Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. [quote name='Nikaragua']skoro taki stareńki to może Sylur, Dewon lub Perm ;)[/QUOTE] Dewon kojarzy się z Demonem, a z niego taki demon jak ze mnie baletnica:) Perm takie jakies, ale Sylur mogłoby być:) Foks kojarzy mi się z młodziakiem albo z ....papierem toaletowym:)
  2. Jeszcze nie,mówimy na niego po prostu Foksiu, jakieś propozycje?:)
  3. jak terierfanka podrzuci które to byly nr boksów kwarantanny to jutro sprawdze musisz podjechać do schronu, żeby długopisy odebrać:) Przy okazji zaproszę do kolejnej starowiny [url]http://www.dogomania.pl/threads/211960-Porzucony-na-staro%C5%9B%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87-foksterrierek-pozwolimy-mu-sko%C5%84czy%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87?p=17341118#post17341118[/url]
  4. 21 czerwca tego roku znaleziono i przywieziono małe, stare nieszczęście! Tym nieszczęściem jest 18-19 letni!!! foksterierek. Staruszek ma brzydkie oczka, cale zaropiałe, zaniedbane pazury, sfilcowaną brudną sierść, ale po co zajmować się takim psem, przecież za niedługo i tak umrze:angryy: Mam nadzieję, że dzięki pomocom cioteczek uda nam się wydostać to nieszczęście i podarować mu dożywotnie SZCZĘŚCIE u kogos na ciepłej kanapie:) W boksie jest z dwoma innymi starowinkami, jednego lubi popodgryzać, z drugim żyje w zgodzie, więc nie jest to jakiś agresorek. Nóżki ma już nie te, chodzi trochę jak na szczudłach, ślizga się po schroniskowym mokrym betonie:( Foksiu zamieszkuje boks nr 25, jego nr 1119/11 Jeśli znacie terrierowate cioteczki prosiłabym o przesłanie im wątku [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090908.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090907.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090906.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090902.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090909.jpg[/IMG]
  5. Napisałam zapytanie do fiorsteinbock czy zamieściła by Tinki ogłoszenie i udosepniła swoje konto na wpłaty.
  6. Ze szczeniakarni? Bo dzisiejszy stan szczeniakarni to: kilkumiesieczny szczeniak labradora, malutka pinczerowata brązowa sunia, malutki czarnuszek,może ma z 2 miesiące, szczeniak amstaffa i staruszka spanielka
  7. Reasumując:) lewitka-20zł fochu-10zł mój tż-10zł Havanka-10zł więc mamy komplet:)
  8. [quote name='Nikaragua']czy Kajtuś [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211473[/URL] jest jeszcze w schronisku? czy może ktoś się zgłosił po tego okruszka? dziś kończyła mu się kwarantanna... [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7015/dscn6585p.jpg[/IMG][/QUOTE] Wczoraj skończyła mu się kwarantanna i wczoraj został adoptowany. Moge się mylić, ale jeśli to jego widziała w poczekalni to wzięła go para, starszy pan i młoda kobieta.
  9. [quote name='fochu']proszę allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1738800898[/url][/QUOTE] Dziękuje bardzo! W imieniu swoim i Hery oczywiście:)
  10. [quote name='Basia1244']Najlepiej niech Pat odbierze, bo ja już powolutku na walizkach siedzę.[/QUOTE] Obróżki już odebrane:) Nie zostawiam im ich na stałe, tylko po spacerze ściągam, więć jakby któraś z cioteczek była w schronie i nie miała na czym wyprowadzić psa to niech mnie szuka:) Na psach wolę ich nie zostawiać, bo pewnie długo by jej nie mial.
  11. To chyba już można gratulować Gusi domu:)
  12. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  13. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  14. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  15. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  16. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  17. Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
  18. Przyznam się, że do szczeniakarni to rzadko zaglądam, ale już sobie zapisałam,żeby spytać jutro o niego i zobaczyc co u chłopaka:)
  19. Są dwie Saby, ta z twoich zdjęć nie ma wątku jeszcze:)
  20. Już jestem:) Oczywiście jestem jak najbardziej "ZA" i dziękuję, że pamiętacie o Tince Malince:) Porozsyłam watek z prośbą o jakiś grosz, może uda się uzbierać na ogłoszenie:) Już mam jedną chętną do dorzucenia się, tylko komu pieniązki? Ja mam zbierać czy może Fiorsteinbock była by tak miła i od razu wysłała dwa ogłoszenia?
  21. Hera czeka już 3 lata to poczeka i te dwa dni na reklame jej cudnej mordki:)
  22. Tu jest wydarzenie na fb:[url]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=116785455080564[/url] Proszę, porozsyłaj gdzie się da!:)
  23. A fakt, miała, jakiś miesiąc temu, więc już raczej nie aktualne, chyba że zalożycielka wątku wystawi jeszcze raz, ale coś się tu nie pokazuje od dłuższego czasu:( No i nie było w nim jej ładnych zdjęć:)
  24. Na żywo wygląda jeszcze gorzej:( Wiadomo, aparat pogrubia:)
  25. I kolejne stare skołatane serduszko porzucone [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0829.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0828.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0826.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0825.jpg[/IMG] W zeszły piątek te o to kosteczki znalazła pewna kobieta i przywiozła ją do schronu. Starsza dama w okropnym stanie, co zresztą widać na zdjęciach. Na szczęscie po dwóch dniach życia na kroplówkach zaczęła normalnie jeść,na spacerach twardo stąpa na tych swoich cieniutkich nóżkach, siły do szczekania też ma-słychać na całą izolatkę:) Na razie nie wiemy czy coś jej dolega, w takim stanie wychudzenia nie było sensu robić badań, ale malutka jak na psa w takim stanie całkiem nieźle się trzyma.
×
×
  • Create New...