-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Bgra replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
PDT,hoteliki,hospicja,psianatoria i co tam jeszcze kiedy to całe dogo i nie tylko zbiera kasę straszne jest dla mnie to,że nie zostały dotąd opracowane żadne standardy,także dokumentacja która powinna obowiązywać takie miejsca,rejestr,ustalone z góry wizyty przed i w trakcie z jaką częstotliwością teraz jest ponad 100 postów i ...tylko walić głową w mur...Chauwa bezpiecznia,nic jej nie zagraża -
[IMG]http://i42.tinypic.com/350qpuh.jpg[/IMG] Hana nie trawi kilku dni po obcięciu,denerwuje ją najwyraźniej wiatr który podwiewa jej ciałko,jedyna rada ubranko i jest ok:)
-
[ATTACH=CONFIG]8841[/ATTACH] Hana w obróżce Taksowej:)jak piękna tak i wygodna:)
-
[quote name='Osa']Łaałłł...To i my również przesyłamy Alexowi, Hanie i oczywiście ich opiekunkom słodkie kusiole:)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: maluchy po wizycie u fryzjera,Hana jak zwykle bardzo się denerwowała,ale wygląda superrrrr:crazyeye:dalej jakaś nadąsana Laluś wyluzowany,grzeczny,chyba rozkochał w sobie panią :loveu: usługa gratis:crazyeye: najprzystojniejszy co najmniej w dzielnicy :cool3: wygląda jak młodzieniaszek:evil_lol: co jo godom..jak wyrostek:eviltong:
-
[quote name='Osa']Hymmm... Kusiole? A to rodzaj buziaczków czy może wręcz coś przeciwnego?:diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] to najsłodsze na świecie całuski:)
-
[quote name='koci-świat']No tak-a ja gapa dopiero znalazłam galerię :-([/QUOTE] Witamy serdecznie całą rodzinką:)miło nam bardzo:)Aluś przesyła kusiole (w końcu teraz to ślązak)
-
tak się ciągle dziwię,jakie grzeczne te moje maluchy, moja Stefanka(*)jedyna w swoim rodzaju,kochałam ją nad życie i nadal kocham,przemądra,nadzwyczaj inteligentna [COLOR=red]ale jaka była kochana taka i uparta[/COLOR]
-
[quote name='Osa']Gryzaczki to przeważnie śmierdziuszki ale te śmierdzące są najsmaczniejsze - tak przynajmniej moje "panny" twierdzą...:)[/QUOTE] Hana to tak jak prawdziwa królewna,stoi-nawet nie usiądzie,nie dotknie łapkami i niby je:)Aluś misiek,pomemla swoje i tylko czeka,aż Hana odejdzie na moment raz się na niego wściekła jak chciał jej podebrać,tak na upartego;)wywaliłam ją za drzwi na pól godziny i znowu panuje zgoda jakie ja mam te psiaki rozumne,nawet drzwi nie drapią jak zamknięte:)
-
zrobiłam błąd,kupiłam im paczkę gryzaczków,strasznie im smakują,ale jaki odór,maskara,jak już się skończą...mogą prosić,bardzo prosić...nie wiem czy się ugnę:( mam problemy z zapachami,niektóre zapachy mój zmysł węchu przekłamuje,szkoda,że tego nie zamienił na przyjemniejszy:( Aluś czupurek...dobre:)
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/4uv0xv.jpg[/IMG] Aluś biegnie do moda prosić o zamknięcie galerii,do której nikt nie zagląda,szkoda:(
-
no ale umówmy się,auto nadal stoi to pewnie i pojedzie,ważne,że śrubek nie rozkręcił:evil_lol:rozkręcone auto w sumie też można złożyć:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/208ihoj.jpg[/IMG] ja taki nieuczesany,ale od czwartku grzebieniom mówię stanowcze nie!no może grzyweczkę
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/nqzal1.jpg[/IMG] a tak sobie tuptam [IMG]http://i42.tinypic.com/11j6tmf.jpg[/IMG] fajnie posiedzieć przy...Hanie,tylko dlaczego na mnie ryczy jak podkradam jej gryzaki,nerwowa jakaś [IMG]http://i42.tinypic.com/102qykp.jpg[/IMG] a Hana...jak zwykle...patyki,im większy tym lepiej [IMG]http://i44.tinypic.com/xbwsgm.jpg[/IMG] a może im uciec,schować się...nie mameczka się zmartwi...a ja dobry syneczek jestem
-
[quote name='Ela&Puch']witamy witamy my tu zagladamy czesto ale nie piszemy czytamy o postępach Alexa :) jak widzę synek zakochany w mamusi bardzo , miło czytać takie wieści . Ucałowania dla psiaków :)[/QUOTE] :cool3:Eluniu mama to zawsze mama:) jest taki słodki,że ehhhh zacałowałabym:evil_lol: miło,że do nas zaglądasz,a jeszcze milej jak coś skrobniesz:)
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
witaj maluszku:) na 100 % zostałeś potraktowany wybielaczem:diabloti:wyraźnie to widać...po nochalku:crazyeye: -
wróciłam do domku przed północą,jednak ta noga jest fest felerna:( malec nie widział mnie przez 7 godzin,jak tylko wróciłam zaczął po cichutku płakać,do czasu aż wzięłam go na ręce,utuliłam,wycałowałam,wygłaskałam i sam grzcznie ułożył się do spania:) mój chłopczyk kochany a śpij sobie z mameczką,niech ci się przyśni coś miłego
-
Turnus rehabilitacyjny nd morzem-kto zna miejsce,gdzie tolerują psy
Bgra replied to Bgra's topic in Podróże po Polsce
mammmm jadę jednak do Rowów,kochana pani Ewa:) panie w Katosach bardzo miłe,same chciały poszukać miejsc,gdyby pani kierownik nie odpuściła;) -
[quote name='lili13']jak dobrze ,że Alex trafił do Ciebie ,jak miło się czyta Twoje opowieści i niech mi nikt nie mówi,ze z psem ślepym czy głuchym nie da się żyć od nas tylko zależy jakie będzie to życie a może być wspaniałe:)[/QUOTE] cieszymy się jak ktoś do nas wpada:)miło nam:)dziękujemy i pozdrawiamy nie wiem,może gdzieś byłoby mu lepiej,jakiś domek z ogródkiem... gdyby słyszał i widział miałby łatwiejszy kontakt ze światem,ale cieszymy się z każdej oznaki,że nas kocha :) po pracy zabrałam maluchy na spacer,mamy skwerek koło domku z małym laskiem:)Aluś lubi to miejsce,zawsze chodzi w stronę słońca:) za chwilę doszła córka,usiadłyśmy na ławce za chwilę obok nas usiadła Hana i Aluś laluś,ot leniwa rodzinka na spacerku;)
-
jeszcze tydzień do wizyty u fryzjera,jak tylko zaczynam czesanie to kłapie "ząbkami"i warczy:diabloti:nie pomagają smakołyki, a jaki mądry,inteligentna bestyjka:evil_lol:załapał,że nocami sypia w innym pokoju,nich no na zegarze wybije 23 Alex siada przed drzwiami i spokojnie czeka,aż go podrzucą do wyra:cool3: w dzień ucina sobie drzemki na mojej kanapie i wtedy nie ruszać...ostrzega:mad: panisko,normalnie nas sobie ustawia:loveu::loveu::loveu:
-
jaka ja do niedawna byłam naiwna... wstyd się przyznać
-
no nie mogłam się powstrzymać,do niedawana siusiał jak dziewczynka:)z dzisiejszego spacerku:)z maminką:) [IMG]http://i43.tinypic.com/15r0aoj.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2uihfy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/t6sbyb.jpg[/IMG] jeszcze tylko ten patyk i jako tako posprzątane...
-
też mam taką nadzieję:) jeszcze tylko psy wypiorę(jak dojdzie szampon)i nic mnie w domu nie zatrzyma:)
-
[quote name='Osa']A te tany to z Aleksem koniecznie bo jak on bez mamusi wytrzyma... I jak śpi z Tobą czy nie..:cool3:[/QUOTE] Gosiu jest tak jak mówiłaś..piesek bezproblemowy:) śpi z Hanką i Ewą:)wczoraj w nocy trochę buczał pod noskiem(pewnie chciał do mnie)ale moje dziecko wyprosiło mnie z pokoju:( moje sierściuchy będą miały swoją imprezę to niech balują,matce też się w życiu coś należy:) najchętniej nosiłbym go cały czas w ramionach,ale on nie tylko we mnie takie odruchy wywołuje:)cudak mój ale,że ja rozsądna kobita jestem...no kurde wiem,że nie mogę:(
-
chcę na spaceros :(:(:( taka piękna pogoda, ja nie mogę się doczekać czwartku,mam wizytę u ortopedy w piątek nawet jakby się paliło idę do pracy a sobotę na imprezę:):):)jak przetańcuję całą noc,nie wiem,ale plany mam:)