-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Dodałam 3 kolejne psy, opisy na czerwono to psy tzw. "nieadopcyjne" według biura, czyli psy które bez naszej pomocy nie wyjdą ze schroniska, chyba, że w skrzyni do bakutilu! Są to albo staruszki, których wiek odstrasza potencjalnych opiekunów, albo psy siedzące już dłuższy czas, albo psy z depresją czy też zastraszane przez współtowarzyszy i nie wychodzące wogle z budy (jak ich nie widać, to jak ich mają ludzie zauważyć)!!! Prosżę o pomoc w zakładaniu im osobnych wątków lub jakieś ogłoszenia. W nd może uda się wyciągnąć te strachy z bud, to będą dobre zdjęcia, gotowe do ogłoszeń:) -
Hercia dziś pobiegała trochę dłużej i to po lesie. Obudził się w niej łowca, polowanie na ptaki zaliczone, do tego jaszczurką też nie pogardzi, ale radochę to miała trzaskając łapą mrówki w mrowisku:) Pilnowała mnie w nowym miejscu jak oka w głowie:) Nowe dróżki były ciekawe, ale wolała wracać po swoich śladach mądra główka:) Wróciła do schronu zmęczona, wybiegana i szczęśliwa jak nigdy:)
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Niestety ja nie mogłam być w schronie o 15-czekam na rzeczoznawce mającego ocenić szkody po ostatnim zalaniu przez sąsiadke:angryy: Przekazałam wszystko Pawłowi, kobiecie przekazałam nr do Pawła, czyli wszystko zwaliłam na niego:roll: Teraz czekam na wieści od niego! -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mam fanty i mogę porobić bazarki.Na jakie psy byście proponowały czy ew. inny cel ?[/QUOTE] Ja proponuje utworzyć taką "schroniskową skarpetę", jak będzie jakiś grosz to odkładać, żeby w razie potrzeby było np. gdy będzie trzeba wyciagnąć psa na konsultacje, za którą trzeba zapłacić, w trudnych przypadkach dolożyć do transportu, lub dołożyć do karmy gdy jakiś staruszek na cito znajdzie dt. Zawsze się znajdzie jakaś sytuacja do której brakuje parę groszy i można by je wtedy wyciągnąć ze "skarpety":) -
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Tinka Malinka kicaj wysoko! -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Wklejam tutaj tego owczarka, potem mogę wykasować, żeby nie śmiecić: [IMG]http://i53.tinypic.com/okrgjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/5lqq76.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/xqbdeh.jpg[/IMG] Jakby co to mam więcej jego fotek.[/QUOTE] Ten owczarek to ATOS- izolatka 10 lat, w schronisku od 10.06.2011, jego nr 1048/11, Bardzo fajna psina, na smyczy chodzi jak baranek i to zarówno w towarzystwie męskim jak i żeńskim, na koty tylko spojrzy i idzie dalej. Taki staruszek do miziania na kanapie:) Kolejny z izolatki Misiek 8 lat, 972/11, na szyi:996 z interwencji od 29.05.2011, przyjechał bardzo wychudzony, do dziś udało mu się przytyć 1,5 kg Spokojne psina, bardzo dobrze dogaduje się z kolega ze zdjęć powyżej, do suk to nawet bardzo przyjazny, koty olewa. mógłby mieszkać spokojnie w mieszkaniu [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Biaasek4.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Biaasek3.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Biaasek2.jpg[/IMG] -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dołaczam się do prośby! Inne psy spokoju przez niego nie mają, tylko czekac kiedy czterech towarzyszy niewoli będzie miało dość jego ekscesów seksualnych i mu pokażą na co ich stać! -
Ogłoszenia cos mają opóźnienie, ale pewnie się robią. A przy okazji hopne malutką:)
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Tak, to ja miałam przyjemność rozmawiać z tobą przez fonik:) -
Daisy - żywioł do pokochania od już MA DOM!!! Proszę przenieść :)
sunia2000 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Oooo szybka jesteś:) -
Vikuniu śmigaj na pierwszą!
-
Basiu , Nutka-post 27,28 już pojechała pilnować firmy.
-
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Tinka dzisiaj: [IMG]http://i53.tinypic.com/vfxi8i.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja bym wrzuciła to zdjęcie, tu wygląda na mniejszą i pysio ładnie widać? Co na to reszta jury?:) -
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[B]Tina jest 1,5 roczną suczką. Jest psicą o wyjątkowo dobrym i wrażliwym usposobieniu,mająca w sobie wiele z poczciwości i dostojeństwa owczarka niemieckiego.Za kochający dom odpłaci się bezgraniczną wiernością, lojalnością i przyjaźnią. Tina chętnie bawi się z innymi psami, przed kotami ma respekt. Jest młoda, piękna, zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Czeka na adopcję. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], telefon: 509 277 122; Basia: 661293967; Paweł: 883922126 Tak skrócony tekst może być? [/B] -
Tina-niewinna sunia za kratami- ZNALAZŁA SWÓJ DOM!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
To które zdjęcie wybieramy do ogłoszenia? -
A jak z niego kastracją, pytałaś już może?
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
sunia2000 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
W biurze powiedziano mi, że jest psem adopcyjnym, tak na prawde mógł nikogo nie ugryźć, ludzie różne rzeczy wymyślają, byle się tylko psa pozbyć. Pies do ludzi wydaje się bardzo w porządku, żadnej agresji u niego nie widać.