-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images35.fotosik.pl/1658/ff1e6e1a1b40f124gen.jpg[/IMG] bardzo lubię to zdjęcie:loveu:Ami pyta Tomisia...czy nie uważasz,że te koty nocami zajmują za dużo miejsca w naszym łóżku? a Tomiś...ciągle w kółko to samo:shake: -
pierwsze dni w nowym,pierwszym domku mogą być trudne córeczka dalej tak dzielnie matkuje Spineczce?:loveu: mam nadzieję,że czujecie się lepiej:lol:
-
[quote name='haliza'].....też tak myślę :p[/QUOTE] teraz mykam na ucho,wstaję o 5:30 jak zwykle dobranoc Halizko:loveu:mizianka dla maluchów:loveu:
-
[quote name='haliza']Kiedyś Tomik preferował swoje łóżeczko albo wślizgiwał się cichutko w nogi a Ami też się nie rozpychała, teraz Tomik na samym środku a Ami łazi po całym łóżku i na podłogę i od nowa ....muszę walczyć o swoje:mad::diabloti:[/QUOTE] jak sobie pomyślę o tych bidach w schronie,jak pomyślę co te nasze maluchy przeszły...to niech wchodzą nam na głowę!
-
[quote name='haliza']Śmiech , śmiechem ale powiem Ci ,że u mnie w domu zawsze ciepło pomimo, że kaloryfery zakręcone .....i ....doszłam do wniosku, że chyba powietrze ogrzewają swoim oddechem futerka :evil_lol: - a te przenosiny to już kiedyś przerabiałam z córcią :roll:( TZ zawsze mówił, że nigdy nie wie ile bab ma w łóżku :evil_lol:, całą noc krążyłyśmy ja do córci, później do siebie, ona do nas, ja do niej ona do mnie i od nowa :diabloti:[/QUOTE] mówiłam,że to zły pomysł:evil_lol: zawsze jak więcej osób w pokoju to się cieplej robi:evil_lol: Alex zawsze leży w nogach a Hańcia od zawsze kładzie mi się na lewym ramieniu:roll:czy mi jest wygodnie...może jednak zostawię jej długi włos:evil_lol:
-
[quote name='haliza']A no niestety :mad:, tylko, że komplet nie da się sfotografować :cool3: bo tylko Gruby do mnie nie wchodzi :p, ale reszta o tak,teraz leży Tomiś i 2 koty, ale kiedy gaszę światło to sygnał dla Amusi która śpi teraz na podłodze obok mnie i kici która leży na moich nogach :evil_lol:. Ja generalnie kładę się przed 12 ale dzisiaj miałam drzemkę wieczorną :p[/QUOTE] no to rozglądaj się pomału za legowiskiem dla siebie:evil_lol:wiesz jak już światło zgaśnie,wszyscy na swoich miejscach to Ty myk...i zaraz wszyscy by się przenieśli...nie to nie ma sensu:razz: jedno pewne,nie zmarzniesz w razie awarii co:loveu:
-
[quote name='haliza']....o myślałam, że tylko ja się snuję po dogo :roll:, ale nie :loveu: - ja chyba nie mam gdzie spać :hmmmm:, całe moje łóżko zajęte, chyba pójdę do korytka albo na podłogę :cool3::evil_lol:. No Alexio wie kogo ma się trzymać :eviltong:[/QUOTE] kochana ja zasypiam później niż wstaję:evil_lol:tak mam całe życie Hana zarośnięta to nie chce spać z ludziami w łóżeczku,za ciepło ale ja się ich dwoje wpakuje...a u Ciebie jeszcze kotecki się garną?
-
kocham tego mojego Alesandrossa,niepełnosprawnego ale pełnosprytnego:loveu:
-
mój Aleś...maminsynek;) no bez maminki ani rusz,siedzi z córcią w pokoju i buczy,szczeka,przychodzę do domku...Aleś szczęśliwy,najlepiej jak siedzi na mojej kanapie a ja obok,co jakiś wstaje,podchodzi do mnie,musi mnie dotknąć swoim ciałkiem,westchnie...jest maminka...i dalej idzie na swoje miejsce:loveu:wie,że rano idę do roboty,ale też wie o której wracam:eviltong:po 15-tej już siedzi i czeka...jak nie wracam od razu...się zaczyna:cool3: boję się,że za chwilę to mnie do roboty nie puści:evil_lol: i nie żebym go jakoś tak szczególnie rozpuszczała,zagarnął mnie dla siebie i tak ma być,tak sobie umyślał:lol:
-
ja się tam nie znam,mocz warto i jakieś usg strzelić a nie znaczy panienka terenu,w domku druga sunia,może chce pokazać,że nie da sobie w kaszę dmuchać
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
ja zamawiam w necie nie znam się za bardzo Elu zajadają TOTW i do tego po łyżce oleju z pestek winogron,to podstawa a do tego gryzaki i gotowane mięsko-kurzego nie daję,warzywa,owoce i ciasteczka wątróbkowe prześlę linka na PW to sobie poczytasz o tej karmie -
[IMG]http://i47.tinypic.com/2zf9ao1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2nh49xs.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/or1m52.jpg[/IMG]
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Elinko pozdrawiamy:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
maleńka...biegaj TAM po leśnych ścieżkach a Stefance powiedz,że tęsknimy... -
heloł:)pogoda przepiękna,cieplutko,nad fotami muszę pomyśleć;) Halizko tak na razie:diabloti:Oska pomogła mi wstawić
-
dawno nas nie było:)przepiękne zdjęcia,chyba zapiszę się na jakąś sesję:loveu:
-
[quote name='Lili8522']Ludzie którzy tworzą niewiadomo jakie cuda mają programy do obróżki zdjęć i inne pomocniki ;) także nie ma się co przejmować! Jak na pierwszy banerek to bardzo mi się podoba, widać Twoje dzieciaczki :loveu:[/QUOTE] o to tylko mi chodziło,żeby było je widać;)
-
[quote name='Osa'][INDENT] Już podlinkowane - wstaw do podpisu-:) Ładne wyszło - ludzie mają odpowiednie programy do obróbki zdjęć więc nie ma co się stresować. [U]Zaznacz baner[/U] kliknij [U]kopiuj[/U] - potem [U]edytuj sygnaturę[/U]- [U]wklej[/U] w podpis - [U]zapisz sygnaturę[/U] - i gotowe [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223757-A-mnie-to-maminka-bardzo-kocha-i-Ewa-mnie-kocha-no-i-ta-no-Hana-chyba-też!"][IMG]http://i47.tinypic.com/2vkg6md.jpg[/IMG] [/URL] [/INDENT] [/QUOTE] dziękuję Gosiu za dobre słowo;)i dzięki za pomoc:loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
w sobotni piękny dzień wpadłam się przywita:)my też wybieramy się na spacerek