Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [B]HERY żel do pielęgnacji oczu SOIN DES YEUX 100 ml[/B] kupuje na allegro,jest wart polecenia:)bardzo wydajny
  2. 3 czerwca wyjeżdżam na 2 tygodnie na turnus rehabilitacyjny do Rowów,mam zgodę kierowniczki na przyjazd,ale tylko z 1 psiakiem:( cieszę się,że jadę,ale jeden misiek musi zostać w domku(pod opieką córki) no i mam dylemat wypadło na Alusia,że zostaje:(tam wszystko będzie obce,inne zapachy,nie chcę zachwiać jego stabilizacji,pewności,że to jego domek na zawsze będę tam ja ,ale...sama nie wiem co zrobić
  3. [quote name='haliza']A u nas cichutko, gdyby nie oczka to powiedziałabym, że wszystko jest ok, mamy piękną pogodę, psiaczki lubią poleżeć na słoneczku i tak sobie żyjemy.....[/QUOTE] mówisz Halizko o oczkach Amy?cały czas ma problem?
  4. [quote name='haliza']Ale teraz jest pięknie :), można pochodzić po trawce, powygrzewać kosteczki na słoneczku :loveu:- kochane maleństwa :loveu:[/QUOTE] Jaki ranny ptaszek:)cały tydzień wstaję do pracy o 5:30 ale w wolne...o nie:(
  5. my też byliśmy u weta,ale na kontroli masakra z tymi kleszczami,moje białe to od razu widać,że coś łazi,są zabezpieczone Fripexem i u nas działa jak na razie w 100% teraz kupiłam Fripex dla psa od 10-20 kilo i podam po połowie-dokładnie odmierzę strzykawką,zawsze taniej:)wg sugestii weta
  6. [IMG]http://i48.tinypic.com/2enx851.jpg[/IMG] coś zwąchali:) [IMG]http://i47.tinypic.com/jkwuo8.jpg[/IMG] i znalazł sobie grajdołek, Aliś lubi się wygrzewać:) [IMG]http://i48.tinypic.com/25znlnl.jpg[/IMG] kto powiedział,że za patyczkami się tylko biega:)
  7. Jakie cuda:)szykujcie już się do domku maluchy,będą się o was bić:)
  8. Heloł Elu:)my dopiero co wróciliśmy ze spacerku,piękny wieczór aż nie chciało się do domu wracać:)
  9. [quote name='lili13']super foteczki Alexsiątka cudnego:) pozdrawiam całą rodzinkę i buziaki przekazuję od moich dziewczyn Figi,Coco,Lili,Lali,Milenki i Kari:)[/QUOTE] cioteczko widziałam Twoje dziewczyneczki (nie wiem czy wszystkie)to prawdziwe księżniczki,wypielęgnowane,że dech zapiera,marzenie:):):) my też ślemy całusy:)
  10. tutaj to dopiero cuda się dzieją,co nowe zdjęcia to nowe fryzy:)mamcia szaleje w bolidzie Toffi jak szczeniorek, Zuzia ehhh,prześliczna Rybniczanka,cały czas sie wstydzę z moje miasto:( Kava śliczna kocia,coraz bardziej podobają mi się koty:)
  11. moja Hańcia to też nie shih:)chodziło mi o wyraz pyszczka;) ja codziennie małej przemywam oczka żelem z Hery,no nie same oczka ale powieki jeśli ma wydzielnę która zakleja jej oczka to najpierw musisz przemyć oczko,wypłukać np 0,9% NaCl i dopiero zakroplić leczniczymi kroplami
  12. mam nadzieję,że Lilunia tak się czuje jak wygląda:loveu: Blekuś słoneczko maleńkie,15 lat w tym ileś w niegodnych warunkach,aż strach pomyśleć co by się z nim stało,gdyby nie Ty Elu:) a jeszcze drepcze na spacerkach malusieńki chłopczyk:)ślicznie mu w zielonym[URL="http://smayliki.ru/smilie-1282146951.html"][IMG]http://s20.rimg.info/389049bd00066dcc19aaea8d363c2d8b.gif[/IMG][/URL]
  13. [IMG]http://i48.tinypic.com/2v3t36t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/be5v9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2n04z81.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/259btbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/e5nq60.jpg[/IMG]
  14. Parysku maleńki,zmykaj szybko do domku,bo ciężko będzie się rozstać i Tobie i cioteczce[URL="http://smayliki.ru/smilie-1188068967.html"][IMG]http://s19.rimg.info/c183510419c51f72059f77844cd0ffcd.gif[/IMG][/URL]
  15. Aluś prosi,żeby przekazać cioteczkom,że on tylko ziewa,maminki to on nigdy,przenigdy[URL="http://smayliki.ru/smilie-976539495.html"][IMG]http://s17.rimg.info/43082b0a7e36a8f27d6a73aa144dd023.gif[/IMG][/URL]
  16. no tak cioteczko,gdybym miał czym[URL="http://smayliki.ru/smilie-976539495.html"][IMG]http://s17.rimg.info/43082b0a7e36a8f27d6a73aa144dd023.gif[/IMG][/URL]
  17. takk można jeżeli to wirusowe albo bakteryjne zap.spoj. alergicznym na szczęście nie;)
  18. [quote name='Agucha']No proszę jakie błogie lenistwo! Nie za dobrze Wam tam przypadkiem? :lol:[/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/vwz5s7.jpg[/IMG] cioteczko nie buntuj mi maminki:)
  19. [IMG]http://i48.tinypic.com/1g0g7m.jpg[/IMG] tak miziaj miziaj mameczko:)to misie lubią najbardziej:)
  20. takie szelki to chyba pogwałcenie jego praw[U][/U][URL="http://smayliki.ru/smilie-922644423.html"][IMG]http://s16.rimg.info/97dc6ada2cea622c0c5ee8b23668ddbf.gif[/IMG][/URL]szczególnie prawa do wolności[URL="http://smayliki.ru/smilie-933495879.html"][IMG]http://s16.rimg.info/86567154cfdf01d0bfea315ec5298c9c.gif[/IMG][/URL] oj niedobre cioteczki[URL="http://smayliki.ru/smilie-933333255.html"][IMG]http://s16.rimg.info/432c42269535b607fc8be592a54cd4ec.gif[/IMG][/URL]
  21. to kropelki antybiotykowe z dexamatazonem ale tak czy siak pomogą:) jak tak patrzę na Twoją Białą Perełeczkę to wydaje mi się,że jest podobna do mojej Hańci:)
  22. moja Stefanka też bardzo się bała,wtedy wciskała się między łóżko a ścianę,ja zaciemniłam okno,okładałam to miejsce poduchami żeby wytłumić troszeczkę te grzmoty,siedziała tam jeszcze trochę jak burza się skończyła:(
  23. Hana woli większe psy,często spaceruje z seterem irlandzkim,lubią się,chodzą na długie spacery Aluś z racji swojego wieku i serduszka nie wybiera się aż tak daleko zawsze jak do Alexa podchodzi jakiś pies z opiekunem(na szczęście nie ma psów biegających samopas)boję się,że coś mu może zrobić i muszę powiedzieć z radością,że wszystkie go lubią,chcą się zaprzyjaźniać,ma coś w sobie mój malec takiego,że łapie wszystkich za serce:)
  24. na odwiedzanie kotka też sobie pozwalam,mniej na głaski:( wiesz moja córka przestała szczekać jak odeszła Stefcia,na szczęście teraz ma dalej spokój odkąd są maluchy:)
×
×
  • Create New...