Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. wrrr,kiedyś też tak miałam:( ale może masz jeszcze jakieś foty niepublikowane:)
  2. Eleczko kochanie nie martw się,bo wszystko będzie dobrze,to młoda,zdrowa sunia ta śliczna Lili łobuziara:) ja za Stefanką też beczę,nas łączyło coś czego nie potrafię wytłumaczyć,za szybko i za nagle odeszła,miała 11 lat [IMG]http://i44.tinypic.com/33clxly.jpg[/IMG] do poniedziałku,wyczochraj zwierzyniec:)buziaczki:)
  3. ja boję się o Alexa,bo to jego serduszko jest niewydolne,w zasadzie mój wet powiedział,że nadaje się do przeszczepu:( uważam na niego,w domu nie ma powodu do stresu,dostaje wszystko co tylko mogę mu zaoferować,kochamy go bardzo:):):)szkoda,że nie trafił do domku wcześniej
  4. [quote name='marmosia']Dobrze, że mają nas :) Matki- wariatki :diabloti:[/QUOTE] [URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0sarcastic.gif[/IMG][/URL]takkk,swoje zdanie mają nawet o mnie w pracy,jestem tego świadoma:)
  5. Elu jaka piękna taka kochana,wiesz ona jest taka delikatna,od szczeniorka nigdy nie zadrapała nikogo pazurkiem,nie przycisnęła ząbkiem,jednego nie lubi...stukania,nawet jak panie na poczcie stemplują znaczki,ma wtedy obolałą minkę:(i chce do domku Halizko moja poprzednia sunia Stefanka też się bała burzy,plaskatki na szczęście nie jak Hana była mała to lubiła leżeć na moim lewym ramieniu,wtulona i to jej pozostało,niech no tylko się położę:)
  6. [quote name='Nutusia']No i proszę! Nie było się czym martwić! Kosmita stanął na wysokości zadanie - brawo Alfik! Jadnak jak pies trafi do WŁAŚCIWEGO domu to wszystko szybciutko jest ok :)[/QUOTE] amen trzymam kciuki:)
  7. wiesz,widzę jak się zmienił,z początku parę dni to przepraszał,że żyje,jadł,spał ciągle w jednym miejscu w jednej pozycji,nie mógł tyle spać,udawał :cool3:i szukał jedzenia ale po paru dniach już nie był taki spięty:)a jak pierwszy raz śpiąc wywalił brzucholek do góry popłakałam się teraz to co chwila pcha się na kolanka,albo chociaż musi walnąć się na moje nogi:)a najbardziej lubi jak biorę go na ręce do góry brzusiem i tulę jak dzieciątko(wiem zwariowałam)ale jaki wtedy jest rozanielony:) [IMG]http://i39.tinypic.com/2ymgmlh.jpg[/IMG] moje dwie słodkie doopinki:)
  8. biedactwo,bała się,wszystkiego musiała się uczyć,zaufać najtrudniej ciągle mam obraz tego jak opisywałaś jej zmiany na skórze:( szkoda,że nie wszystkie potrzebujące dostają to do czego są stworzone,tyle ich w potrzebie to dogo mnie rozmienia na drobne:-(
  9. [quote name='marmosia']Dobrze,że Aluś zNalazł tyle miłości :)[/QUOTE] mam nadzieję,że to maluśki czuje:) [IMG]http://i39.tinypic.com/im3wpu.jpg[/IMG] moje dwa plaskatki:)
  10. [quote name='haliza']Piękne zdjątka, Haneczka super niania :smile: - sama zapomniałam ile Alex przeszedł, wczoraj zajrzałam bo pokazywałam mojej mamie bo przypomniałam sobie, że wysyłałam dla niego opatrunki żelowe, to tylko zwierzątko potrafi wybaczyć wszystko :shake::-( aby tylko okazać mu troszkę serca.....[/QUOTE] [IMG]http://i41.tinypic.com/33utslg.jpg[/IMG] pozwala mu na kawałek odejść,ale zerka co chwila i stara się go zawrócić:)mała rozczochrana mateczka:)
  11. [IMG]http://i40.tinypic.com/344t5ag.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/9v89jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/zsmp2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/aoqgzk.jpg[/IMG] wszystko pod czujnym okiem Haneczki:)
  12. [IMG]http://i39.tinypic.com/mtkv80.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/vhynnp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/34t66nc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/25tj4zl.jpg[/IMG]
  13. Elu dawno nie skorobałaś,już martwiłam się o Blekusia Aluś dopiero kilka dni bez ubranek,teraz cieplutko to i chętniej spaceruje Lileczko cioteczka ściska mocno, będę z Wami myślami:)będzie dobrze Elu jeszcze to przed Haną,wiem,wiem powinnam ale...tak strasznie się boję wytul wszystkie sierściuchy:)czekam na wieści Halizko ludzie nie są z natury źli,tylko coś im się porobiło,za mało zwojów,szkoda,że nie wypadli z naturalnej ewolucji nawet gdyby ten ludź nie znęcał się fizycznie nad Alexem,ale nie umiał się nim zająć,to nie miał prawa zlekceważyć jego cierpienia jak pomyślę o tym,co przeszedł:-( a on mimo wszystko lubi ludzi
  14. moja Hana od czasu jak Alex jest z nami,trochę się zmieniła:evil_lol: ona z tych co to najpierw pomyślą zanim coś zrobią:) jak chce się napić to siedzi,żeby jej wodę zmienić bo Ali mógł się napić:roll: do spania musi iść pierwsza,sama na łóżko nie wskoczy,trzeba ją podnieść,wszystko chce pierwsza,ale panujemy nad tym:razz: a jaka śmieszna jak łebek podnosi do góry,przekręca główkę i zaczyna kląć:evil_lol:zacałowałabym Aluś też nie jest święty,przy czesaniu też klnie,albo jak Hana chce mu podebrać gryzaka:cool3: raz doszło do zatargu:mad:skoczyli na siebie z łapami,dosłownie
  15. [URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0slonce.gif[/IMG][/URL]cieszy mnie to bardzo:) biedactwo,widać,że życie jej nie rozpieszczało,oby teraz dobrze trafiła
  16. Alex jest z nami od niedawna dopiero od wczoraj możemy powiedzieć,że spacerujemy,wcześniej to głównie spacerował na moich rękach chodziliśmy ciągle w to samo miejsce do tojlety,na spacerkach zawsze tą samą trasą był noszony,stawiałam,powąchał,brałam na ręce i dalej w drogę;) powiem tak,bez oczek,głuchy,kontakt zdawałby się bardzo utrudniony,a jednak radzimy sobie Pięknie chodzi na smyczy,mój chłopczyk maluśki,chyba nam już zaufał:) Hana mi pomaga,na prawdę,szczególnie na spacerach:)jak malec odejdzie trochę to wołam do niej,uczę jej komendy "zawołaj"na razie jest "zawołaj Alexa"wtedy biegnie do niego i Aluś się "odnajduje",nie wiem chyba po jej zapachu:) dzisiaj rozkochał na spacerku sunię Suzi i jej panią:)a Hana z boku nadzorowała:)
  17. [quote name='haliza']Tak właśnie myślałam, i bałam się, że zacznie się wygryzać :shake: - miałam takiego :roll: myty tylko w szarym mydle :roll: a jak go ugryzła pchła na wsi to wygryzł dziurę jak pięść (nawet vet nie wiedział co się stało:cool3:, aż sama doszłam) a łapy nie umyte z błotka na łące zjadł całe opuszki :shake:( moi panowie tak nim się opiekowali bo ja byłam na wyjeździe:mad:) więc z Ami jestem ostrożna :p[/QUOTE] ja całe życie walczę z alergią,wiem jakie to uciążliwe:(był taki czas,że nie mogłam nawet używać szarego mydła,pozostały mi tylko kąpiele Kleopatry:( patrz jak to swój do swojego ciągnie,jeden pies alergik to i drugi ja ślepa to i Alex nie mógł do domku nie trafić:cool3:
  18. [quote name='Osa']No nie mogę się powstrzymać - ja dodatkowo wkładałam w miśka letni termoforek - :)[/QUOTE] na to nie wpadłam:)
  19. Siu ma takie piękny kolory na główce:)moja Hana jest biała,najgorzej pyszczek,bo to pies tropiący:mad:nawet nie wiem czy mogę ją tak często myć:)
  20. na wspominki mi się zebrało [IMG]http://i39.tinypic.com/217z7r.jpg[/IMG] Hana z adopcyjną mamcią:)pierwszy dzień w domku:)
  21. biedactwo,ile musiało wycierpieć,mała kruszynka,aż strach pomyśleć co przeżyła dość miała w życiu pod górkę,nie eksperymentuj,żeby nie zaszkodzić jak przez tą dogo to się strasznie płaczliwa zrobiłam[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] zaniepokoiłam się swoim stanem emocjonalnym[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG]kiedy popłakałam się ze wzruszenia,bo moja koleżanka kupiła mężowi kwiatek w doniczce bez okazji,a ona raczej z tych...zimny wychów cieląt[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] cioteczko Oso już biegnę na bazarek chociaż podrzucić[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  22. poczytam o Vetridermie,na razie pozostanę przy Hery, też dla alergików,szczeniąt i kotów a odżywkę ...chyba też Hery Apres-Shamponing Poils Longs,zamówię małe opakowanie na wszelki wypadek sama już nie wiem;-) a może jak nie stosujesz odżywek to ma przesuszoną skórę i dlatego ciamka:evil_lol:pewnie głupoty gadam a jak się naczytałam o przygotowaniach długowłosych psów do wystaw, ile tych różnych kosmetyków trzeba wetrzeć,wmasować,opryskać,nałożyć,zawinąć,odwinąć,spiąć,podkolorować to się zastanawiam ile ta ich skóra zniesie,ale z drugiej strony...jak to takie wszystko konieczne i fantastyczne to może zaszaleć...i dla siebie kupić:evil_lol:dla siebie mówię,nie czworonogów:eviltong: żel do oczek...to do pielęgnacji okolic oczu,łatwiej usuwa się śpiochy,p/zapalnie też działa,zapobiega tworzeniu się zażółceń po łzach i zażółceń na brodzie-ale z tym ostatnim się raczej nie zgodzę:(
  23. nareszcie zobaczyłam zdjęcia zjawiskowych istotek cioteczki Osy,oderwać oczu nie mogłam[URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0heart.gif[/IMG][/URL] może nam coś podpowie plis,plis cioteczko Oso,chcemy mieć tak wypielęgnowane nasze serduszka jak Twoje słoneczka:)
  24. mówisz masz,ale co dla jednego dobre... więc do oczu żel z firmy Hery,jak dla Hany najlepszy,bardzo wydajny szampon też z Hery -Peaux Sensibles Shampooing dla alergików na razie odżywkę mamy z firmy Oster-truskawkową,ale pora na zmianę muszę jeszcze poszukać czegoś,odżywki p/kołtunom,taka do czesania,bo na razie to stosujemy jedwab Bio-silk
  25. pięknie się witamy z całą menażerią:) cudne masz Halizko te cudaki,nie jestem wyjątkiem,kociątko:crazyeye:zrobiło na mnie największe wrażenie:loveu:
×
×
  • Create New...