/[/url] -> czeka na moderatora 28. [url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Pie...domu_6067.html[/url] 29. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...ferta-slaskie/[/url] 30. [url]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...uka_domu,8fa2#[/url] 31. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...ka-szuka-domu/[/url] 32. [url]http://owi.pl/ogloszenie/Piekna_mlod...ka_domu,556009[/url] 33. [url]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=93350[/url] 34. [url]http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/k...u,3608639.html[/url] 35. [url]http://przylepa.pl/detail.php?id=5235[/url] 36. [url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...cza,42909.html[/url] 37. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...zuka-domu.html[/url] 38. [url]http://katowice.freecf.pl/piekna-mlo...ka-domu_a61559[/url] 39. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/P...mu.html,196691[/url] 40. [url]http://www.wywerna.pl/37/posts/6-Zwi...zuka-domu.html[/url] Powodzenia moja śliczna :thumbs::thumbs::thumbs:
  4. Kochany Farelek :loveu: :loveu: :loveu: Anja, a gdzie On u Ciebie mieszka ???
  5. Wielkie dzięki :):):) Te informacje pomogą w ogłaszaniu dziewczynek :) Na pierwszy rzut pójdzie Kama :):):) Już mam dla Niej zamówiony pakiecik :)
  6. Na prośbę anett [B]zrobiłam też wydarzenie w związku z poszukiwaniem transportu dla czarnego szczeniolka z Lublińca do Wawy na piątek.[/B] Zerknijcie, czy taki tekst może być [url]http://www.facebook.com/events/382509168443629/[/url]
  7. Wydarzenie Negry na fb [url]http://www.facebook.com/events/336973506345188/[/url] Zaprosiłam ponad 200 osób :) Przyłącz się i Ty :):):)
  8. Wstawiłam na bazarek taki tekst do ogłoszeń Negry NEGRA to młoda sunia w typie owczarka staroniemieckiego. Ma mocna budowę i długą hebanowo czarną szatę. Urzeka spojrzeniem mądrych migdałowych oczu. Sunia jest łagodna, ufna, lgnie do ludzi, chętnie się przytula i czeka na pieszczoty. Negra to niesamowicie wdzięczny pies, stworzony do kochania i przytulania. Nie zastanawiaj się długo, bo Negra jest w wielkiej potrzebie i ma niewiele czasu. Przyszłemu właścicielowi odda całe swoje serce i obdaruje bezgraniczną wiernością i oddaniem do końca swoich dni. Nie ma przyjaciół wierniejszych od owczarka. Wie o tym każdy, kto kiedyś miał lub ma owczarka niemieckiego. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy oraz sterylizacja suni. Kontakt: tel. 793147805 mail: [email][email protected][/email]
  9. Podnoszę dziewczynki :):):) Co tak wszyscy zacichli, a ... ??? Śledzę wątek na owczarku i wydarzenie na fb, ale i tam grobowa cisza :shake: Ciocia betka podarowała ogłoszenia na bazarku, więc wybrałam Kamę :):):) Jako starsza ma pierwszeństwo ;)
  10. Tora, pokazuj się :loveu: Czekamy na domek :):):) [B]Anett,[/B] w środę lub w czwartek przeleję na konto p. Kamili resztę pieniędzy z bazarku Brakuje ciągle jeszcze jednej znaczącej wpłaty, ale nie będę już dłużej czekać Najwyżej później dopłacę :)
  11. [quote name='betka']To ostatnie ogłoszenie też możecie wykorzystać dla jakiegoś bidulka.[/QUOTE] Jeśli się zgodzisz, to wykorzystamy je dla Kamy z tego wątku [url]www.dogomania.pl/threads/221371[/url]
  12. Farel naprawdę dobrze wygląda :loveu: Tylko taki jakby troszkę smutny ... Nowe miejsce, nowi ludzie, pewnie musi chłopak przywyknąć... Trzymam kciuki za wyniki badań i dorodną koopę :) Zbiórka pieniążków w szkole trwa :):):) Ciociu Anja, wyściskaj Farelka od nas wszystkich :loveu: :loveu: :loveu: On teraz potrzebuje dużo ciepła i czułości :):):)
  13. [quote name='Lu_Gosiak']szczeniol jest mega:):) łapy ma grube jak niedzwiadek:) ten drugi to samo - One maja juz wielkość prawie jak mama Negra do ludzi mega łagodna, przytula sie, siada i czeka na głaskanie natomiast do psow - na tyle na ile mozna to zaobserwowac w schronie srednia - znaczy jak pies na Nia ujada to nie przejdzie obojetnie, suk nie lubi....niewiem może jeszcze chce bronic maluchow do kotow nie znam stosunku i nie mam jak tego sprawdzic Negra moglaby isc do domu w piatek - czyli do adopcji na pewno nie będzie wysterylizowana - poza tym u Nas nie ma na to warunków..więc moze pisac, ze [B]warunkiem adopcji jest zgoda na wizyte, podpisanie umowy oraz sterylizacja suki[/B][/QUOTE] Dobra, to tak napiszę :) A zdjęcia wybrałaś dokładnie te same, które chciałam wstawić :):):) Ten bazarek, który proponuje betka jest megaekspresowy, więc ogłoszenia będą lada dzień [B]Podaj mi jeszcze tylko, na kogo ma być kontakt[/B] Telefon i mail anett mam, ale Twojego nie
  14. [quote name='betka']Mam 2 pakiety wolne na tym bazarku. Donka możesz je wykorzystać dla tych lub innych. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowo-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-18.02-ZAKO%C5%83CZONY"]Ekspresowy bazarek ogłoszeniowo-banerkowy na katowickie psiaki--> do 18.02 ZAKOŃCZONY[/URL][/B][/QUOTE] Betko, jesteś kochana :loveu: Wyskrobię jakiś tekst a Ty zaznacz tylko na bazarku, że to będą ogłoszenia dla NEGRY :):):)
  15. [quote name='beka']Tyle ludzi ja odwiedza, smutno jej bedzie w Teresinie :([/QUOTE] To znaczy, że Dinka jedzie do hoteliku Mokry Nosek ??? Cioteczki, wyściskajcie Ją także ode mnie :loveu: Trochę się martwię, jak Ona zniesie tą przeprowadzkę i zmianę w trybie życia :shake: W hoteliku nie będzie miała tylu odwiedzin i spacerów ... No i znowu trafi do kojca ...
  16. Ale ten szczeniol jest wielki :crazyeye: Mordka jeszcze taka młodzikowata, ale postura ... To będzie chyba taki wielkopies !!! [B]Lu_,[/B] na kogo ma być kontakt w ogłoszeniach Negry ??? Wiesz może, jaki jest Jej stosunek do psów, kotów ??? Aha, czy mam pisać, że sterylka jest warunkiem adopcji, czy do adopcji będzie już wysterylizowana ?
  17. A Mona ciągle czeka i czeka na swój wymarzony domek ....
  18. O kurczę, już tylko tydzień ... :shake: A tam, gdzie miałaby tą sterylkę nie mogłaby zostać kilka dni ??? Już sama nie wiem ... Dajcie jakieś ładne zdjęcia suni, to wykupię Jej ogłoszenia na bazarku I może w końcu uda mi się zrobić Jej to fb Ostatnio miałam problemy i nie mogłam nawet komentować :shake: Fajnie, że zgadzasz się na imię NEGRA ;) A zatem będę Ją tak ogłaszać :):):)
  19. [quote name='motyleqq'][B]możesz dać linka do FB?[/B] gdzieś tu się pojawił, ale nie działał mi[/QUOTE] Proszę bardzo :) [url]http://www.facebook.com/events/242489619156075/?context=create[/url] Trzeba pilnie je zaktualizować i rozsyłać dalej [B]Felu[/B], masz konto na fb ???
  20. No to teraz czekamy na fotki Farelka z hoteliku :):):) Jak On się czuje ??? Jak minęła pierwsza noc w nowym miejscu ??? Zrobię zbiórkę na Farelka u mnie w szkole :) Zawsze uzbiera się parę groszy :) Felu, na jakie konto mam wpłacić ??? Trzymaj się psino kochana :loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='DONnka'] Dziewczyny, a dla mamusi szukacie DT domowego czy może być kojcowe ??? [B]Napisałam maila do osoby, która na owczarku zgłaszała się, że może dać DT tylko za karmę[/B] - [email][email protected][/email] Oto co mi odpisała: [I]Oferta jest aktualna jak najbardziej. Województwo opolskie, wieś bardzo blisko Grodkowa (we wsi weterynarz). Obecnie mam 4 miesięcznego szczeniaka ON-ka oraz 7 letniego Border Collie. Dom tymczasowy jaki mogę zapewnić to duże podwórko z sadem i ogrodem oraz stara stajnia z boksami wyłożona słomą gdzie jest ciepło, sucho i spokojnie. Boksy są różnej wielkości. Wielkość psów to raczej max wielkość ON-ka. Jeżeli chodzi o koszty utrzymania to tylko karma nic poza tym ponieważ z kasa krucho. Jeżeli chodzi o czas jaki poświęcam psom to około 2 godzin dziennie (spacery, zabawa) a chodzić jest gdzie. Mam dwójkę dzieci : 13 i 8 lat. Mój dom tymczasowy to naprawdę tymczas, nie są to warunki idealne, ale jest ciepły kąt, dobre serce i dach nad głową. [/I][/QUOTE] [B]Lu_[/B], a co z Mamusią ??? Najbardziej pasuje mi do Niej imię Negra, co Ty na to ??? [B]Co myślisz o tej ofercie DT z owczarka ???[/B] U Ginn też są wolne miejsca, ale to koszt 400 zł :shake:
  22. Kapitalne zdjęcie :):):) Barni jak wulkan energii :):):)
  23. Nie wiem, co napisać ... :shake: Tak mi przykro z powodu Sako [*] Śledziłam wątek i kibicowałam Mu gorąco Wyobrażam sobie jak bardzo to musiało dotknąć Ciebie, [B]Kajko[/B] :calus: Wierzę, że Twoje futerka pomogą Ci ukoić ten ból Psiaki to chyba najbardziej empatyczne stworzenia na świecie i tak pięknie potrafią w milczeniu nas wspierać :loveu: Głaski dla Laurki i reszty Twojego stada :loveu: :loveu: :loveu:
  24. Uwielbiam takie happy endy :multi: :multi: :multi:
  25. [quote name='anett'] Nie, jeszcze nie... w poniedziałek mijają 2 tygodnie od zakończenia kuracji więc teoretycznie można by umawiać w tym tygodniu tylko nie ma za co; [B]najpierw musimy opłacić cały miesiąc hotelu[/B][/QUOTE] Rozumiem A w skarbonce Kamy i Kiary pewnie echo, co ? :shake: Właśnie zakończyłam mój bazarek ONkowy dla Taszy i Igora Postaram się niedługo zrobić kolejny dla Kiary i Kamy
×
×
  • Create New...