-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Z ogłoszeń Igora nadal cisza ??? Wiadomo już dokładnie kiedy będzie miał kastrację ??? Dobrze byłoby, żeby ogłoszenia Hitoshi pojawiły się jak już będzie po :) Cmokasy dla przystojniaka :loveu: -
[quote name='Zirael']To nie są mixy. Czarne owczarki niemieckie zachowały się głównie w liniach użytkowych i są inaczej zbudowane -mniej garbate i słabiej kątowane , te dodatkowo są odmiany długowłosej.Suka ma niezłą wartość rynkową. Pokryta dobrym, czarnym psem da wyłącznie czarne szczenięta. Prawidłowo odchowane i socjalizowane będą warte 500-600zł za sztukę ![/QUOTE] To tym bardziej trzeba je chronić, żeby nie trafiły do pseudo :shake: Ciągle nie wiemy, jakiej szczeniolki są płci Oby nie suczki :modla:
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cmokam wirtualnie Ikarka i lecę na bazarek ;) -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']żadnych :([/QUOTE] A może tekst trzeba zmienić ??? Już sama nie wiem :shake: Lucuś, gdzie Twój domek ??? -
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
A co tu dzisiaj tak pusto :crazyeye: [B]To ja się przypomnę z bazarkiem, z którego część dochodu przeznaczona zostanie na operację Laurkowych łapinek[/B] [url]www.dogomania.pl/threads/223085[/url] [B]ZAPRASZAMY !!![/B] -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
DONnka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Taki słodki pysio :loveu: Ale rana koszmarnie wielka :shake: Jest ciachnięta wzdłuż całego "podwozia" Biedna, musi być na silnych lekach przeciwbólowych :shake: Jak to dobrze, że jest w domu u mag.dy :modla: :modla: :modla: -
Cioteczki, podziwiam Was za organizację :):):) Dinka chyba dawno nie była tak wyspacerowana i dawno nikt nie poświęcał Jej tyle uwagi :multi: :multi: :multi: Nic dziwnego, że jest zadowolona i pychol Jej się śmieje :):):)
-
[quote name='unixena']Powiem Wam cos tak nieoficjalnie kochani .Wczoraj krotko dryndalam do Agi do Gubina i wiecie co? Domki bija sie o Hercie .Aga rozwaza kilka propozycji .Telefony dzwonia na okraglo i w tym sek ,ze kazdy ja chce ...Aga ma ogromne doswiadczenie i tzw.intuicje i zapewniam Was ,ze odda Hercie tylko w najlepsze z najlepszych rak .[/QUOTE] Na taka wiadomość czekałam :multi: :multi: :multi: Jestem pewna, że tayga wybierze najlepszy :):):)
-
A ile jest czasu, żeby im coś znaleźć, ile jeszcze potrwa kwarantanna ??? Kurcze, jak będzie trzeba wystawię dla nich bazarek, zrobię wątek na owczarku i wydarzenie na fb Tylko żeby udało się im znaleźć jakieś bezpieczne miejsce :modla: :modla: :modla: Chcecie, żeby trafiły w jedno miejsce, czy można je rozdzielić ???
-
TORA - młoda, spragniona człowieka ONka - JUŻ W DOMU !!!
DONnka replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zirael']Dziś rano Tora rzuciła się na jedzenie (dostała zresztą samo mięsko pysznie przyrządzone). Dałam jej też tabletkę przeciwbólową i następną dawkę antybiotyku. Czuje się nieźle, w południe chodziła już ze swoim kumplem Rexem. Nie spodziewam się żadnych komplikacji.[/QUOTE] Chyba ściągnęłam Cię hoteliku myślami ;) Myślałam ciągle o Torze Zastanawiałam się : dzwonić nie dzwonić ... Dziękujemy za dobre wieści i to z pierwszej ręki :multi: :multi: :multi: A zatem startujemy z ogłoszeniami Tory :):):) -
Melduję się i ja :) Ale piękne kulki puchate :loveu: :loveu: :loveu: A jedna całkiem czarna :crazyeye: :loveu: Oj gdyby nie nasz terminator, to mój TZ by temu czarnemu nie odpuścił ... On właśnie takie lubi najbardziej Ja wolę czarne podpalane :):):) Anett, czego im na JUŻ trzeba oprócz ogłoszeń ??? [quote name='betka']Tak, poczekamy ze 2 dni. Ja liczę na to, że Wolf będzie miał telefony w sprawie Miśka i te nowe szczeniorki się załapią na dom.[/QUOTE] Też na to liczę ;)
-
TORA - młoda, spragniona człowieka ONka - JUŻ W DOMU !!!
DONnka replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Tory :loveu: Ciekawe, jak się dziś czuje :???: Anett nie alarmuje, więc chyba jest OK :roll: -
[quote name='wolf122']I tak będę musiał z panem w najbliższym czasie rozmawiać.Jeżeli Miś pojedzie do domku,który niejako już ma zaklepany to zaproponuję mu innego pieska i porozmawiam,wypytam o wszystkie szczegóły(czy musi być młodzik) a i będzie to dobry moment na wizytę PA.[B]Pierwsze muszę mieć pewność co do Miśka a później wezmę na warsztat inne oferty domków.Mam już ponadplanowe dwie razem z panem i proponuję tym domkom zamiast Misia,że mogę rozejrzeć się za podobnymi zwierzakami.Może uda się przy okazji wydać do adopcji jakąś "naszą" psinę.[/B][/QUOTE] I o to właśnie chodzi [B]wolf [/B];) Rasowy już z Ciebie dogomaniak :):):) A [B] te już sprawdzone[/B] potencjalne domki "idą na dogo jak świeże bułeczki" :evil_lol:
-
[quote name='anett']Wolf jasne, można spróbować:lol: tylko nie wiem czy różnica wieku do przejścia... Miś jest młodziutki a Kama ok. 6letnia? ale dzięki za pamięć o dziewczynach:lol::lol: Transport zawsze można zorganizować tylko najpierw wizytę pa. A ONki u pana mieszkają w domu czy na zewnątrz?[/QUOTE] [B]Anett,[/B] ja też o tym Panu myślałam, ale dla Axelka ??? Tylko trzeba by koniecznie przeprowadzić PA Dałam wolfowi namiary na osoby, które mogą ją przeprowadzić
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
DONnka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']To dobre wieści:), [B]oby ten guz okazał sie niezłośliwy, ale chyba małe szanse na to.[/B][/QUOTE] Kurcze, a ja ciągle łudzę się, że okaże się niezłośliwy :modla: :modla: :modla: Zdrowiej Taszeńko :loveu: :loveu: :loveu: Dziewczyny, wspaniale się Nią opiekujecie :):):) Aż miło popatrzeć :):):) Dziękuję :loveu: -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam :) -
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Kajko będzie dobrze ja w to wierzę Laurunia później na super spacer Cię zabierze :) Cierpliwość zawsze się przydaje Wtedy wszystko lepiej się udaje :) Przed Laurunią czas kości zrastania Ale choć wolno jest do dokonania :) Nie martw się Kaju Zobaczysz że Laurunia jeszcze będzie biegać jak szalona po łące Razem z Tobą wąchać różne kwiatki pachnące :-)[/QUOTE] A ja nie wiedziałam, że Ilona to prawdziwą wierszokletka :loveu: Podoba mi taka radosna twórczość :):):) Na bazarku zrobiła się cisza, więc przyszłam cmoknąć mokry nochal Laurkowy na dobranoc :) A Tobie Kajko życzyć spokojnej nocy i cierpliwości w oczekiwaniu na szczęśliwe zakończenie leczenia łapinek :):):) Bo, że właśnie tak to się skończy nie wątpię :):):) -
[quote name='margaret']witajcie [B]z kim mogę zagadać w sprawie ew. adopcji Lapsa? [/B] telefonicznie chyba najprosciej by było? przepraszam ale przeczytałam tylko 1sze posty, więc nie mam orientacji zbytniej w wątku,[/QUOTE] Kliknij na ten link do jednego ze świeżutkich ogłoszeń Lapsa :) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20699027_wspanialy_onkowaty_laps_szuka_domu.html[/url] Tam są podane namiary do kontaktu :):):)