-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
[quote name='haliza']Dobrze, że do nich wpadasz:loveu:, potrzebne to Wam wszystkim :loveu: - mój Asik ( biało- kremowy kocurek) też wylądował u mnie po 3 miesiącach bo za wcześnie wstawał i za mocno tupał ;):roll:[/QUOTE] ...te ludzie to jakieś dziwne som:mad:to dla mnie niepojęte...
-
idę w odwiedziny do moich plaskatych mordeczek:loveu:nocy niestety nie uda mi się spędzić z moim ukochańcem,Hana pewnie też by chciała nockę z nami zaliczyć:evil_lol:trudno,trzeba się cieszyć i z maleńkich kroczków,byle do przodu
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kochana żyj nam 100 lat w zdrowiu,szczęściu,pomyślności:) [IMG]http://i49.tinypic.com/zvsv1c.jpg[/IMG] Drops gałganku...Ty wiesz co! -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']Masz rację cioteczko wolę dmuchać na zimne pan doktor też tak sądzi , więc poczekam a wiem ze mała ma dobrą nauczycielkę mamusie Lilusie to musimy dać rade:) wczoraj z lilusią byłam na wycieczce w lesie z dwoma goldenami było super chociaz trochę zimno:) Lilusia szła pięknie puszczona :) :) szła obok mnie nie oddalała sie a jak już poszła dalej wracała na zawołanie , to wspaniały psiak :) bardzo mądry . pozdrawiamy[/QUOTE] Fajna ta Lilka:loveu:dobrą robotę odwaliłaś Elinko,tyle cierpliwości i kosztów,ale widać warto:loveu: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tinko no nie rozumiem ludzi,piękna,zdrowa,mądra...tylko brać i dbać:loveu:śliczna jesteś,że ehhh i te Twoje oczka takie mądre:loveu: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']boję sie tylko, żeby jej w nawyk nie weszło siusianie i kupkanie w domu. Ona teraz uczy sie najwięcej i nabiera nawyków. Mój brat był w identycznej sytuacji z jamniczką i do tej pory często sie jej to zdarza choć minęło już 2 lata. Jest śnieg, mroźno, mało prawdopodobne żeby się gdzieś zaraziła.[/QUOTE] ma dobry wzorzec w domku,Lilkę:loveu:osobiście też dmuchałabym na zimne co innego jak się ma domek z ogródkiem,ale jak się mieszka w bloku to...jeszcze maleńka po parwo -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
no to do połowy kwietnia maleńka nie wyjdzie z domku potem już chyba będzie lżej;) Lili pięknie chodzi chodzi na smyczy i bez to się mała ma od kogo uczyć:loveu: pozdrawiamy serdecznie i pamiętaj...obiecałaś:evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']....i tak trzymać - my też pozdrawiamy :loveu:[/QUOTE] opowiedz mi kochana o tym psiaku co mu pomagałaś,dobrze wszystko się skończyło?kiedyś wspominałaś -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
już śnię o Tobie,że się znalazłeś,pozwól sobie pomóc dropiaty Dropsie... -
[quote name='haliza']Troszkę zwolnij, bo myśli nie nadążają za czynami :evil_lol:[/QUOTE] sama siebie upominam,efekt widoczny:diabloti: tęsknię za maluchami,zaglądam do nich,tu ich zabrać nie mogę:-(nie po ojcu odziedziczyłam miłość do zwierząt,niestety
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Musi być dobrze Bgra, musi :glaszcze:[/QUOTE] dzisiaj jakby...tfu boje się zapeszyć pozdrawiamy w piękną słoneczną niedzielę palmową:loveu: -
[quote name='haliza']Tak myślę :lol:, tylko żartowałam :evil_lol: My mamy taką panienkę z Tomisiem, Sonię, zobaczyła, że jak podskubuje Tomika za tyłek to ją jakby odgania i zabawa jest :lol: a przy tym ile jazgotu......[/QUOTE] właśnie Hankę to bardzo bawi,Alesia też...ale jakby mniej;) ostatnio taka jestem zakręcona,przez godzinę szukałam moich okularów,miałam podejrzenie,że się piorą,musiałam poczekać do końca cyklu:evil_lol:są:multi:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']To tacy goście domowi :evil_lol:, no to w takim razie zdrówka życzę i żadnych już niespodzianek :loveu:[/QUOTE] najfajniejsi tacy najbliżsi:) a u nas...wygląda to kiepsko,miałam nadzieję ale...oby nie było gorzej -
[quote name='haliza']Trzymam kciuki coby się poprawiło i żebyś nie musiała się martwić..... A misiaczki cudowne, przekomarzają się jak w rodzince przystało :evil_lol:, pewno tęsknią, ale dadzą radę :p. Uszka bedziesz niedługo zabezpieczać jak u spanieli :lol:[/QUOTE] jestem u ojca...ale mam sieć:multi: nie Hańcia nie gryzie Alesiowych uszek,ledwo je dotyka
-
witamy się pięknie:) wpadłam na chwilę do domu,nie wiem kiedy uda mi się wrócić,źle to wygląda Aleś się do mnie przykleił i udaje,że śpi,podobno całą noc "bańtowoł" ;-)sam zasnął o 5 no nie wiedzą ukochańce dlaczego maminki ni ma:-o źle im nie jest,druga maminka dba jak pierwsza:loveu:więc jestem spokojna muszę nagrać ot ich brykanie, Hana hmmm,czasami da Alesiowi popalić,jak to rodzeństwo jak Aleś jest na rękach i Hana chce dołączyć,to ok,odwrotnie...warkot:evil_lol: leżą sobie na kanapie i Ali chce zejść...Hana jeden sus i już zajmuje legowisko...bo może Aleś chce a to jej:evil_lol: ale jak Aleś w nim leży no to dlaczego niby nie może upchać się obok niego,albo na nim:evil_lol: czasami podkradają sobie gryzaczki to chyba wszystkie ich grzechy;-) aaa to podgryzanie uszek trochę nam się wymknęło spod kontroli:razz:nie tylko na komendę:diabloti:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i48.tinypic.com/20u1q1x.jpg[/IMG] Lalunia miała szczęście,że ją Elu wypatrzyłaś [IMG]http://i50.tinypic.com/10ie2k4.jpg[/IMG] Elu czy to nie było przypadkiem w drodze ze schronu...? [IMG]http://i49.tinypic.com/ipb9me.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/2j2f5lj.jpg[/IMG] teraz masz już swoje zabaweczki:) [IMG]http://i48.tinypic.com/2eog0lh.jpg[/IMG] jak pięknie są dobrane kolorystycznie:loveu:jak mama z córcią! Elu trzymam za słowo:mad:mam nadzieję,że częściej będziesz zaglądała na wątek dziewczynek:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']A no właśnie, troszkę miałam gości a od niedzieli walczę z internetem :cool3:, u nas wszystko po staremu :evil_lol:[/QUOTE] ja się spodziewam gości po świętach od jutra to ja w gości lecę,ojciec wraca z kliniki i nie wiem czego się mogę w najbliższym czasie spodziewać,dlatego biorę opiekę i przenoszę się do niego,ale mam blisko więc zaglądać będę:) -
[quote name='Paulinka10']Hana kochana siostrzyczka,taki aniołek Alexa:)[/QUOTE] niby taka młodziutka a faktycznie,wie,że Alesia trzeba czasami wesprzeć:evil_lol: [quote name='haliza']Naprawdę aniołki te Twoje maleństwa :loveu: , moje żyją obok siebie, nie mają takiej więzi między sobą :roll:, ale i tak je kocham :evil_lol:[/QUOTE] Kochane są:loveu: zimą Aleś wychodzi tylko za potrzebą,Hana jak nie jest za mroźno wychodzi na długie spacery,żeby Hana nie zapomniała,że biegnie się do Alesia jak maminka woła "Hana gdzie jest Alex"to wymyśliłam komendę:razz:..."Hana gdzie ma Aleś uszy" i śmiechu kupa jak ta leci i podskubuje na zmianę oba uszka Aleś się oburza za którymś razem a ona za nim:evil_lol:jak zacznie na nią prychać to przestaje:razz: Halizko dobrze,że już do nas wróciłaś:loveu:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
no i stało się:loveu:to była tylko kwestia czasu... [IMG]http://i45.tinypic.com/4scugx.jpg[/IMG] do pięknej Lili i Zuzolka dołączyła maleńka Heaven:loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/4tu988.jpg[/IMG] podobno rozrabiara nr 1:evil_lol: taki słodki maleńtasek o urodzie małpki kapucynki:) [IMG]http://i45.tinypic.com/1602si.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/w0t0jk.jpg[/IMG] Lileczka pięknie się sprawdza jako starsza siostra -
[quote name='Sonka95']To psiaki się buntują :diabloti:[/QUOTE] Hana jak wracam wieczorem to chce na ręce,cieszy się bardzo i równocześnie powarkuje:evil_lol: [quote name='Patik']Psy muszą pokazać kto tu rządzi :diabloti:[/QUOTE] no jak maja pokazać,że im się to...:evil_lol:mam nadzieję,że jeszcze parę dni i wszystko wróci na stare tory,w czwartek odbieram ojca po operacji neurochirurgicznej
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
nooo maleńka wymiatasz:loveu: przepiękne zdjęcia teraz tylko ten jeden telefon:mad: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Po konsultacji okulistycznej u prof. Kiełbowicza dostałyśmy zalecenie- głowa na zero. Albo uroda, albo zdrowie. Szkoda, że u Siu nie mogło iść w parze :-( Troszkę nakaz profesorski obeszłyśmy i chociaż uszynki zostawiłyśmy dłuższe :diabloti::diabloti::diabloti: Uraz oka, to wynik głębokiego urazu mechanicznego, zwykła trawa albo włosy nie spowodowałyby aż takich skutków. Najprawdopodobniej została "potraktowana" kijem, jakiś zwyrodnialec zrobił jej krzywdę:mad: Siusia ma bardzo głębokie zrosty na rogówce i w jej przypadku operacja nie dałaby nic prócz cierpienia :shake: Kropimy oczko 3 razy dziennie, żeby wyleczyć stan zapalny. A na wiosnę zarośniemy :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] tak pomyślałam,zauważyłam to zmętnienie rogówki między godz 9 a 12 kurcze ludziom przeszczepiają rogówki,pieskom może kiedyś,szkoda,że nie teraz wiem jak potrafi paprać się rogówka,dobrze,że idzie na leki,to lubi wracać dobrze wygląda:loveu: inaczej ale też pięknie:) z Haną muszę iść poprawić co się da:evil_lol: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
o mateńko cóżeś tej suni uczyniła:crazyeye:sama tak ciachałaś...jak ja Hańcię?oj za daleko się posunęłaś:mad::diabloti: ale i tak jesteś najsłodsza na świecie:loveu: nooo jak tak dłużej patrzę...Siu nawet nieźle to wygląda.. dłużej się wpatruję...Siu pierwsza klasa:loveu: -
słońce,nareszcie słońce...Aleś szuka miejsca żeby wygrzać kosteczki Alex zły na mnie,bo wracam do domu wieczorami,postoję za szafą;) i znowu lecę nie chce się tulić,ostentacyjnie ucieka spać do drugiego pokoju Hana zresztą podobnie Aleś czegoś chce to Hana siada obok niego i wymownie patrzy mi w oczy...nie widzisz:crazyeye:Aleś chce!!!nie widzę pomaga mu głośniej:evil_lol:powariowali mam nadzieję,że za parę dni wszystko wróci do normy
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
aż strach się odzywać,żeby nie zapeszyć Dropiaty najwyższa pora żeby ogrzać kości i napełnić brzucholek zlituj się sam nad sobą