-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
[quote name='Sonka95']Witamy się :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='haliza']Już się odnalazłam :p, Gruby laptopa nie zablokował ma się całkiem dobrze chociaż tęsknił z innymi kocisiami bo maminka, Amisia i Tomiś byli w gościnie [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9168/serduszko86.gif[/IMG],dopiero wróciliśmy i musimy troszkę odespać.....[/QUOTE] no to sioo spać a jutro prosimy o relację:loveu:stęskniliśmy się za Wami:loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Już teraz wiem gdzie byliście,tam gdzie latem na grzybach:loveu:u Warszawiaka:loveu:i cudownej gromadki w przepięknych lasach:lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Już jesteśmy :p, byliśmy w odwiedzinach u bianki o i właśnie dotarliśmy do domu :loveu:, no i oczywiście padamy po podróży i niedospaniu ;) ( ale za to jesteśmy szczęsliwi :loveu:)[/QUOTE] no wszelki duch...ja już się zamartwiałam:( -
[quote name='Osa']Bożenka daj linka na FB[/QUOTE] oki:) [url]http://www.facebook.com/kas.ia.7773[/url]
-
taka piękna zima a fot Kuby i Doriski w śniegu ni-ma:razz:
-
Soneczka to urokliwy psiak:)
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agulla']Dzisiaj Mariolka przeszła test na odkurzacz, i jest ok. nie atakowała, nie bała się:multi:. To nie tak, że ona nic nie je. Owszem je ale kurczaczka gotowanego, paróweczka z szynki, dzisiaj łosoś był też ok. Ciasteczka wątróbkowe też wciąga bez problemu. Ale od jurta albo psie żarełko albo głodowka bo nikt jej nie zagwarantuje, ze w nowym domku też tak bedzie.[/QUOTE] taaa,wie co dobre:evil_lol:a może łyżeczka oliwy/oleju na suchą karmę zachęci ją do zjedzenia:razz: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Maleńka:lol: -
wpis Kasi na FB "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ona normalnie widzi,biega,a co lepsze juz sie nie fochuje" [/FONT][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Osa']Albo "Gruby" dorwał się do laptopa i zalogował się na miau...:evil_lol:[/QUOTE] jak stanie jeszcze za nim reszta kociej bandy,to plaskate z maminką szans nie mają:evil_lol:
-
[quote name='Osa']:fadein: Tak to szczera prawda.:fadein:[/QUOTE] moja mama mówiła,że nigdy nie jest tak dobrze,że nie mogłoby być lepiej i tego się trzymajmy:lol: coś mnie martwi,że Halizka nie zagląda,może wyjechała gdzieś,gdzie nie ma kontaktu ze światem:razz:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza'].....padam dzisiaj [IMG]http://www.grovit.cz/ZABAVNY_majka57/GIF/smajlici/spici/1/s1.gif[/IMG][/QUOTE] wstawaj cioteczko:evil_lol: zasypało Was?no co się dzieje?już zaczynam się martwić -
[quote name='marmosia']I to jakie dobre :) :)[/QUOTE] Marmosiu "przyganiał" kocioł garnkowi:loveu::loveu::loveu: [quote name='Sonka95']Jak słodko śpi :loveu: [URL]http://i47.tinypic.com/2d9v09d.jpg[/URL][/QUOTE] bo to słodki chłopak jest:loveu:ale czy śpi czy czuwa?wiem jedno,nie chrapał:razz:
-
[quote name='Osa']No to szkoda że na Śląsku TZ nie szukałam...:cool3:;) A gdzie ten Aliś ma ogon a gdzie głowę?:mdrmed:[/QUOTE] dobrze,że znalazłaś tego jedynego,nieważne gdzie:) tak do interpretacji tego zdjęcia potrzeba jest odrobina wyobraźni:diabloti::evil_lol:zapewniam,że Aleś ma wszystko na swoim miejscu:razz:
-
[quote name='Osa']Bardzo dobrze - tradycja to podstawa. A na Śląsku mamy zawsze udane adpocje:)[/QUOTE] bo ślązak jak pokocha to na zabój:loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/2d9v09d.jpg[/IMG]
-
[quote name='Osa']Aha...dziękować bardzo -krojcoka nie słyszałam...:evil_lol:[/QUOTE] żebyś tylko źle mnie nie zrozumiała,że świat się rozwija,ludzie się zmieniają a Hanysy swoje:diabloti: Już ta zaciętość niechęć do innych wygasła... Śląsk to ogromne przywiązanie do rodziny,tradycji,kultury,etos pracy no i nasza gwara,która może dla innych jest twarda i nieprzyjazna,ale nasza:)Dla nas ważne są dalej rodzinne obiadki:rolada,kloski i modro kapusta:)szacunek dla starszych:)
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Niestety tak jak, że jak pies jest w ciężkim stanie, nie ma go gdzie dać, co zrobić to ludzi zawsze mnóstwo... A jak sunia bezpieczna, zdrowa... to niestety wątki zamierają...[/QUOTE] Pinczerko to nie wchodzi w rachubę:razz: -
[quote name='Osa']No chyba na Śląsk ale ten dolny... Kurka tak mi się "zdawa"...:hmmmm: Zawsze mam problemy z określaniem Śląska "górny" "dolny" "hanysy" "gorole" itd...:evil_lol: Ładnych parę lat temu odwiedziłam koleżankę koło Opola...Jak doszło do rozmowy z jej ojcem to reszta towarzystwa lała ze śmiechu a ja czułam się jak murzyn na węgierskim wykładzie filozoficznym...:evil_lol: Oprzyj kochana oprzyj...Dobry bufet nie jest zły - a okazja jest:multi:[/QUOTE] [B]jo ci zaroz powiem jak to jest: Hanys[/B]-odpowiednik polskiego Jana:)mieszkaniec Górnego Śląska-teraz każdy ślązak z dumą tak o sobie powie,chociaż to określenie z początku miało być dla nas raczej obraźliwe,sugerujące niemieckie pochodzenie [B]Gorol[/B]- z początku określało przybysza z gór,teraz dotyczy wszystkich nie-ślązaków:razz: [B]Krojcok[/B]-pół-ślązak,pół-gorol,owoc związku ślązoka z gorolem
-
Kasię trzeba poprosić o zrobienie sesji Spineczce:)też chciałabym więcej i więcej:razz:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']kochajmy staruszki!!! a tak w zasadzie, to wszystkie sa fajne;)[/QUOTE] tak:loveu:ale te stareńkie,zwykle chore,mają najmniej czasu... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
jako wieczna optymistka wierzę,że każda zmora znajdzie swego amatora...problem w tym,żeby do niego trafić ja uwielbiam te psiaki o urodzie,jak to gdzieś ktoś pięknie określił...dla koneserów:loveu: chciałoby się krzyczeć...kochajmy staruszki! -
czy ktoś tutaj pytał o Spineczkę? [IMG]http://i50.tinypic.com/p9j47.jpg[/IMG] kochana dziewczynka:)czy tylko ja mam takie wrażenie,że ogromnie się zmieniała?ma zupełnie inny wyraz pycholka:loveu:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Tinko gdzie ten Twój domek.....[/QUOTE] będzie,taki śliczny psiak nie będzie długo czekał,ludzie to wzrokowcy:)