Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Popytałam dziś w biurze i to Tusia została adoptowana:) Dziś też poszła do domu ta malutka 10 miesięczna sunia z 21:)
  2. Miśki podnosić te swoje stare kości i pędzić na pierwszą!
  3. Toficzku skikaj na górę!
  4. Jerry śmigaj na górę!
  5. Fotki z wczoraj [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_3229.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_3231.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_3232.jpg[/IMG]
  6. Teraz są :) A tak mało ich czy jeszze wszystkich nie wrzuciłaś?
  7. [quote name='Zosia123']I tutaj jeszcze fotki z wczoraj: [url]https://picasaweb.google.com/lh/myphotos[/url][/QUOTE] Zosiu pod tym linkiem nie ma żadnych fotek, przynajmniej mi tak wyskakuje:(
  8. [quote name='Zosia123']W boksie 47 (chyba że coś pokręciłam) jest taki przytulaśny psiaczek, nazwałam go roboczo Dyzio; jest trochę podobny do Daisy. Czy wiadomo coś o nim? [IMG]http://i52.tinypic.com/97350i.jpg[/IMG] Tu z kolegą: [IMG]http://i53.tinypic.com/2s00pxe.jpg[/IMG][/QUOTE] Dyzio ma ok 10 miesięcy, jest w schronie od 4 lipca tego roku,niekonfliktowy chłopak, widać,że schronisko to nie miesjce dla niego, źle się tu czuje nr ewid 1190/11, nr na szyi 1765
  9. A może na imię mu Roco? pasuje mi do tej piosenki [url]http://w362.wrzuta.pl/audio/5qFhvWk5Llp/anti_dread_-_roko_na_sterydach[/url]
  10. Macho? Bardziej jeb...ka! Przepraszam za wyrażenie, ale ta jego brutalność pasuje mi tylko do takiego słowa:)
  11. Basiu czy jest jakaś suczka podobna do Tusi? Bo jeśli nie ma to Tusia chyba została dziś adoptowana, bo jedna starsza pani zabrała takie coś "tusiowe"ze schroniska:)
  12. Dziękuje kochana:)
  13. Wakacje, urlopy, poza tym pies bezpieczny poza schronem to już nie ma takiego zainteresowania jego losem:(
  14. Jeszcze trochę i w piórka obrosne i odlecę i kto wtedy będzie się Hercią zajmował?:)
  15. Dziś Hercia część spaceru bez smyczy, prawie zdała test idealnie. Gdyby nie trzepocząca kuropatwa w trawie to zdałaby na 6+:) Koniec końców interesujące ptaszysko wystraszyło ją i wtedy czym prędzej do pańci przybiegła:) Reaguje już na "do mnie", "nie wolno", "siad", "łapa", pracujemy nad "zostań":) Tak Hercie ułoże, że będą się bili o nią!:)
  16. Tak, przyszedł, aktywowałam:)
  17. Oczywiście:) Im więcej osób tym więcej psów mozna naraz wyprowadzić z boksu i idzie robota o wiele szybciej:) Zapraszamy!:)
  18. Miśku tu mój kochany:)
  19. [quote name='fochu']sobota jak dla mnie pasuje może wtedy misie się obfoci ? Coś Paweł wspominał że koło 13 można wpaść co TY na to?[/QUOTE] Może 14?wtedy to już będzie na bank wolny:)
  20. Tak, ale tam chyba nie da się odnowić, przynajmniej ja nie wiem jak:(
  21. Nie, niestety zero odzewu z ogłoszeń. A habits wypatrzył ją na fb, jak miała kiedyś wydarzenie
×
×
  • Create New...