Wieści od pańci Obiego: Obiś wykąpany, na razie jest grzeczny, raz osikał mieszkanie, ale musiał chłopak zaznaczyć swoje włości. Pani jeszcze nie wierzy, że ma go u siebie, za to Odiś chyba zaakceptował nowe miejsce, (właśnie dostalam sms, że leży i w najlepsze zajada kosteczkę):) Znając panią to codziennie będę miała nową porcję wiadomości o Obisiu:) Śpij słodko chłopaku w nowym domu i nie rozrabiaj:)