Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. dzisiaj smok,jutro biedronka a kto go tam wie ;)
  2. Aleś bardzo chciał do lejców ;) mozemy na chwilę ;)
  3. dzisiaj lepiej się czuję,ale już standardowo w czwartki ani w piątki wyników nie odbieram,bo w razie draki co zrobię? Zimno na dworze,zimno w domku,więc Aleś regularnie ubrany,oj dobrze ,że szafę Miśki mają sporą ;) wszedł do Hańcinkowego domu i ani myśli wyjść ;) dzisiaj Aleś robi za...sami zobaczcie ;)
  4. świetne fotki Lońci :) słodka w tym ubranku jeszcze bardziej :) sama ubranko dziergałaś Figuniu ? :) mój Aleś też i w domku ...przebrany za dinozaura ;) bo cieplutkie,milutnie,mięciutkie ma to ubranko :) wygląda ;) świetnie ;)
  5. piękna kwota Marticzko :) dziękuję i gratuluję ! Heaven&Lily z pewnością natychmiast potwierdzi :) Rozmawiałam z dr Kemilewem,do oceny i ewntualnej kwalifikacji ustosunkuje się po wykonaniu nowych zdjęć Rtg-tak podejrzewałam. Jego zdaniem,dobrze,żeby Lunkę skonsultować z ortopedą i wtedy ponowny kontakt. Warto spytać ortopedę co sądzi o ewentulanym podaniu Lunie komórek. Elżbieta z tego co wiem rozmawiała...ale może o tym sama napisze,co w zamian zaproponował wet. już biegnę na pierwszą stronę zapisać wynik bazaraku :) ;) :)
  6. a na zdrowie :)
  7. no i zleciały się plaskate maminki,jedna po drugiej ;)
  8. napisałam to i już wiedziałam...Figuniu kochana tak bardzo chcę,żeby się wszystko poukładało. Będzie dobrze,bo być musi,to tylko kwestia czasu :)
  9. Bgra też ! bardzo :)
  10. Figuniu no niestety,źle dobrałm dawkę Kortyzolu,za mało,niestety :( boje się tych wyników,żeby coś nie wyskoczyło,tfuuu dzieki za kciuki ! Ewciu także pozdrawiam serdecznie :)
  11. a jakieś fotki gremlinka ;) można ;) ach oko nacieszyć :)
  12. Juz nie wiem,której mi bardziej szkoda :( Figuni czy Lońki :(
  13. Halo :) Heaven&Lily dzięki,będę myślami ciągle z Wami. Nie martw się,z pewnością nie pierwszą sunię tam ciachają,świetnie,że udało się zgrać i zdjęcia w czasie jednego znieczulenia ogólnego :) bo narkoza nie jest obojętna dla nikogo :( jeden problem mniej :)
  14. Melduję posłusznie,że i ja ciągle trzymam kciuki za domek,musi się udać!
  15. u nas na osiedlu nie ma ani bezpańskich psów,ani kotów,czasami ze szpitala któryś na chwilę zaglądnie ;) nawet jak był kogoś,tam takie stare domy a w nich w większości mieszkają króliczki ;) ( czytaj niepracujący klienci MOPS-u,ostatniego sortu ) Malec już zamieszkał w domu u rodziców Darki :) zakochani wszyscy na maxa.Kotecek będzie miał jak w raju! U nas kochana jakoś leci,mnie wprawdzie trochę ścięło,chyba za dużo tańcowałam ;) a wysiłek niestety już nie dla mnie. jutro wyniki badań Dzięki za głaski :) i życzenia :)
  16. Tak Luńcia to prawdziwa gwiazda :) Heaven&Lily wstępnie ustaliła termin sterylizacji i w tym samym znieczuleniu badań Rtg -koszt 460 zł w ZakopianceVet. Oby wszystko poszło z planem.
  17. ''...nie możemy dać się zaklajstrować w lęku o nie - złamanie sobie serca, trzeba pomyśleć o NIM, dać mu dom, pokochać, przestać się rozczulać nad sobą...'' piękne :) najlepszego dla całej Rodziny Paputkowej :)
  18. podczytuję cichutko,podepnę się pod Ciebie marmosiu i podrzucę ślicznotę :)
  19. poczekam cierpliwie :) ze wstawieniem zdjęć pomogę,podpowiem jak coś ;)
  20. Hańcia ma ochotę na przekąskę ;) no nie ulegnę ,chyba ;) Aleś śpi ,okryłam go tym ręcznikiem, który sobie zajumał ;) dzisiaj w pracy pod oknami przechadzał się znowu kotecek-niedorostek,wychudzony,brudny,głodny pełno samochodów,co chwila karetka,no to nie miejsce dla kociaka! jedna z nas poleciała,sam podszedł a raczej podbiegł ,no jaki miziasty słodki kotecek myk pudełeczko po soli fizjologicznej ;) piękne okienka wycięłam ;) i...kotecek uratowany,zaraz do weta Dareczka pojechała i ...rozkochał wszystkich na amen :)ma już kolanka,drapaczek,miseczki...no to wszystko bez czego wiadomo... ciężko mi było go wyrwać z rąk,gdybym wiedziała,że moja alergia mnie kotem nie zabije już bym nie oddała !
×
×
  • Create New...