Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. [quote name='Basia1244']nosz dziewczyny! przecież to jest aśkowa nana! ona tam tylko "w pracy" siedzi.[/QUOTE] To nie jest aśkowa Nana, pawel tą sunie w piątek z kwarantanny przeniósł!
  2. Też sobie zadaje codziennie to pytanie...:(
  3. [quote name='Basia1244']Zapiszę, jutro postaram się dane uzupełnić, a jaki boks?[/QUOTE] boks nr 16, dane z karty są w 1 poście, a na jej temat nie było dziś kogo wypytać bo biuro było puste i panie jak zwykle rozbiegane po schronie
  4. Może to spojrzenie zza krat spowoduję, że komuś zmięknie serce i przyjedzie po nią:)
  5. Foksiu-Sylur miał dziś okazję do sesji, ale pogardził naszym towarzystwem i nie wyszedł nawet się przywitać:(
  6. Mniej, o wieeeeeeelllllllleeeeee mniej:)
  7. Oj ta, od razu to przez moje smakołyki:) Ślinianki miała uszkodzone w wyniki pogryzienia i jeszcze się bidula ślini. Szkoda, że nie widziałyście jej zaraz po pogryzieniu, miałam hektolitry śliny na rękach, twarzy i całej reszcie:)
  8. Oj tam od razu od pączusi wyzywacie-zaokrąglona gdzieniegdzie i od razu pączuś:)
  9. Herciu ma dla Ciebie niespodziankę-niedzielny spacer!:)
  10. [quote name='Kapsel']Czy Pyzunia jest przygotowywana do uśpienia? Dostaliśmy takie informacje :shake::shake::shake:[/QUOTE] Pierwsze słyszę:-o Ostatnio rozmawiałam z kierownictwem o niej i nic takiego nie padło w rozmowie, ale na wszelki wypadek szybko jej czegoś szukajcie!
  11. [quote name='fochu']kurczę może nie będzie tak źle ... wezmę lampę błyskowa na wszelki wypadek może coś się uda wykrzesać z fotek![/QUOTE] A jak ci wychodzi robienie zdjęć zza krat? Zostało mi trochę misiów do obfocenia, ale z wyprowadzeniem ich będzie cięzko, pozostaje tylko robić ich buźki siedzące za kratami:(
  12. No to o jedną cholerę mniej:) Jeszcze tylko taka jedna na 3 tłuścioszkę wyadoptować i będzie luz:)
  13. [quote name='ulvhedinn']Ja też będę w niedzielę, może się spotkamy ;)[/QUOTE] Widzę,że dużo chętnych na jutrzejszy wypad do schronu:) Sprawdzałam pogodę, jutro ma cały dzień padać, nadal wszystkie chętne?Bo zdjęć w taką pogodę to się nie porobi:(
  14. Wyglądał jak "byku", ale jak przyszedł do biura to pierwsze słowa: "chcę adoptować psa, psa do kochania":) Jeśli to on wziął Sarę, bo nie mam pewności...
  15. Dobra, Cezar obsadzony:) Ja biorę na swoje barki Frosti'ego:) Jeszcze dużo misiów zostało, która się skusi?:)
  16. Wczoraj jakiś "byku" szukał jakieś suki do stróżowania i później ochroniarz mówił mi, że wybrał owczarke z "7", to chyba ją wziął:)
  17. No to trzeba powtórzyć ogłoszenia:) Jakby każda cioteczka wzięła pod swoje skrzydła(zaczęła promować) jednego dziadka, to może ich liczba by się zmniejszyła:)
  18. To ona poszła do stróżowania?
  19. Vikunia bezpieczna poza schroniskiem i nikt już panienki nie odwiedza:(
  20. Jerruś czemu nikt nie dzwoni?:(
  21. Pisałam do fiorsteinbock czy nie zebrałaby od razu dla Tiny i zamówiła 2 ogłoszenia, ale nic mi nie odp. A z ogłoszeniami w gazecie to ja nie jestem zaznajomiona i nie chce czegoś zchrzanic:)
×
×
  • Create New...