-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Perełko teraz migiem szukać domku w świecie...udostępniłam:) Perełko jesteś taka śliczna,że jak nawet trochę pachniesz inaczej,to nic... na zdjęciach zresztą nic nie widać:evil_lol: po kąpieli nikt już nie nazwie Ciebie tak brzydko:razz: -
zmyliła mnie Figu:razz:dlatego pomyślałam o Śląsku:evil_lol: ważne,że ma dom!:loveu:szczęśliwości Dżekusiu :loveu:
-
[quote name='Osa']JUTRO DŻEKI JUŻ BĘDZIE W SWOIM WŁASNYM DOMKU- DZISIAJ KASIA WIEZIE GO DO FIGU A JUTRO Z RANA WYJAZD I...sio do domu:loveu:[/QUOTE] jak ja się cieszę,muszę to oprzeć o bufet;)za pomyślność! mam rozumieć,że wraca na śląsk?
-
[quote name='Patik']Przepraszamy za spóźnienie ale też wszystkiego najlepszego życzymy ;D Psinki śliczne :loveu:[/QUOTE] dziękujemy pięknie,miło nam bardzo:loveu:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc09624s.jpg/[/url] pewnym krokiem:)oby już niedługo do swojego domeczku:) koty...koty są ok,ale czasami trzeba je ustawić:razz: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
jestem i ja,dziękuję za wiadomość:loveu: piękna sunieczka...słodka bardzo teraz może być już tylko coraz lepiej,jesteś bezpieczna:loveu: -
jaka dzielna,mądra sunia:)mizianka dla małej:loveu:
-
[quote name='haliza']....ja też padam a jutro muszę wcześnie wstać.....[/QUOTE] codziennie wstaję raniutko,do pracy z dojściem i przejazdem mam niecałą godzinkę jak wracam to mam lepsze połączenie i jestem w 35 minut w domku męczą mnie te dojazdy ale raczej nie mam wyboru:razz:
-
[quote name='haliza']O, to super.... my mamy w październiku wspólne :p[/QUOTE] świetny pomysł:) miałam dzisiaj ciężki dzień,zmęczona jestem,może uda mi się zasnąć przed północą...a to byłoby wydarzenie:razz:
-
[quote name='haliza']Imprezka się udała ?[/QUOTE] następna w lutym,urodzinki Alesia...17 :loveu:umowna data,w tym dniu Aleś dojechał do domku:)
-
dziękuję:)jest zainteresowana, w razie gdyby psiak nie odnalazł swojego domku
-
[quote name='Osa'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]UWAGA! MOŻE KTOŚ SZUKA SWOJEGO PSA - MOŻE WIECIE O KIM[SIZE=3]Ś[/SIZE] KTO SZUKA LUB KOMU UKRADZIONO min. Yorki i shih-tzu[/B][/COLOR][/SIZE] [B][U]Przeklejam[/U][/B] [SIZE=3]"W jednej podłódzkiej pseudohodowli znaleziono skradzionego psiaka. policja szuka czy znajdą się właściciele reszty psiaków, które też mogą być ukradzione. Są to głównie małe pieski : yorki, [SIZE=3]c[/SIZE]hihuahua[/SIZE][SIZE=3], ratlerki, spanielki, pekinki i shih- tzu. Rozsyłajcie gdzie się da. Może ktoś odnajdzie swoją zgubę!" [URL="http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,13271344.html?i=15"]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,13271344.html?i=15 [/URL][/SIZE][/QUOTE] Osko a gdyby musiały iść do adopcji to do kogo się zwracać?
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/osbswy.jpg[/IMG] broda niedosuszona po spacerku...trudno:razz: [IMG]http://i50.tinypic.com/jtp63m.jpg[/IMG] rób szybko...zaraz się kładę:cool3: [IMG]http://i50.tinypic.com/2mnkhl0.jpg[/IMG] jak powiedział tak zrobił:evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/2dvsvo8.jpg[/IMG] tymczasem Hana dobrała się znowu do Shreka:evil_lol:jedyna rzecz,która ma z Haną problemy:evil_lol:bardzo go lubi a to miał być prezent dla Alesia,dobrze,że Malec nie wykazał entuzjazmu:evil_lol:zamienił się z Haną na obrożę:lol:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
widać,że wszystkim ślinka cieknie:evil_lol:ale wszystkie pięknie czekają na swoją kolejkę też znamy te ciasteczka,nie znam psa,który ich nie lubi:razz: -
[quote name='Sonka95']Wszystkiego najlepszego dla solenizantki :D Wymiziaj ją ode mnie[/QUOTE] zrobione:)dziękuję:)
-
[quote name='Osa']Dziękuję - bardzo chętnie.Może z Kaśką kiedyś-przy okazji - zrobimy nalot i "wizyty poadopcyjne":drink1: :evil_lol:[/QUOTE] super:loveu:trzymam za słowo coś mi się wydaje,że taka wizyta jest absolutnie konieczna...żebyście już mogły spać spokojnie i nie martwić się o los byłego podopiecznego:evil_lol::evil_lol:
-
nooo szacun!przepiękne i pewnie tak samo smaczne:loveu:ależ zdolna jesteś!CUDA:) zaproszenie ciągle aktualne:loveu:zabierz się kiedyś z Figu,co ma tylko pieski z Wa-wy wozić na śląsk?
-
mam tylko nadzieję,że Doris ciągnie to jabłuszko puste:-o miłych ferii:)
-
ciociu marmosiu dzięki,dzięki:loveu:
-
Ciociu Halizo witamy:)Haneczka wymiziana:)dziękujemy za życzenia:) teraz poszła z drugą maminką...a gdzie?...a do ulubionej knajpki dopiero taka była maleńka, nie chciały jej wypaść mleczaki,wydaje się,że przed chwilą była jedynaczką a to za chwilę rok jak Aleś jest z nami:)
-
dziękuję pięknie w imieniu solenizantki:loveu: ciociu Oso cóż za piękny tort,pewnie sama robiłaś:razz: [IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/kawkawfilizance.gif[/IMG][IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/kawkawfilizance.gif[/IMG] zapraszamy na kawkę:)
-
U nas dzisiaj WIELKIE ŚWIĘTO,Hana kończy 2 latka:loveu: [IMG]http://lovehellokitty.blox.pl/resource/tort_500x500.gif[/IMG] a wieczorem zabawa,szaleństwa do białego rana:razz:Zapraszamy