Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Nikt dzisiaj nie wyprowadzał Dinki ??? A jak będzie jutro ???
  2. Najnowsze wieści : [I]Tora ma się dobrze. Powoli aklimatyzuje się w nowym miejscu. Zaczyna dawać głos. W pierwszych dniach była wygłodzona i rzucała się na miskę z jedzeniem, teraz zaczyna trochę grymasić. Generalnie ma apetyt i normalne wypróżnienie. Żadnych niepokojących objawów[/I] W wersji optymistycznej w przyszłym tygodniu ruszamy z ogłoszeniami Jeśli znalazłby się naprawdę odpowiedzialny domek, to zobowiążemy go do sterylizacji i wydamy sunię Jeśli nie, to w międzyczasie zostanie wysterylizowana, ale dopiero jak mrozy trochę zelżeją
  3. Dziś znowu rozmawiałam z hotelikiem Druga transza pieniążków z bazarku doszła :) Mona jest na razie zabezpieczona finansowo :multi: Szwy już ma wyjęte :) Rana ładnie zagojona :multi: Żeby jednak nie było zbyt różowo, to nagle okazało się, że Mona ma jeszcze na podbrzuszu na wysokości przednich łap małe rozsiane guzki :roll: Obie z anett jesteśmy bardzo zaskoczone, bo wcześniej nie było o tym mowy :shake: Podobno została dokładnie obmacana i niczego takiego nie wykryto :shake: Nie mogły przecież chyba urosnąć w ciągu niespełna 3 tygodni ... W opinii weta guzków nie należy "ruszać" dopóki nie rosną :roll:
  4. [quote name='hulan']a czy ja moge o cos poprosic? ja bym Moncie zobaczyc chciala...moze jakies zdjatko? prosze... Cioteczko, przecież na wątku jest kilka aktualnych zdjęć Mony Chociażby takich jak to
  5. [quote name='Collodi']https://sites.google.com/site/ikaropole/ Fajne te fotki Ikarkowe :) Dziękujemy :loveu: Ale myślę, że wszyscy chcielibyśmy jeszcze wiedzieć, jak chłopak się czuje ???
  6. [B]Missieek[/B], dziękujemy za info :) Jak to dobrze, że Kama nie jest szczenna :multi: W/s pęcherza też w sumie dobre wieści :) A i rewelacje w/s Kiary nie dają powodu do paniki :) Chyba już pora zacząć zbierać kasę na sterylki
  7. Przeczytałam historię Bizona Proszę o numer konta Coś na pewno wyskrobię, ale jednorazowo, bo zadeklarowana jestem już po same uszy Zaproszę parę ciotek staruszkolubnych
  8. Wspaniale się czyta te relacje ze spacerów Dinki :):):) Cioteczki z takim oddaniem Ją wyprowadzają i nie szczędzą czułości :loveu: A Dina właśnie tego najbardziej potrzebuje - kontaktu z człowiekiem !!! To droższe niż wszelkie pieniądze :):):) Jestem prawie pewna, że w domu, przy swoim człowieku szybciutko doszłaby do siebie :) Skąd jednak go wziąć :shake: Przypomnę, że uzbierałyśmy tu na wątku tylko 110 zł stałych deklaracji Może ktoś się dołoży ??? A za Farelka mocno trzymam kciuki :loveu: Może warto byłoby Mu założyć wątek Jest szansa, że dozbierałoby się tą brakującą połowę kwoty
  9. [quote name='betka']Donka to ta o której mi mówiłaś? Śliczna pannica :loveu:[/QUOTE] Tak :) Słodziak z Niej straszny :loveu:
  10. [quote name='Isiak']Ależ piękna dziewucha z Mony :) Zrobiłam przelew z bazarku na 120 zł, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak dojdzie :) http://www.dogomania.pl/threads/221672-Kartki-hand-made-i-próbki-Vichy-dla-Mony-do-31.01.?p=18464598#post18464598 Dziękujemy pięknie :loveu: Wysłałaś na konto OTOZu ?
  11. [quote name='hulan']DONka ja to wtedy? ja je trzymam caly czas tylko auto prowadzic mi jakos trudno, wniosek prosty Mona szybko do domku najlepszgo na swiecie bym se juz wygodnie pojedzic mogla No to faktycznie Mona nie ma wyjścia, bo jeszcze do jakiejś stłuczki doprowadzisz :eviltong:
  12. No to z Laurki zaczyna mały "killer" wyłazić :evil_lol: Cudownie, że są postępy w rehabilitacji :multi: :multi: :multi: [B]Kajko,[/B] mam dla Ciebie nowy nick: RĘCE, KTÓRE LECZĄ Naprawdę jestem pełna podziwu :modla: :modla: :modla: Wycałuj ode mnie czarną mordkę słodkiego łobuza :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='Martika@Aischa']Czekamy na relację z dzisiejszej wizyty u Dineczki :)[/QUOTE] Czekamy (nie)cierpliwie ;)
  14. [quote name='Alexa77']Rozmawialam juz z Kamila iwszystko jest uzgodnione.Bede oplacac hotelik dla Tory tak jak do tej pory dla Diego tak dlugo jak bedzie potrzeba.Ciesze sie ze moge temu psiakowi chociaz w ten sposob pomoc.[/QUOTE] [B]Alexo,[/B] nie wiem, jak Ci dziękować :loveu: :loveu: :loveu: Jesteś wspaniała :):):) [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-y75cJgVVT7c/Tc2ObBxq6tI/AAAAAAAABXM/bciU5n36FK0/s1600/calus.gif[/IMG]
  15. Ja też ręce zacieram :):):) Ikarku, dobrze trafiłeś :):):)
  16. [quote name='Alexa77']Czy Tora jest u Kamili w Czestochowie?[/QUOTE] [quote name='Alexa77']Jezeli chcecie to Tora moze przejac miejsce Diego.On mial zaplacony hotelik do konca lutego to nie bedziecie musialy za nia teraz placic.Mozna to uzgodnic z Kamila.Prosze o odpowiedz bo mam jeszcze innych kandydatow.[/QUOTE] Byłoby super cioteczko :multi: :multi: :multi: Będziemy ogromnie wdzięczni :Rose: Mogłabyś przekazać Kamili, że się na to zgadzasz ??? Ja zadzwonię do Niej w tej sprawie wieczorem :)
  17. Melduję się na zaproszenie saraisy :) Na razie zapiszę :) Wrócę wieczorkiem i na spokojnie poczytam
  18. [quote name='joteska']jestem i ja, bo nie może być inaczej... jakie to okrutne i bezwzględne- postępowanie takiego pseudowłaściciela:angryy: jak sunia to znosi, w jakim jest stanie psychicznym? Cieszę sie. ze trafiła do miejsca, gdzie ma super opiekę. Czy jest zdrowa cioteczki?[/QUOTE] Jotesko, dziękuję, ze jesteś :loveu: Na szczęście wygląda na to, że Tora jest zdrowa :multi: Jak na razie daje sobie jakoś radę z traumą po porzuceniu, jest młoda i myślę, że szybko zapomni o tym, co Ją spotkało jeśli znajdzie się dla Niej ktoś do kochania. Sunia ma w sobie tyle miłości do ofiarowania.... Chcemy dać Jej trochę czasu, poobserwować i jeśli nic nie wyskoczy szybciutko wysterylizować No a potem wiadomo: znaleźć wspaniały domek :)
  19. [quote name='anett']Dzięki DONneczko:iloveyou::Rose::Rose: DONnka z bazarku przelała 500zł do missieek, dziewczyny są na zero:lol: Niestety wieści nie są dobre... Missieek zauważyła, że Kamie zebrała się niewielka ilość mleka:shake: USG ponad dwa tygodnie temu nie wykazało ciąży; Kama nie ma też dodatkowych objawów - większego brzucha, zwiększonego apetytu... [B]być może jest to ciąża urojona... Jutro missieek jedzie do weta, Kama będzie miała kolejne USG i będziemy wiedzieć coś więcej...[/B][/QUOTE] Oby to było to :modla: Czekam z niepokojem :shake: Jak zwykle proszę Cię anett o potwierdzenie na wątku bazarku, jak pieniążki wpłyną na konto missieek [url]www.dogomania.pl/threads/220676[/url]
  20. [quote name='anett']Szukamy bardzo pilnie jakiegoś miejsca dla Axelka... najlepiej domowego gdzie mógłby być pod obserwacją[/QUOTE] [B]Anett[/B], zapytajcie Karmelcię U Niej był ostatnio Onkowaty Ikar od danavas, ale ciotki zabrały Go w inne miejsce :) Może Karmelcia weźmie na to miejsce Axelka :loveu:
  21. [B]Tora [/B]ma 2,5 roku. Jeszcze niedawno miała dom i swojego człowieka, który był Jej całym światem. Ten człowiek jednak zawiódł i świat Tory runął jak domek z kart :( Młodziutka, mająca jeszcze tyle do zaofiarowania sunia trafiła do schroniska-mordowni, w którym zdrowie i życie psów ma się za nic :( Los się do Niej jednak uśmiechnął i Tora została wyrwana z tego piekła. Aktualnie przebywa w hoteliku w Częstochowie. Okazało się, że ma świetny charakter. Wyjątkowo proludzki. Jest bardzo łagodna, spokojna, posłuszna i uległa. Maksymalnie skoncentrowana na człowieku. Wciąż szuka okazji, żeby być blisko, zagląda w oczy, jakby mówiła: jestem tu, gotowa na każdą twoją komendę. Pragnie dotyku ludzkiej ręki. Głaskana, prawie zamiera, chłonąc pieszczotę całym ciałem... Tora to niesamowicie wdzięczny pies stworzony do kochania i przytulania. Jakim człowiekiem trzeba być, żeby pozbyć się tak oddanej istoty... :angryy: Teraz Tora nie ma nikogo oprócz nas. To my jesteśmy całym Jej światem. Nie możemy zawieść Jej zaufania. Chcemy jak najszybciej znaleźć suni kochający domek, jednak do tego czasu musimy utrzymać Ją w hoteliku. To koszt 12 zł na dzień. [B]Bardzo prosimy o pomoc :modla: [/B] Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę :) Tora w schronie [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1022/onka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5361/pict0215r.jpg[/IMG] ... i w hoteliku [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6923/tora1s.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1371/tora2.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9626/tora3.jpg[/IMG] [B]Wpłaty można kierować na konto:[/B] Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 z dopiskiem "dla Tory" [B]Rozliczenie:[/B] [U]Wydatki:[/U] krople przeciwpchelne - 20zł wizyta przed operacją ropomacicza, leczenie - 30zł Operacja 280zł +50zł = 330zł Wizyta u weta + zastrzyk + antybiotyk na 8 dni + płyn antyseptyczny = 70zł Łącznie : [B]450 zł[/B] [U]Wpłaty:[/U] bazarek DONnki - 250 zł Alexa77 - 200 zł Alexa77 - opłata za hotelik (luty, marzec) [B]BARDZO DZIĘKUJEMY[/B] :loveu: :loveu: :loveu:
  22. W górę Axel :loveu: Ciotki myślą o Tobie :)
  23. Czekamy na wyjęcie szwów i startujemy z ogłoszeniami :) Wtedy Wasze kciuki będą Monie bardzo potrzebne :)
  24. [quote name='bela51']Wpłaty dla Diny : [B]Grazyna M. Grobice - 100 zł[/B] DONnka - 10- zł Weimaromaniaczka - 10 zł bela51 - 10 zł[/QUOTE] Cioteczki, deklaracja Sarny170 (50 zł/m-c) jest aktualna :) Ta stówka jest właśnie od Niej Dostałam potwierdzenie na PW Tak więc sunia ma w tej chwili 110 zł stałych deklaracji Kto jeszcze może dać stałą ???
  25. Napisałam jeszcze PW z zapytaniem do Arielki :) Chodzi o weekendy, żeby Vutz nie musiała dyndać z drugiego końca miasta ;)
×
×
  • Create New...