[quote name='Zosia123']W boksie 47 (chyba że coś pokręciłam) jest taki przytulaśny psiaczek, nazwałam go roboczo Dyzio; jest trochę podobny do Daisy.
Czy wiadomo coś o nim?
[IMG]http://i52.tinypic.com/97350i.jpg[/IMG]
Tu z kolegą:
[IMG]http://i53.tinypic.com/2s00pxe.jpg[/IMG][/QUOTE]
Dyzio ma ok 10 miesięcy, jest w schronie od 4 lipca tego roku,niekonfliktowy chłopak, widać,że schronisko to nie miesjce dla niego, źle się tu czuje
nr ewid 1190/11, nr na szyi 1765