Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Lili8522']Piękny a nikt go nie chce... :shake: albo do pilnowania chce... :-( Boję się tego....... takiego dużego psa jeszcze nie wprowadzałam do stada :crazyeye:[/QUOTE] łatwiej idą adopcje małych psów,sama doskonale to rozumiem bo dużych trochę się boję nie możesz popełnić błędu przy wprowadzeniu Rina,chyba...ja się na tym nie znam ważne,żeby emocje trzymać w ryzach zresztą kochana komu ja laik... z dwoma pimpolkami to mówię:evil_lol:
  2. Rino:)piękny pies ale będzie miał dobrze:loveu: miejmy nadzieję,że dogadają się z czworonogimi mieszkańcami:)
  3. [quote name='Paulinka10']Dawno chyba nie miałaś tymczasów? ja dziś o mały włos miałabym takiego lokatora,mąż jechał z córką do ortodonty i mi dzwonią że po wsi lata pekińczyk...nie miałam czym jechać ale postawiłam na nogi koleżanke,pojechała go szukać ale nie znalazła,mam nadzieje że ma tam gdzieś dom tylko poszedł na dziewczynki ale ciągle o nim myśle,prawie wpadł pod auto....jutro zawiozę dzieci do szkoły i zrobie objazd po wsi....[/QUOTE] ja już na wszelki w torbie noszę smycz i obrożę:razz:bo już nie mam zamiaru nosić na rękach
  4. Ali w swojej panterce wgląda tak;) [IMG]http://i48.tinypic.com/25zkpdi.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Lili8522']Piesek :eviltong: ale na DT :)[/QUOTE] czułam to:razz:opowiedz jak to psiak?masz zdjęcie?
  6. o jejku...zdradź proszę:evil_lol:kolejny piesek?
  7. [quote name='Paulinka10']Lili bo u Ciebie to ja sie dopiero rozkręcam :diabloti: Bgra napewno plaskate, mówisz że Hana nie jarzy,moja tosia też ciężko z kumaniem,ona nigdy nie wie o co chodzi,jedynie jak mówie chodzcie jeść to wie doskonale:)[/QUOTE] Aleś to nadzwyczaj inteligentny pies-tego jestem pewna! co do Haneczki,hmm ta mnie ciągle zaskakuje,że nie wiem co o niej myśleć:evil_lol: raz ma minę jak największa gapa:razz:ale za chwilę błyśnie intelektem oo jeść to rozumie doskonale ale też jak Aleś nie ma na TO co jest w misce ochoty,Hana podejdzie...ale na moje nie...widać,że jej ślinka cieknie...nie ruszy w gościach nie zje z nie swojej miski,wody tez się nie napije z czyjejś:evil_lol:trzeba jej nosić:evil_lol:
  8. [quote name='Paulinka10']Nie mieści sie w mordeczce :lol: a to Aleś taki elegant w panterkach :loveu: Moja koleżanka ma syna alergika,i właśnie zaczął jej kaszleć okropnie i zdziwiona bo przecież śnieg jest i nic nie pyli...[/QUOTE] jęzorek Haniny prawie się mieści:evil_lol:szkoda mi jej...jęzorek drętwieje i wysycha w czasie snu,no ale nikt nie jest idealny:razz: kalendarz alergika pokazuje już alergeny(jak się nie mylę)w lutym,dobrze jak je śnieg przykryje [quote name='Sonka95']Współczuje wam tej alergii :shake: ja na szczescie nie jestem na nic uczulona , ale moja siostra to jak pyli brzoza ma oczy całe czerwone i wszystko ja swędzi :shake:[/QUOTE] to prawdziwa męczarnia:shake:wstrętna przypadłość
  9. [quote name='Lili8522']Plaskate to chyba to już tak mają, że robią dużo krzyku o nic :D[/QUOTE] tak mówicie?to moje chyba niezupełnie plaskate;)Hana jak Alex szczeka,że chce do domku,to siada i się rozgląda...no kurde kto to?no kto to szczeka?...nie wpadnie nawet na to,że to Aleś;)chociaż w domu czasami szczeknie,jak chce jeść a sam nie wie na co ma ochotę;)
  10. [quote name='kasiaprzystał']Ja również bardzo, bardzo się cieszę :-) powolutku pakujemy dziewczynkę :-)[/QUOTE] Tinka będzie z początku za Tobą bardzo tęskniła,nie może być inaczej,to był piękny czas dla Tinki,może pierwszy prawdziwy dom:) teraz pojedzie z jednego domku do drugiego:)
  11. niby śniegu po kolana ale co ma pylić pyli:leszczyna,olsza,brzoza ,topola i inne świństwa jak pleśnie tfu i zarodniki-na razie śniegiem niby okryte wykrakałam,wzięło mnie na ostro,kto żyw do alergologa!będzie się działo,oj będzie jak to wszystko ruszy ze zdwojoną siłą! już mam wysypkę,katar,zapalenie spojówek z potwornym obrzękiem powiek i alergiczne zawalone ucho,tylko patrzeć astmy tfu
  12. Aleś zawsze zostawia Haneczce coś na dnie,może mamcia Lilka też nabierze takich manier:diabloti:
  13. [quote name='haliza']O maluszki w zimowej odsłonie :loveu:[/QUOTE] w kwietniowej ciocia,w kwietniowej:evil_lol:ale ja się z tej zimy cieszę,wiesz sami alergicy w domu jak to kurde zacznie wszystko pylić:crazyeye:to strach się bać
  14. [quote name='haliza']Wszystko się jakoś poplątało, ale wierzę, że będzie dobrze, jeszcze musimy poczekać....[/QUOTE] wiem jak czas potrafi się dłużyć...moja Stefcia jak była po operacji niedrożności jelit,też czekaliśmy,byle do jutra,na szczęście wszystko się udało dobrze będzie Halizko
  15. [quote name='haliza']Asiczek po zabiegu, jest słabiutki ale myślę, że teraz już będzie lepiej, czekamy do jutra....[/QUOTE] Halizko widzę,że to coś poważnego,trzymam kciuki,myślami jestem z Wami...
  16. [quote name='Paulinka10']Jakie Hanusia ma świetne ubranko:)prawdziwa dama w panterke;)to zdjęcie Hany w banerku cudo,ten języczek:loveu: no i braciszek słodziak:loveu:,a kto to widział żeby w kwietniu w kombinezonie chodzić ...:shake:[/QUOTE] wyskubana dama;)Hana tak ma,że prawie cały czas ma jęzorek na brodzie;) nawet jak śpi:)biedna budzi się co jakiś czas bo jej języczek wysycha;) Aleś to zmarźlaczek,nawet w lecie nosi coś na grzbiecie,jak wieje i jest chłodno ma problem z krążeniem [quote name='Sonka95']Ubranko to ma świetne :loveu: idealny wzorek :) [URL]http://i49.tinypic.com/ml2rr5.jpg[/URL][/QUOTE] Hana pożyczyła sobie ubranko od Alesia;) [quote name='Lili8522']Piękna Hana :loveu: a to ubranko :loveu:[/QUOTE] dziękuję:)
  17. jaki świat potrafi być piękny:)Tinko jak ja się cieszę:multi:
  18. [quote name='piescofajnyjest']ciekawe jak tam Tinucha po Swietach?[/QUOTE] pewnie leży basiorkiem do góry;)
  19. [IMG]http://i46.tinypic.com/20f956s.jpg[/IMG] małpeczka słodka:) [IMG]http://i45.tinypic.com/2pt89rp.jpg[/IMG] jedź mamusiu,podtrzymam ci miseczkę;) [IMG]http://i48.tinypic.com/10rjw3s.jpg[/IMG] może zostawi coś na dnie?
  20. tak zrobimy,niech tylko będzie cieplej:) [IMG]http://i46.tinypic.com/119nwv7.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/ml2rr5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/vobfnm.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Ela&Puch']Dziękuję za te słowa , to miłe że ktoś zauważył moją prace i po tym co przeczytałam mój pysiol się uśmiecha :) a to zasługa też pilnych i pojętnych uczennic :) bedziemy się dzielić na bierząco postępami . pozdrawiamy[/QUOTE] na zdjęciach pięknie widać jak potrafią się skupić a,że są mądre i pilne to tylko in plus:) ale ułożenie suniek to Twoja zasługa,odwaliłaś kawał dobrej roboty:)ale i sporo jeszcze was czeka jednak jak się wszystko pięknie układa jak w Waszym domku :loveu:to i łatwiej z pieskami pracować:)i jeszcze milej zbierać tego owoce:) ściskamy mocno:)
  22. to jak udało ci się poskromić Lili,już byłam pod wrażeniem a teraz jak patrzę na te dwa uśmiechnięte,zadowolone dwa pysiole z przeszłością,nooo kochana szacun!:loveu: trafiły w odpowiednie ręce,miały szczęście:loveu:są fantastyczne a to Twoja zasługa:Rose:
  23. jakie piękne świąteczne zdjęcia:loveu:widzę,że to był dłuższy spacerek a potem odsypianie:) minki Lilusi niesamowite a szybka jest jak wiatr:evil_lol:Baster panisko,wzorcowa pozycja łóżkowa:evil_lol:
  24. [quote name='Lili8522']Zawsze tak mówię klientom :diabloti: Hi hi! Zarośnięty czy nie i tak piękny :) My też planujemy fryzjera... tylko niech ten śnieg pójdzie.... w cholerę...[/QUOTE] Aleś jest absolutnie cudowny:iloveyou:walczymy z zaciekami na brodzie,z tym mamy maleńki problem on do miski z wodą czy jedzonkiem wkłada cały pysiol,zupełnie inaczej niż widzące pieski,jak jesteśmy w domku to od razu działamy,ale wystarczy ten czas kiedy spożywa :razz:jak są sami ta zima chyba jeszcze trochę nas podenerwuje,ale było pięknie słonecznie,chociaż tyle,bo już dość tych bezsłonecznych depresyjnych dni!
  25. [quote name='Lili8522']E tam! Włosami nie ma się co przejmować - włosy nie nogi - odrastają :diabloti:[/QUOTE] ale Ty jesteś kochana:Rose: specjalnie dla Ciebie : [IMG]http://i46.tinypic.com/2cniio1.jpg[/IMG] zarośnięty Aleś...planujemy...ale jeszcze za zimno,sama nożyczek o rąk już nie wezmę:mad:
×
×
  • Create New...