Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Jeszcze dwa zdjęcia,jakby tak chociaż Ktoś chciał zajrzeć :( smutny wątek ...
  2. no to się nazywa mieć szczęśliwą rękę do wyciagania z bidy,czarujecie cycuś ;) jesteście fantastyczne :)
  3. kolejny Ktoś się zastanawia,warunki świetne,tylko martwi pana ta Lunkowa dysplazja...
  4. Figuniu masz rację,nie ma sensu roztrząsać niepotrzebnie,każda ze stron będzie się czuła niekomfortowo,niczego do sprawy i tak nie wniesie. Trochę to za długo trwało. Trzymam kiuki ! za ogłoszenia,mam jednak cień nadziei,że może Pani Wilma ... ściskam mocno :)
  5. wszystkie domki z ogłoszen wykruszone,został jedne pan,dowcipniś ;) chciałby Lunkę do budy ;) i to się zastanawia ,pewnie ile karmy marketowej wyjdzie na miesiąc :(
  6. będzie mi bardzo miło,jeżeli moje życzenia wszystkiego co nalepsze zostaną także przyjęte :)
  7. Szukam używanej maszynki do okazjonalnego strzyżenia Shih tzu.
  8. Wszystkim Annom w Dniu Imienin wszystkiego najlepszego :)
  9. Dzięki wielkie Ewciu,że zaglądasz :) bo przyjdzie mi zamknąć wątek.
  10. o tak Ewuniu :) same cuda adopcyjne :) pewnie teraz gdzieś nad wodą :) lubią się taplać .
  11. Witam wszystkich ;) ...ale z Ciebie bgra żartownisia ;) dwa domki zastanawiają się...wielki pies,większe wyzwanie,gdyby nie dysplazja stawów to pewnie więcej domków biłoby się o psinkę,a może i nie,kto to wie? jedno wiem,już nie będę pomagała,samej mi cholernie ciężko,mam poczucie,że zaprzepaszczam szanse psa !swoją nieudolnością.
  12. no i nadeszła,ale w domku tymczasowym nikt się burzy nie boi :) na spacer nie sposób wyjść,więc pora na poobiednią drzemkę z najmłodszą sunią,Haeven :)
  13. Luna donosi,że nad Kraków nadciąga burza .
  14. zaczyna się ruch,jeden domek trochę poważniejszy od innych,Elżbieta opowiada o Lunie telefonicznie,ja natomiast @ z innymi zainteresowanymi ;) mniej zdecydowanymi ;) chyba pogadać sobie ludzie lubią,ale ok,ja też lubię,więc cierpliwie odpowiadam wszystkim. kolejne zdjęcia Luny,tym razem ze spacerku :
  15. goniłam mojego wnusia niespełna dwulatka po całym zoo,do głowy mi nie przyszło zostawić i odejść ;) maskara z tymi ludźmi,nawet sobie szansy nie dali !
  16. Odpowiedziała pani z ogłoszenia,że musi porozmawiać z mężem i oboje zadecydują . Na razie ogłoszenia idą na Kraków,tam mieszka Lunka,fajnie gdyby tak znalazła dom w okolicy,wtedy Elżbieta miałaby czas na oku.
  17. Witam Ewciu :) Lili i Haeven ,obie adoptowane,jest jeszcze kociczka :) to ich domek stały na zawsze,oj gdyby nie te schody...
  18. Lecą już ogłoszenia :) jedno pytanie o sunię już było,najważniejsze,że coś zaczyna się dziać.Teraz tylko spokojnie czekać...
  19. i jak dobrze wychowany :) oj mam słabość do Ciebie :) ale wiesz starszej pani wszystko wolno ;) coś tam napisałam,czytelne chyba jest,resztę muszą ugrać zdjęcia :) że też Elunia mieszka tak wysoko,trudno Jej będzie się z ,,malutką " rozstać,będzie płacz. Ali mnie woła,miglanc nauczył się wołać o pieluszkę .
  20. Biegnij ślicznotko na pierwszą,może ktoś wypatrzy ...
  21. cieszę się bardzo,że zajrzałaś,za kciukanie buziaki :) nie mam doświadczenia w prowadzeniu wątku,więc przepraszam dobrzy ludzie jak coś nie tak,plisss nie łapcie mnie za słówka ;) ja kobita ze Śląska,biegle władam gwarą,więc czasami mogę coś i tu palnąć ;)
  22. żebyś tak synku starszy był ,albo ja młodsza nie opędziłbyś się ode mnie ;) dzięki,dzięki,dzięki :) wczoraj powalił mnie potworny ból głowy,więc dopiero dzisiaj zasiądę nad tekstami do ogłoszeń. na Fb ktoś tammm... sie zastanawia...byłoby to za piękne,więc jestem sceptycznie nastawiona,ale najważniejsze ,że jakieś zainteresowanie jest .
  23. niespełna półtoraroczna panienka Luna,mix owczarka z...? ogłaszana ...w typie leonbergera,bo chyba najbardziej podobna ? do adopcji na już : ma watek na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/147873-do-adopcjisunia-w-typie-leonbergera-14-m-cyobecnie-w-bdt/ i na FB : https://www.facebook.com/events/824469540964739/
×
×
  • Create New...