-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
myślałam,że będzie inaczej...trudniej Alex...mój Alex,jak ja żałuję,że nie trafił do mnie jako szczeniak,nie tak potoczyłyby się jego losy:(ale zostawiamy to co było,wymazujemy z pamięci i otwieramy nową kartę życia Alexa:) nawet nie wiem co napisać,bo wszystko jest takie normalne,takie jak przed jego przybyciem no tyle, że zamiast 2 stoją 4 miski:) że na spacerki to nie z jednym, a z dwoma psami:):) że jedno śpi jak zwykle na poduszce przy głowie,a drugi pojawił się w nogach(ale też na poduszce):) jedno jak zawsze bawi się zabawkami,a drugie szuka jedzenia:) czuję jakby zawsze z nami był:) [IMG]http://i40.tinypic.com/2z7ocaw.jpg[/IMG] dziękuję za dobre słowa:)
-
dziękuję,informacji nigdy dość:)
-
mam sunieczkę roczną,mogłabym dać DT [B]5 letniej suni shih tzu czarno-białej [/B] proszę powiedzcie jak uchronić piska w domku przed świerzbowcem nowego psa?tylko izolacja?,czy powinna zażywać jakieś leki żeby zminimalizować możliwość przeniesienia świerzbowca na siebie,po jakim czasie leczenia i czy już w trakcie pies przestaje roznosić to świństwo?
-
właściwie to czekam na informację dotyczącą Alexa z KŚ,ale chyba trudno im się z nim rozstać:):):) mam sunieczkę roczną,mogłabym dać DT [B]5 letniej suni shih tzu czarno-białej [/B] proszę powiedzcie jak uchronić piska w domku przed świerzbowcem nowego psa?tylko izolacja?,czy powinna zażywać jakieś leki żeby zminimalizować możliwość przeniesienia świerzbowca na siebie,po jakim czasie leczenia i czy już w trakcie pies przestaje roznosić to świństwo?
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
Bgra replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie danki4u1 biegnę na początek wątku:) -
czy te biedactwa mają już DT?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
Bgra replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Lilunia chce wam powiedzieć że jest kobietą bo właśnie dostała cieczkę - być może pierwszą w życiu :lol: [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1350/a9e3b153a88a6c0cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/QUOTE] i z czego się mała cieszysz:diabloti:co nowego zbroiłaś ślicznotko:evil_lol: -
śledzę losy Alexa od początku,serce na jego widok bije mi szybciej... uroczy blondas:)
-
jestem gotowa na DT dla dziewczynki
-
kupiłam u Taks na bazarku obróżkę i smycz-strzał w dziesiątkę:) teraz marzą mi się szeleczki,czerwone;)
-
zabawki,łóżeczko i różowa pościel...tak od razu widać szczęśliwą sunieczkę jaka jest Coco?szybko się zaaklimatyzowała?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
Bgra replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dla mnie poziom nie do przyjęcia! Agucha jeżeli odesłałaś już pieniądze to chyba się za nie upiję! za Twoje i Eli i Liluni zdrowie :) "ręce i cycki opadają":)-też lubię cytaty z "Ciacha" -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
Bgra replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
cioteczko to,że podczytuję wątek w moim przypadku znaczy ,że robię to powoli,ale dokładnie(w końcu należę do Polskiego Związku Niewidomych) Szkoda mi bardzo cioteczki Eli,prosiła przecież o pieseczka MALEŃKIEGO i SPOKOJNEGO co z uwagi na jej sytuację wydawało się właściwe i zasadne o co apelowała też w jej imieniu cioteczka Agucha. Dokładna waga nie została podana,nie doczytałam czy piesek został zaszczepiony i jaką szczepionką i jak czym odpchlony? To chyba do was powinna należeć decyzja kiedy piesek i na jakich warunkach piesek zostanie oddany nowej rodzinie,może na początku DT,żeby pomóc nadrobić "zaległości"? Skąd adoptujący ma to wiedzieć,targają nim emocje,u mnie byłoby tak samo,rozsadek przychodzi za chwilę. Wiem,że wytykanie błędów nie jest łatwe do przyjęcia,ale można wtedy wyciągnąć konstruktywne wnioski,więc nie rozumiem napaści na cioteczki Aguchę i Elę. Jedno jest pewne,Lilunia trafiła do wspaniałego domku,więc pomóżmy bo ta sytuacja pomocy wymaga:) -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
Bgra replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
witam,podczytuję tutaj po cichutku ja w prawdzie niedowidzę, ale widzę tylko uzasadnioną troskę cioci Aguchy z przyjemnością dorzucę 20 zł Cioteczko Elu jesteś fajna:) -
Witam Coco :multi:jesteś piękna!przekonasz się jak fajnie mieć DOMEK i swoich LUDZI do kochania przed Tobą wiele pracy,ale też wiele radości:lol: niech Wam się szczęści:loveu:
-
no to ja nic nie rozumiem
-
może chociaż podrzucę :oops:
-
no przystojniaku,masz śliczny pycholek i takie bystre oczka:)
-
moja maleńka ma 5 kg,komunikacją miejską podróżuje na moich kolanach,jest bardzo grzeczna.W czerwcu planuję zabrać ją nad morze,chętnie kupię coś składanego,wygodnego dla małej i dla mnie:) znalazłam coś takiego,zastanawiam się...mogłaby odpocząć od moich kolanek:) [url]http://allegro.pl/skladana-torba-transportowa-kolor-terakota-i2041364697.html[/url]
-
przepraszam,ja jak zwykle mam wrażenie,że wszyscy czytają moje myśli:););) wysyłałam meile do firm w sprawie karmy:)
-
musiałabym policzyć ile meili wysłałam,nikt nie odpowiedział:( cierpliwie poczekam wysyłając kolejne do innych...może wrażliwszych
-
poczytałam o Tobie malcu na stronie schroniska i nie tylko:diabloti: taki mały a taki zaborczy :evil_lol:no,no...a już cioteczka Bgra zastanawiała się nad ...ale nie...zjadłbyś mi Haneczkę:) musisz iść do domu gdzie będziesz jedyny do kochania:)
-
śliczny chłopak,wcale nie wygląda na "swoje lata":) wiem,że Szogunem nazwany został w schronisku,nadal w nim przebywa?