Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='ewu']Dobry pomysł. My dawałyśmy ulotki ludziom z psami...może go jakiś pies zainteresuje...[/QUOTE] oczywiście psiarze na I miejscu,chłopcy na rowerach starsi państwo od razu brali swoje adoptowane psy na spacer,bardzooo się przejęli Bożyczku żyby się już odnalazł:placz:
  2. [quote name='danyww']W tamtym rejonie wieszałyśmy plakaty i ulotki. Ja - od razu po zaginięciu i potem Bgra. Rozmawiałam też wtedy z ludźmi ale nikt go nie widział. "Na łuku" też wieszałam.[/QUOTE] nawiązałam wtedy kontakty z biegaczami,którzy biegają codziennie i po lesie i po osiedlu domków koło Szybu Macieja,obiecali się rozglądać,bardzo się przejęli,zaczepiłam każdego kogo spotkałam na drodze... może jeszcze okolicę poplakatować?sama już nie wiem
  3. trzeba być przygotowanym na następny sygnał ja mogę Ruda Śląska,Chorzów,Katowice,Mikołów,Zabrze,Gliwice na sygnał ale ...komunikacją miejską [B]nie wiem czy jest taki wątek[/B]...ale tak myślę,że gdyby padały tam deklaracje użytkowników w jakiej okolicy kto w czym może pomóc,w razie ucieczki czy zaginięcia psa,to łatwiej na sygnał skrzyknąć większą grupę w danym miejscu,do pościgu,plakatowania nr tel alarmowych itp tylko komu by się chciało...
  4. mm nadzieję,że Kubusiowa nóżka już ok Doriska dobrze,że czarno-biała bo inaczej tyko oczzzzzzzzzzy byłoby widać:evil_lol: szczury nadal nie wydają mi się być piękne:evil_lol:ale potrafię już na nie lukać z mniejszym obrzydzeniem:diabloti:
  5. [quote name='Patik']Trzymamy kciuki ,żeby się psiak znalazł. A sterylką sie nie martw,my też przeżyliśmy mimo komplikacji, owszem zawsze się będziesz denerwowała i tego nie zmienisz :)[/QUOTE] Dropsa nadal nie ma:( z moja wyobraźnią to nie wyobrażam sobie jak to przeżyję:shake:
  6. tak bardzo mi przykro:-(już się pogubiłam,nie wiem które info było o Dropsie a które o jego sobowtórze co dalej robić?
  7. znakomita większość z nas,użytkowników dogo ma psa,kilka psów z adopcji,często mają swoje wątki nie wyobrażam sobie,żeby ktoś kto zadaje pytanie odnośnie diagnostyki,rozpoznania,rokowania,terapii,stosowanych dawek leków,rehabilitacji mojego psa nie uzyskał wyczerpującej odpowiedzi mógł pan łatwo zaskarbić sobie sympatię forumowiczów
  8. ja musiałbym komunikacją miejską do TG z przesiadką w Bytomiu
  9. [quote name='ewu']A ja nie umiem prowadzić....:(Nawet mam prawo jazdy - nieużywane...:oops::oops::oops:[/QUOTE] ja za słabo widzę:-( żeby się odważył i podszedł do kogoś,kogoś kto będzie chciał mu pomóc! nóżka go boli,jest zmęczony,głodny ale pije,pogoda dopiero od kilku dni ładniejsza,więc jakąś zmarzniętą bryłę śniegu znajdzie
  10. ewu jesteś kochana:loveu: odwaliłaś kawał dobrej roboty!kto to mógł przewidzieć... ja niestety bez auta:-(
  11. z czachy mi już paruje gdzie Ty Dropiatku jesteś.......
  12. weszłam na chwilę z nadzieją,że ktoś wdział Dropsa
  13. Drops pozwól sobie pomóc,nie uciekaj:-(
  14. [quote name='natie']organizujecie w weekend znowu jakąś akcję poszukiwawczą??[/QUOTE] do soboty to może daleko zajść...
  15. [quote name='Lili8522']Ciocia ale gdzie do domu? Bielski schron na pewno go nie zgarnął z TG :([/QUOTE] ale nie wiecie czy go ktoś nie zgubił na trasie,w BB albo oklicach a mógł mieszkać BWG
  16. dostałam odpowiedź na FB z Zespołu Szkół im Marii Konopnickiej: Witam Jak Pani widzi, udostępniamy informacje wśród młodzieży. Plakat będzie wisiał w szkole,a ulotki będą dostępne w bibliotece. Być może ktoś zechce je dalej rozprowadzić, ale nie obiecuję. Zwierzęta znalezione w Pyskowicach są przekazywane do schroniska w Miedarach, a także prezentowane na profilu miasta: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510560168983250&set=pb.195198630519407.-2207520000.1362416625&type=3&theater[/URL] Proszę o informację, kiedy pies się odnajdzie.Pozdrawiam i życzę powodzenia. Małgorzata Swarowska Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach Szkoły w TG milczą:(
  17. [quote name='ania shirley']Do Żernik czy do Bielska???[/QUOTE] do domu go gna
  18. ja też mam wrażenie,że On wraca:-(cały dzień o tym myślę o ile te wszystkie info nie mijają się z nim dopiero wróciłam,bez auta to o kant doopy roztrzaskać ale dotarłam,okleiłam od Kąpieliska całą drogę,potem weszłam w domki naprzeciw Szybu Andrzeja?(tam ludzie wodę brali)wprawdzie nie aż do lasu ale jak trzeba będzie to jutro dokleję
  19. [quote name='Lili8522']Jedź do Maciejowa, do Szobiszowic wyślemy EWU[/QUOTE] ok,za chwilę się zbieram
  20. [quote name='Lili8522']Z tego co mi wiadomo SZOBISZOWICE są wielkie a obklejone są tylko ulice MASTALERZA I BERNARDYŃSKA.... więc co to jest...[/QUOTE] no to szybka decyzja,gdzie mam jechać?
  21. [quote name='Paulinka10']Dzięki,podrukuje sobie i też rozwiesze u siebie a nóż....[/QUOTE] a mogę wiedzieć o jakie miejsce na ziemi chodzi?;)ciocie robią mapkę z miejscami gdzie wiszą plakaty
  22. ciotki trzeba dokładną mapkę tutaj wlepić,gdzie oplakatowane,inaczej się pogubimy
  23. [quote name='danyww']Tam nic nie plakatowałam. Nawet nie bardzo wiem o jakie osiedle chodzi.:oops:[/QUOTE] a Maciejów to Zabrze czy Gliwice:cool3:
×
×
  • Create New...