Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Trochę jej zrobiłam w tamtym tygodniu, teraz czekam na ogłoszenia wykupione na bazarku, ale np allegra nie ma:)
  2. Wychodzi na to,że dużo osób dba o Herę, albo ja się pomyliłam i dwa razy wysłałam:)
  3. Mandarynku kiedyś obiecałam, że zrobię ci ogłoszenia, ale tyle bid u nas w schronie, że trochę się z nimi ociągałam. Powoli będę to nadrabiać:) pajęczyna.pl-do akceptacji petworld-do akceptacji [URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=232689279&ts=1311700065[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/27758/[/URL] pomocna.com-do akceptacji owi.pl-do akceptacji kokosy.pl-do akceptacji pineska.pl-do akceptacji Mandarynku na dniach więcej będzie!:) Na niektórych stronach jest wymagane podanie imienia i nazwiska, a że nie znam to nie zdziw się giselle jak będą do ciebie dzwonić (oby dzwonili!) ludzie i pytać czy rozmawiają z patrycją:) Dostaniesz też kilka maili z akceptacją ogłoszeń:)
  4. Tofiku znów prowadzę monolog tu u ciebie:(
  5. Jerruś mknij na górę i to galopem:)
  6. Niestety finansowe się nie dołoże:( Ale wyspacerowałam dziś Lady w imieniu wszystkich cioteczek, przynajmniej tyle mogę:(
  7. Melduję, że Vikuni udało się zdobyć z bazarku "NIE ŻAŁUJ GROSIAKA-WYBIERZ PSIAKA" 153 zł!!! :) Z nowych wieści u Viki, to dziś zmieniła miejsce zamieszkania, z hoteliku u Kasi pojechała w nowe miejsce. Ma tam za towarzyszy kilka owczarków, kilka psich dusz nie zidentyfikowanych rasowo:) najbliższe dni pokażą jak uda im się współpraca. Mam nadzieję, że nie będzie tam podgryzała towarzyszy jak u poprzedniej opiekunki. Ze względu na zapędy Viki będzie ona teraz mieszkała w kojcu, ale z porządną budą, zacieniony, do wybiegu ma spory ogród. Jednak miesięczna cena pobytu Viki poza schroniskiem wzrosła o 50 zł, także znów jesteśmy z Viki na minusie i znów musimy prosić cioteczki o pomoc:(
  8. Zgłosiłam tu Tinke MAlinke:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211435-Kochaj%C4%85cy-ludzie-szukaj%C4%85-przyjaciela-na-dobre-i-na-z%C5%82e[/url].
  9. Zgłosiłam tu Tośka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211435-Kochaj%C4%85cy-ludzie-szukaj%C4%85-przyjaciela-na-dobre-i-na-z%C5%82e[/url].
  10. Zgłosiłam tutaj Jerrego:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211435-Kochaj%C4%85cy-ludzie-szukaj%C4%85-przyjaciela-na-dobre-i-na-z%C5%82e[/url].
  11. Gosiu panienka wymiziana od ciebie na wszystkie strony, głównie brzusio i szyjka:)
  12. Ktoś naszego Tośka ochrzcił Kubusiem:) [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-adopcji-mlodziutki-maly-piesek-W0QQAdIdZ300286185#[/url]
  13. Dziękuję:) Oczywiście jutro wygłaszcze panieneczkę:)
  14. Niestety ani jednego:(
  15. Tak, idealnym i to pisane dużymi, drukowanymi literami:)
  16. Tofiku może następny człek cię zechce.........
  17. Jerruś kicaj na górę!!! A najlepiej to kicaj do nowego domu:)
  18. Taki poniżej kolana, ważyć może z 6,8 kg, jutro aż go z ciekawości zważe:)
  19. I jeszcze jedno słodziaka-miziaka:) [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/0020110603256.jpg[/IMG] A tu lewcia jest możliwość darmowego pakieciku ogłoszeń, tylko tekst trzeba stworzyć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-%28INFO.-POST-2-3-4-5%29[/url]
  20. [quote name='wellington']Sunia2000, opisz nam prosze w jaki to sposob herszt nie pozwala wyciagnac zadnego psa z boksu ! Przeciez on jest starenki, slabiutki, malutki, jak to jest mozliwe zeby nawet opiekun mial klopty ? Czy bros wrocila juz z urlopu ? Czekamy na wiesci od naszej cudmiodmamalygi z nowego domku :)[/QUOTE] Może i malutki i stareńki, słabiutki to juz chyba nie jest. Drze japę i tym prowokuje inne psy, chce się wejść do boksu to cała banda z malutkim, stareńkim na czele otacza człowieka jednocześnie rzucając się na psa, któremu chcę się smycz zalożyć. Podporządkował sobie trochę chłopaków i jak on cos robi to cala ferajna za nim. Ale tak to jest z psami, boksy rządzą się swoimi prawami
  21. Z 29 średni, cętkowany,jakoś wcześniej na niego uwagi nie zwróciłam
×
×
  • Create New...