Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. w schronisku mają dość karmy, proponuje oddać jakiemuś DT
  2. Macho został chyba przeniesiony do Porta, takiego trochę amstaffka z długim stażem w schronie, więc myśle, że Macho mu nie podskoczy:)
  3. Dokładnie w Zgierzu:) a coś o nim wiesz?
  4. Macho ma umówiony termin kastracji na 19 września, a później jeśli nie rozmyśli się jedna Pani to jedzie do Łodzi. A nawet jakby się rozmyśliła to wykastrowanego prędzej się komuś wciśnie:)
  5. Obi znalazł dom właśnie dlatego,że taki wystraszony i gwałcony przez Macho! Panią przekonała własnie ta kiepska sytuacja Obiego!
  6. Wieści od pańci Obiego: Obiś wykąpany, na razie jest grzeczny, raz osikał mieszkanie, ale musiał chłopak zaznaczyć swoje włości. Pani jeszcze nie wierzy, że ma go u siebie, za to Odiś chyba zaakceptował nowe miejsce, (właśnie dostalam sms, że leży i w najlepsze zajada kosteczkę):) Znając panią to codziennie będę miała nową porcję wiadomości o Obisiu:) Śpij słodko chłopaku w nowym domu i nie rozrabiaj:)
  7. Wrzuciłam tutaj Here: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214115-fajny-dom-dla-suni-LUBI%C4%84CEJ-KOTY!!!-najch%C4%99tniej-w-typie-amstaffa-ale-nie-koniecznie[/url] spełnia wszystkie wymagania, może wpadnie w oko?:)
  8. jak dla mnie to na początek mozna by go było wyciągnąć na konsultacje do innego lekarza, lekarz schroniskowy juz nie raz się pomylił, a później ewentualnie zbierać kase na rezonans. Konsultacje może by zasponsorowało schronisko, ale trzeba się popłaszczyć trochę przed samą górą:(
  9. Obi pojechał do domu. Spędziłam z jego nowymi opiekunami 2h w schronie, pani długo się namyślała po czym wsiedli do samochodu:) to ta kobieta z targów, odpowiedzialna,konkretna:) wypytała chyba o wszysto co było możliwe:) Jeszcze dziś miala dzwonić umówić się na szkolenie! Wprawdzie nie dom z ogrodem, ale lepsze dla niego mieszkanie niż boks z Machem:)
  10. Byłam dziś u Raka, opisałam mu zachowanie Łatka, stwierdził, że to padaczka pourazowa lub nawet pierwotna. Żadnym badaniem on nie pomoże, trzeba psa obserwować czy ma częściej ataki a najlepiej zrobić mu rezonans.
  11. No i Fresko poszedł do nowego domciu wylegiwać się na kanapie:) Pani waży prawie tyle co on, ale daje sobie z nim radę, o dziwo Fresko ładnie się jej słuchał:) Zapakowała psa w autobus i pojechali:)
  12. Dzisiejszy widok Cezara w boksie prawie doprowadził mnie do łez-przygnębiony, stary pies:( Nic w nim nie ma już tej radości z przed 2 dni:(
  13. Sonia na szczęście wczoraj poszła do domu-Hera teraz jest w boksie z bardzo sympatyczną ONką:)
  14. [quote name='Basia1244']Hera znów na boksie ogólnym nr 3, wakacje się skończyły, siedzi razem z Sonią i jedną nową suczką - w czwartek opiszę, ale to młodziutka i drobniutka ON-ka, bardzo łagodna i przyjazna. Hera może będzie w TV - oby, bo ją troszkę polansowałam.[/QUOTE] Znowu dali ją do tej cholery?! To za niedługo albo Hercia albo Sonia wyląduje w izo:(
  15. Pani była w schronisku, ale już jej nie wyciągnęli Obiego z boksu bo było przed 15 i zbierali sie do domu:angryy: Zadzwoniła do mnie wczoraj wieczorem i jesteśmy umówione na wtorek na zapoznanie się z Obim:)
  16. Hera po trzech dniach reklamy, dziś to zasypiała w drodze powrotnej-zmęczyła się moja kluseczka:) Teraz tylko trzymać kciuki,żeby telefony się rozdzwoniły:)
  17. Na razie może zostaw. Te psy które wracają z adopcji, robią to najczęściej w ciągu tygodnia, dwóch. Może jutro uda się cos wyciągnąć więcej o tych dziewczynach
  18. Jutro jeden miś idzie się lansować-trzymać kciuki, najlepiej zasupełkowane na pętelke:)
  19. A kicnij sobie z wieczora Rotusiu:)
  20. Gaston został dziś adoptowany przez .....dwie młode dziewczyny.....nie wróże długiego pobytu w nowym domu:(
  21. Hera dziś wyspacerowana za wszystkie czasy, od 10 do 18 chyba jej wystarczy?:) chociaż na jakąś zmęczoną to nie wyglądała jak wracała do schronu:) Jeszcze dwa dni ciągłych spacerów,może coś schudnie:)
  22. Jeden pies w tą czy w ta nie zrobi różnicy:) Podajcie moje namiary:)
  23. Ani jednego:(
  24. Nawet mam dla niej takie specjalne perfumy:)
×
×
  • Create New...