-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
jak terierfanka podrzuci które to byly nr boksów kwarantanny to jutro sprawdze musisz podjechać do schronu, żeby długopisy odebrać:) Przy okazji zaproszę do kolejnej starowiny [url]http://www.dogomania.pl/threads/211960-Porzucony-na-staro%C5%9B%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87-foksterrierek-pozwolimy-mu-sko%C5%84czy%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87?p=17341118#post17341118[/url]
-
21 czerwca tego roku znaleziono i przywieziono małe, stare nieszczęście! Tym nieszczęściem jest 18-19 letni!!! foksterierek. Staruszek ma brzydkie oczka, cale zaropiałe, zaniedbane pazury, sfilcowaną brudną sierść, ale po co zajmować się takim psem, przecież za niedługo i tak umrze:angryy: Mam nadzieję, że dzięki pomocom cioteczek uda nam się wydostać to nieszczęście i podarować mu dożywotnie SZCZĘŚCIE u kogos na ciepłej kanapie:) W boksie jest z dwoma innymi starowinkami, jednego lubi popodgryzać, z drugim żyje w zgodzie, więc nie jest to jakiś agresorek. Nóżki ma już nie te, chodzi trochę jak na szczudłach, ślizga się po schroniskowym mokrym betonie:( Foksiu zamieszkuje boks nr 25, jego nr 1119/11 Jeśli znacie terrierowate cioteczki prosiłabym o przesłanie im wątku [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090908.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090907.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090906.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090902.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090909.jpg[/IMG]
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Napisałam zapytanie do fiorsteinbock czy zamieściła by Tinki ogłoszenie i udosepniła swoje konto na wpłaty. -
Ze szczeniakarni? Bo dzisiejszy stan szczeniakarni to: kilkumiesieczny szczeniak labradora, malutka pinczerowata brązowa sunia, malutki czarnuszek,może ma z 2 miesiące, szczeniak amstaffa i staruszka spanielka
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Reasumując:) lewitka-20zł fochu-10zł mój tż-10zł Havanka-10zł więc mamy komplet:) -
[quote name='Nikaragua']czy Kajtuś [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211473[/URL] jest jeszcze w schronisku? czy może ktoś się zgłosił po tego okruszka? dziś kończyła mu się kwarantanna... [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7015/dscn6585p.jpg[/IMG][/QUOTE] Wczoraj skończyła mu się kwarantanna i wczoraj został adoptowany. Moge się mylić, ale jeśli to jego widziała w poczekalni to wzięła go para, starszy pan i młoda kobieta.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']Najlepiej niech Pat odbierze, bo ja już powolutku na walizkach siedzę.[/QUOTE] Obróżki już odebrane:) Nie zostawiam im ich na stałe, tylko po spacerze ściągam, więć jakby któraś z cioteczek była w schronie i nie miała na czym wyprowadzić psa to niech mnie szuka:) Na psach wolę ich nie zostawiać, bo pewnie długo by jej nie mial. -
To chyba już można gratulować Gusi domu:)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url] -
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
-
Marty - bokser słodziak znalazł swój dom! :)))
sunia2000 replied to lewitka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url] -
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url] -
Zapraszam na bazarek dla zapomnianego Maksia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211903-Psie-gad%C5%BCety-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-do-5.08.2011-do-godz-20.00?p=17335112#post17335112[/url]
-
WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA Pinczerkowaty Kajtuś ma domek!
sunia2000 replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Przyznam się, że do szczeniakarni to rzadko zaglądam, ale już sobie zapisałam,żeby spytać jutro o niego i zobaczyc co u chłopaka:) -
Są dwie Saby, ta z twoich zdjęć nie ma wątku jeszcze:)
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Już jestem:) Oczywiście jestem jak najbardziej "ZA" i dziękuję, że pamiętacie o Tince Malince:) Porozsyłam watek z prośbą o jakiś grosz, może uda się uzbierać na ogłoszenie:) Już mam jedną chętną do dorzucenia się, tylko komu pieniązki? Ja mam zbierać czy może Fiorsteinbock była by tak miła i od razu wysłała dwa ogłoszenia? -
Na żywo wygląda jeszcze gorzej:( Wiadomo, aparat pogrubia:)
-
I kolejne stare skołatane serduszko porzucone [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0829.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0828.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0826.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P260711_0825.jpg[/IMG] W zeszły piątek te o to kosteczki znalazła pewna kobieta i przywiozła ją do schronu. Starsza dama w okropnym stanie, co zresztą widać na zdjęciach. Na szczęscie po dwóch dniach życia na kroplówkach zaczęła normalnie jeść,na spacerach twardo stąpa na tych swoich cieniutkich nóżkach, siły do szczekania też ma-słychać na całą izolatkę:) Na razie nie wiemy czy coś jej dolega, w takim stanie wychudzenia nie było sensu robić badań, ale malutka jak na psa w takim stanie całkiem nieźle się trzyma.