Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Jezu, przepraszam najmocniej! Doszedł wczoraj, dziękuje:) Ale ostatnio jestem trochę zalatana i nie ogarniam wszystkiego co bym chciała:( Na usprawiedliwienie mam to, że mój brak czasu i zamotanie jest spowodowane sprawami adopcyjnymi psiaków:)
  2. Nie wiem,widziałam jak pani wychodzi z Toskiem ze schroniska, zdążyłam tylko krzyknąć "Adoptowała pani Tośka?" ona na to z promiennym uśmiechem "tak":)
  3. [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]19[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1235/10[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1241[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]01.08.2010[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Tica[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]5 lat[/B] [B][I]Opis: [/I][/B][B]średnia, czarna, biały krawat i pazurki, uszy stojące[/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/2j635si.jpg[/IMG][/QUOTE] Tica na widok kota zamerdała ogonem i....poszła z panem do biura załatwić formalności:)
  4. Już nie musi na pierwszą! Toś godzinę temu pojechał do nowego domu, ma mame, tate i dwoje ludzkiego rodzeństwa:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Widziałyście może jakiś bazarek ogłoszeniowy gdzie można jeszcze wykupić pakiet?
  6. Kto weźmie Tinkę na targi we wrześniu?proszę, niech się ktoś skusi:)
  7. Ja zaglądam, ale niestety w tekscie nie pomogę-cienka w tym jestem:(
  8. Gośku mogłabyś z tym zdjęciem zrobić Herci plakat? powiesiłabym w schronie no i na targi też by się jakaś ulotka przydała, chyba, że uwzględniłyście ją w kolażach?:)
  9. Potrzebny transport dla staruszki dobermanki z wrocławskiego schronu do częstochowy, jak najszybciej!
  10. trzy misie są zgłoszone do niemieckiej fundacji-trzymajcie kciuki, żeby ktoś je tam zechciał:)
  11. Vikuś kicaj na górę pajęczyna.pl [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nadziana-na-druty-cudem-przezyla/35868[/url] i chyba tyle na dziś, bo net mi chodzi z prędkością światła:(
  12. Zosiu Dyzio jest w boksie 69 a w treści ogłoszenia na jednej stronie było 47:)
  13. Byłoby bardzo miło gdybyś mogła mnie zabrać:)
  14. Dziękuje Ci Zosiu:) Tobie jednej los moich starowin nieobojętny:)
  15. Psisko jest już dwa miesiące w schronisku to trochę odżył. Nie widziałam go zaraz po przyjęciu, ale podobno był w bardzo kiepskim stanie, na dodatek teraz "siadły" mu tylne łapy-o ds mozna marzyć:( A z tego co wiem to przywiozła go policja- oni zabierają zwierzę i o nic nie pytają! Zresztą kto by miał ich wspomóc w leczeniu psa?
  16. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  17. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  18. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  19. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  20. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  21. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  22. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  23. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  24. Zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszki-dla-mamu%C5%9Bki-i-dziewuszki!-dla-Viki-do-20.00-dnia-30.08.2011?p=17474012#post17474012[/url]
  25. Ten pierwszy psiur jest na stronie schroniska [url]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/url]
×
×
  • Create New...