Melduję, że Vikuni udało się zdobyć z bazarku "NIE ŻAŁUJ GROSIAKA-WYBIERZ PSIAKA" 153 zł!!! :)
Z nowych wieści u Viki, to dziś zmieniła miejsce zamieszkania, z hoteliku u Kasi pojechała w nowe miejsce. Ma tam za towarzyszy kilka owczarków, kilka psich dusz nie zidentyfikowanych rasowo:) najbliższe dni pokażą jak uda im się współpraca. Mam nadzieję, że nie będzie tam podgryzała towarzyszy jak u poprzedniej opiekunki. Ze względu na zapędy Viki będzie ona teraz mieszkała w kojcu, ale z porządną budą, zacieniony, do wybiegu ma spory ogród. Jednak miesięczna cena pobytu Viki poza schroniskiem wzrosła o 50 zł, także znów jesteśmy z Viki na minusie i znów musimy prosić cioteczki o pomoc:(