-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Elu a jak Lilusia?nie dręczy Blekusia i koteczka?
-
Hana często go zaprasza do zabawy,ale Alex w tył zwrot i jak chwilę za długo to zapraszanie trwa to ładuje się na kanapę i ma spokój,bo Hana strasznie ostrożna jest,ani nie wskoczy ani nie zeskoczy;)
-
mam nadzieję,że będziemy długoooooooooo mnożyć radości:)
-
to 16 dzień jak Alex się do nas wprowadził jak wzięłam go na ręce pierwszy raz,był wystraszony,taka mała skulona istotka,cały spięty,całą drogę do domku nie chciał podnieść główki,wszystkie kosteczki sztywne,myślałam,że jest bardzo stareńki no jak miał pokazać,że się boi,że nie wie co się dzieje,nie ma znajomych zapachów,zabrali go z jego domku,nie ma Kasi,Gosi,pani Irki cudownych CZOWIEKÓW którzy jako pierwsi zrobili dla niego TYLE dobrego W imieniu Alexa bardzo dziękuję... jakby chociaż szczekał to chciałby powiedzieć,że pochyla się przed Wami nisko,dziękując za serce. [IMG]http://i43.tinypic.com/14alo55.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/15e7qlh.jpg[/IMG] Hana,niedawno skończyła roczek,kto ją tak uczesał? sama chciała:diabloti:
-
jest strasznie kochany,taki mały przytulasek ,oj lubi się tulić malutki,staram się go nie rozpuszczać
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/207t1ma.jpg[/IMG] Alex wybiera się na spacerek,w nowym mięciutkim, milutkim sweterku,ja z nudów dalej dziergam:diabloti: po konsultacji z lekarzem utrzymujemy Vetmedin w dotychczasowej dawce,kontrola za tydzień,albo w razie niepokojących objawów.
-
kurcze...wszystkie foty z kanapy albo jej bliskiej okolicy:-( kanapa to niestety mój punkt dowodzenia do czasu "odzyskania"nogi:angryy:
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2wovifs.jpg[/IMG] niby jeszcze nie w pełni sobie ufają,Hana trochę jeszcze zazdrosna tutaj to Alex przyszedł przytulić się do Hanki,najszczęśliwsza nie była,ale nie cofnęła się,po chwili spali sobie tak razem;)
-
Elu pw poszłooo czekamy:)
-
dla mnie czcionka świetna,ale jak już jest napis to wolę,żeby był wyraźny,czyli bez cienia:)
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/21l3amf.jpg[/IMG] Aluś,a może śni ci się kolorowy świat?oby tylko dobre chwile mój chłopczyku
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2j47llu.jpg[/IMG] Ali model:)czekamy jeszcze na polarek,już chyba w drodze;) przepraszamy za drugi plan:(ręczniki maluchów po wczorajszej kąpieli:)
-
ja na razie na spacerki mam szlaban w postaci gipsu:( Oczodoły wygojone,zarośnie słodziak i będzie jeszcze cudniejszy, Hana często się Alexowi przygląda,nie wiem co wtedy myśli,chyba brakuje jej kontaktu wzrokowego:( Eluniu czekam na zdjęcia Twojej gromadki,wklejaj tutaj śmiało:)zapraszamy
-
dobra Alex,nikt nas nie odwiedza to wyciągam druty i coś ci udziergam :)
-
Elu cieszę się,że jesteś z nami:) mój chłopczyk coraz częściej pcha mi się na kolanka:) u nas pada deszcz,zamówiłam fajny kombinezon p/deszczowy,pozostaje czekać i mieć nadzieję,że trafiłam z rozmiarem:)
-
Mój maleńki nie miał dobrego życia,teraz nieba mu skrawek uchylę [url]http://plaskate.org.pl/w-nowym-domu/146/aleks[/url]
-
[IMG]http://tinypic.com/r/2j674ab/5[/IMG][IMG]http://i39.tinypic.com/2j674ab.jpg[/IMG] obolała,znudzony,zdziwiona:)
-
Witamy serdecznie pierwszego gościa:) Troszkę chyba lepiej z serduszkiem,nie ma duszności,chodzi na spacerkach,nie jak dotąd parę kroków i stoimy,spacerował głownie na moich rękach:)Hana się trochę buntowała i też chciała tak spacerować:(
-
Maluśki ciągle szukał jedzenia,zaczęłam go karmić częściej,4 główne posiłki,a do tego małe przekąski,a to Actimelek,serek,banan,ciasteczka wątróbkowe i...szybko zaskoczył,że nie musi szukać jedzenia.Nie... ja go nie przekarmiam,to jego odmierzona porcja jedzenia podzielona na cały dzień no i te małe ilości dodatków.Efekt przeszedł moje oczekiwania. Od piątku Alex jest na Vetmedinie 2,5 1 x dziennie,za tydzień kontrola,zobaczymy jak się organizm wysyci to zapadnie decyzja czy podwyższamy dawkę,czy dodajemy jakieś inne leki,czy zostaje jak jest.W mojego weta wierzę,wszystkie moje sunie leczyłam u niego,to fantastyczny CZŁOWIEK,na marginesie za wizytę i za 8 tabl zapłaciłam całe 10 zł
-
trochę czasu upłynęło od adopcji Szoguna,cicho tutaj to widocznie w nowym domku wszystko dobrze:)
-
[quote name='[email protected]']moja maleńka ma 5 kg,komunikacją miejską podróżuje na moich kolanach,jest bardzo grzeczna.W czerwcu planuję zabrać ją nad morze,chętnie kupię coś składanego,wygodnego dla małej i dla mnie:) znalazłam coś takiego,zastanawiam się...mogłaby odpocząć od moich kolanek:) [url]http://allegro.pl/skladana-torba-transportowa-kolor-terakota-i2041364697.html[/url][/QUOTE] Zdecydowałam się na ten transporterek,jestem zadowolona,lekki,szybko się go składa,w domku służy jako domek,a do tego estetyczny:)
-
Alex to starszy piesek,jest niewidomy,głuchy i ma niewydolne serduszko,ale to taki słodki misiek,czasami burczy sobie coś pod noskiem cichutko:) Jednego nie lubi-czesania,dzisiaj chciał mnie ugryźć swoimi dwoma ząbkami,ale nie...w porę się zreflektował:) [IMG]http://tinypic.com/r/15g8ml3/5[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/15g8ml3.jpg[/IMG]
-
Od niedawna mieszka z nami Alex shih-tzu adoptowany z Kociego Świata i roczna Hana w typie Lhasa apso:) W domu cicho ,spokojnie ,psy nakarmione,śpią basiorkami w górze,Alex w moich nogach,Hana na mojej poduszce:) Pójdą jeszcze jeden krótki spacerek,czekają na wyprowadzacza:) Alex musiał był głodzony więc po spacerku dostanie jeszcze swoją miskę z płatkami ryżowymi,wtedy spokojnie śpi i trzeba go budzić na śniadanie:)
-
uważam z jedzeniem,ale daję mu gryzaczki,Hana zaczyna go prowokować do zabawy:)on jednak zadaje się jej nie zauważać;)ona nosi mu zabawki i swoje gryzaczki,karmię je osobno i jeden spacer mają osobny,żeby Hanka się wybiegała z 2 razy się zgubił w kuchni....i dał głos:) kocha mizianie,zaraz nadstawia łebek albo brzucholek:)ale sam sobie też świetnie radzi jak chce się podrapać,podstawia tyłeczek pod fotel(na nóżkach)i się ociera:):););) ooo znowu się zgubił;) sąsiadki nawet nie wiedzą o nowym lokatorze:)