-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
Dołaczam się do słów Basi-[B]MUSI[/B] szybko znaleźć dom!
-
[quote name='barb'][url]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Konala-nadziana-na-drutcudem-uratowana-id20069.html[/url] wklejam tu adres do Twojego ogloszenia o Wiki na przgarnijzwierzaka - koniecznie przedluż mu termin wazności A ogłoszenie na Jaroslawiaku już zaakceptowane.[/QUOTE] Widzę,że twardo buszujesz po necie:) Na przygarnij już przedłużyłam:) Dzięki wielkie:)
-
Lady pojechała dziś do domu:) Jak Basia wróci do sił i wpadnie na dogo to więcej opiszę:)
-
Bardziej DS, najwyżej zbankrutuje ,ale nie chce suni przenosić z miejsca na miejsce. Jak ma już wyjść z hoteliku to do stałego domciu:)
-
mój adres:[email protected], i oczywiście,że moge ją dowieźć, nawet na drugi koniec polski:)
-
W schronie nie wykazywała agresji, ale jak poszła do hoteliku, tam poczuła się pewniej u boku tymczasowej pańci to zaczęła się robić zazdrosna,"wara od mojej pani" i jak tylko jakiś pies próbował się zblizyć do pańci to go atakowała. A hotelik w porządku, sama ją tam zawoziłam, osoba sprawdzona, ma wielkie doświadczenie z psami także jestem spokojna o Viki:)
-
Niestety dom dla niej tylko bez innych zwierząt, Viki jest zazdrosna o nie i to jest powodem jej agresji. Dzieci też odpadają, wiadomo-dziecko skupia na sobie więcej uwagi niz pies, więc Vikuni może się to nie spodobać i pogryzienie murowane. A jak Vikunia? Do miejsca i opiekunki już się przyzwyczaiła, do psów tamtejszych jeszcze nie, unika ich albo szczerzy na nie zęby:( Ważne,że poza schronem, bezpieczna i ma "swojego"człowieka:)
-
Jej stary tekst: "[COLOR=blue][B]konala nadziana na drut..cudem uratowana.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Ile bolu i cierpienia przeszla w swoim zyciu ta sunia?[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]..Sponiewierana..zastraszana..bita.. Co moglo przydazyc sie jeszcze?[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Sunia trafila do schroniska z interwencji.Ktos zglosil, ze na terenie budowy ,na drut zbrojeniowy nadzial sie pies...nadzial sie..czy tez ktos mu w tym pomogl..nie dowiemy sie juz nigdy.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Drut rozerwal jej chudziutkie cialko..od brzuszka az po odbyt.Sunia zostala w schronisku zoperowana, jednak lekarze dawali jej niewielkie szanse na przezycie.Ona ma jednak wole zycia..czuje sie juz lepiej.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]To bardzo wystraszone stworzonko, boi sie ludzkiej reki, boi sie gwaltownych ruchow.. To bardzo delikatna i wrazliwa sunia.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Do znajomych jej juz pracownikow schroniska nabrala ufnosci.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Sunia moze zostac adoptowana.Ma ok 9-10 lat,jest sredniej wielkosci.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Szukamy dla niej cierpliwych i spokojnych opiekunow. Bardzo chcielibysmy,zeby spotkala ja jeszcze cos dobrego,zeby czlowiek nie kojarzyl jej sie tylko z cierpieniem.." kontakt: patrycja 509 277122 [COLOR=black]a zdjęcia są w 26 poście. Ogłoszeń nie da się dublować bo ostatnie miała w marcu, wtedy zgłosił się chętny z Angli, więc więcej ogłoszeń nie było potrzeby robic:angryy:no ale wyszło jak wyszlo:( Byłabym wdzięczna bodaj za kilka ogłoszeń:) [/COLOR] [/B][/COLOR]
-
Vikuniu przeprasza:( Psów pełno, pracy jeszcze więcej, ale w weekend już obiecuje wziąć się za promowanie Ciebie:)
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Tak,te same namiary i dziekuje z całego serca:) -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Nie, weekendy sobie odpuszczam, ale w sobotę mozna by się było spotkać. Wszystkich psów na raz się nie zrobi, będziemy je focić jeszcze przez długi czas..... -
[quote name='Basia1244']No żesz w ten kuper jeża! jakie prababki? Moje laseczki, wyszczotkowane, wypieszczone, ozorkami podtuczone, może ja jednak jutro przyjadę rano ;)[/QUOTE] Nie zmienia to faktu, że są od niego o wiele starsze:) Dodam, że starsze laseczki miały gdzieś starszych panów, wolały tych młodszych:)
-
Psina niestety od czasu swojego przybycia nic nie przytył. Dziś wymiotował no i apetyt już nie ten sam. Może jadł za łapczywie i stąd te wymioty, jutro postaram się go wcisnąć do weta. Dziś przyszedł kolejny odebrany właścicielowi przez policję owczarek, w bardzo podobnym stanie do psiny z tego wątku-wychudzony, wyleniały i pogryziony:(
-
Osobie ogłaszającej nie podałam imienia suni-dopiero teraz to spr i zauważyłam moją gafę, więc sunia dostała nowe imię. Przepraszam za moje niedbalstwo, ale może faktycznie-nowe imię-nowy dom:)
-
Jerruś dziś miał spacer zapoznawczy z dwiema starszymi damami, to nic,że obie mogły być jego pra,pra,pra,pra babkami-obudził się w nim mężczyzna:)
-
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Rotuś dziś poznał dwie starsze damy-ogonek chodził jak nakręcony i do tego ten błysk młodości w oku:) -
Doran mnie dziś nieźle nastraszył-podchodze do boksu, wszystkie psy już przy kratach, a w oddali lezy Doran na plecach, kołami do gory (wyglądał jak niezywy pies na kresówkach),już myślałam,że pogryźli chłopaka, ale ten po chwili zorientował się,że przy kratach coś dają i łaskawie się podniósł. Ale jakbyście widziały ta jego pozę, full relaks boksowy:)
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
We wtorek dopiero:( Tak że do tego czasu jestem na jej "zastępstwie" i trochę roboty mam:) -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Cholera jutro nie dam rady, mam coś do załatwienia, a poza tym rano muszę być bo ktoś musi psy nakarmić i poleczyć. W pt może bym przejęła popołudniową zmianę:) Jutro jakbyście miały czas to może obfociłybyście któryś staruszków? W pierwszej kolejnośći te które nie mają zdjęć, a nastepnie te na czerwono. Bylabym wdzięczna bodaj za dwa, trzy psiaki:)