Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. a zębolki Lolusiowe pewnie dalej lśnią,jakiaś dokumentacja mile widziana ;) zdjęć Lolcinych nigdy dość :)
  2. Lonia musi znaleźć swojego amatora :) wakacje pomału się kończą,więc mam nadzieję zaczną adopcje ! Lonia ma ogłoszenia na cały kraj? czas do wyjazdu Figuni nieustannie się zbilża.
  3. Wczoraj kontaktowałam się z doktorem Kemilewem,odpisał,że jest na uropie do 6 września i prosił o kontakt po tym terminie. Może do tego czasu będą już nowe zdjęcia do porównania.
  4. Lolcio,oj Lolcio :) skradłeś moje serce i przepadłam...miazianka dla malucha :)
  5. Ja także nieustannie! Nie miał mi się kiedy laptop zepsuć ! ma już sporo lat i... Wczoraj dostałam zdjęcia Luny z listopada 2014 roku
  6. Dzisiaj dosżły stare zdjęcia Luny,nie potrafię ich otworzyć,zoabczę co się da zrobić w pracy. Elżbieta opiekunka Luny na swój profil na dogo :http://www.dogomania.com/forum/user/50586-elapuch/ może uda Jej się jeszcze zalogować jak tylko będzie miała możliwość skorzystania z komputera. Dzisiaj na Fb na wydarzeniu Luny napisała parę słów: ''Bardzo wszystkim dziekuje za pomoc dla lunki bylam u weterynarza aby przesłał poprzednie zdjęcia pani Bożence aby mogla je umieścić na wątku i wyslac do pana doktora o komórki macierzyste. Teraz ze względów moich zdrowotnych lunka jest z moją córka i jak tylko dam rade zrobię jej burzące zdjęcie bioder i prześle na watek i do wet . Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc bo jezeli komórki macierzyste pomogą i dzieki takim wspaniałym ludziom jak wy będzie lunka mogla normalnie chodzić to będzie wspaniale . Dziekuje w imieniu swoim i Lunki."
  7. Marticzko nie wiem jak dziękować !!!! wow! ZAPRASZAMY SERDECZNIE ilość zaproszeń ograniczona :) Ewciu witaj :) dobranoc kochana
  8. Czasami udaje mi się wejść,za chwilę mnie wywali ;) pora rozejrzeć się za nowym. Aleś odzyskał swoją dobrą formę,ale martwi mnie,że dzisiaj znowu znalazłam na posłaniu koopkę,znowu podczas snu to się stało. Na spacerku dzisiaj był nie do ujarzmienia ;) spacerował jakby sobie chciał odbić te ostatnie dni,dopiero co wróciliśmy z dwugodzinnego spacerku,znowu stoi pod drzwiami i chce iść ;) nie żeby spacerował te dwie godziny,ale ciężko było go utrzymać w wózku ,bo się głośno awanturował :)
  9. Mam nadzieję,że nic Elżbiecie nie stanie na przeszkodzie i zrobi te zdjęcia Rtg w środę,prosiłam o fakturę za badanie. Jak mój laptop nie odmówi posłuszenstwa na maxa to i ja popełnię bazarek,maleńki bo fanty mają do mnie dopiero spłynąć.
  10. Figuniu piszę piaty raz,laptop chyba na poważnie daje mi znaki,że chce na emeryturę ;) no to się zapłaczę,bo na tablecie czy telefonie to ja za wiele nie ugram :( Ali lepszy,ale kupkę na posłaniu znalazłam,widocznie akcja serca na tyle zwoniła,że puściły zwieracze. Dzisiaj wcześniej poszliśmy na spacerek,wróciliśmy przed 23.Mam jeszcze trochę do ogarnięcia :)
  11. Nieoceniona Marticzka :) dzięki,dzięki kochana,już biegnę :)
  12. Dopiero co wróciliśmy ze spacerku,było podmycie ;) teraz się suszy i je kolację,leki zażył,więc za chwilę pielucha na siusiaka i do wyrka. Dzisiaj najawazniejsze,że pogoda ustabilizowana,teraz wieczorem chłodno. Dzięki za życzenia :)
  13. z kasą krucho,ale mogę kibicować uroczemu Pszenicznemu z przyjemnością :)
  14. Zaglądam do psiurka,póki sprzęt jeszcze daje radę ;) ścięliście już chłopakowi włosy?czy jednak z długim włosem nie ma większych szans na adopcję ? wiem trochę prac albo opłacić groomera,ale chyba warto.
  15. Bazarek na Palskate Bidy-Kasi Strzeleckiej,tym razem na Fb : https://www.facebook.com/events/1449819835319050/1469906993310334/
  16. Agusiu dzięki,że jesteś :) Ty się kochana oszczędzaj :)
  17. Sen to mój problem od niemowlaka ;) nachętniej to tak od 5 rana do 9 albo i 10:00 no miałam zostać artystką,tylko coś w planach Najwyższy nie uwzględnił ;) Dzięki za chęć pomocy :) i głaski ,zaraz im oddam co nie moje ;)
  18. Muszę przyznać,że ja niewiele wiem.Poproszono mnie tylko o pomoc. Elżbieta w środę zrobi nowe zdjęcia Rtg i prześle je do mnie razem ze starymi,ma zdjęcia z września i listopada,mam nadzieję na uprzejmość weta z Zakopianka-Orzeł w Krakowie. Niestety tak jak pisałam wcześniej także dostęp do internetu i awaria sprzętu tymczasową opiekunkę ogranicza,korzysta tylko z internetu w tel.
  19. ja mam też " małą" awarię sprzętową,jak mi się laptop sypnie, to strach pomyśleć :( cieszę się ogromnie i już dziękuję :)
  20. O jak się cieszę,przeglądam właśnie fanty na bazarek dla Luny,coś tam mam,tylko nie wiem czy z tym już startować bo mało cosik ;)
  21. Był spory odzew,wiele niepoważnych,ale chyba to jak zawsze ;) jest jeszcze jedna osoba,która ma się odezwac z początkiem wrzesnia,obecnie na wakcjach. dzieki za kciuki :) fajnie,ze nie jestem tutaj sama :)
  22. Jak na razie wydaję się ,że Viagra działa,tak jak mówiła kardiolog,że jak będzie źle,Aleś się pogorszy podawać 2 x dz Podobno skutecznie przedłuża życie w takich sytacjach jak nasza, w dobrej formie. Na to liczę. Wstyd się przyznać.ale druga noc bez zamknięcia powiek i zaspałam do weta :( położyłam się koło 7 tak na chwilę i obudziłam się o 11 :( Ali zjadł ładnie śniadanie,zażył leki i siedzi ,chyba czeka na coś. Figuniu nie kłopcz się Kochana tą maszynką,dzięki za chęć pomocy,będe miała,udało się,niezawodna,ukochana siostra przyśle.
×
×
  • Create New...