-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Dobry pomysł. My dawałyśmy ulotki ludziom z psami...może go jakiś pies zainteresuje...[/QUOTE] oczywiście psiarze na I miejscu,chłopcy na rowerach starsi państwo od razu brali swoje adoptowane psy na spacer,bardzooo się przejęli Bożyczku żyby się już odnalazł:placz: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']W tamtym rejonie wieszałyśmy plakaty i ulotki. Ja - od razu po zaginięciu i potem Bgra. Rozmawiałam też wtedy z ludźmi ale nikt go nie widział. "Na łuku" też wieszałam.[/QUOTE] nawiązałam wtedy kontakty z biegaczami,którzy biegają codziennie i po lesie i po osiedlu domków koło Szybu Macieja,obiecali się rozglądać,bardzo się przejęli,zaczepiłam każdego kogo spotkałam na drodze... może jeszcze okolicę poplakatować?sama już nie wiem -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
trzeba być przygotowanym na następny sygnał ja mogę Ruda Śląska,Chorzów,Katowice,Mikołów,Zabrze,Gliwice na sygnał ale ...komunikacją miejską [B]nie wiem czy jest taki wątek[/B]...ale tak myślę,że gdyby padały tam deklaracje użytkowników w jakiej okolicy kto w czym może pomóc,w razie ucieczki czy zaginięcia psa,to łatwiej na sygnał skrzyknąć większą grupę w danym miejscu,do pościgu,plakatowania nr tel alarmowych itp tylko komu by się chciało... -
mm nadzieję,że Kubusiowa nóżka już ok Doriska dobrze,że czarno-biała bo inaczej tyko oczzzzzzzzzzy byłoby widać:evil_lol: szczury nadal nie wydają mi się być piękne:evil_lol:ale potrafię już na nie lukać z mniejszym obrzydzeniem:diabloti:
-
[quote name='Patik']Trzymamy kciuki ,żeby się psiak znalazł. A sterylką sie nie martw,my też przeżyliśmy mimo komplikacji, owszem zawsze się będziesz denerwowała i tego nie zmienisz :)[/QUOTE] Dropsa nadal nie ma:( z moja wyobraźnią to nie wyobrażam sobie jak to przeżyję:shake:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
tak bardzo mi przykro:-(już się pogubiłam,nie wiem które info było o Dropsie a które o jego sobowtórze co dalej robić? -
znakomita większość z nas,użytkowników dogo ma psa,kilka psów z adopcji,często mają swoje wątki nie wyobrażam sobie,żeby ktoś kto zadaje pytanie odnośnie diagnostyki,rozpoznania,rokowania,terapii,stosowanych dawek leków,rehabilitacji mojego psa nie uzyskał wyczerpującej odpowiedzi mógł pan łatwo zaskarbić sobie sympatię forumowiczów
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ja musiałbym komunikacją miejską do TG z przesiadką w Bytomiu -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
tylko nie uciekaj... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Hospodin pamiłuj sja -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']A ja nie umiem prowadzić....:(Nawet mam prawo jazdy - nieużywane...:oops::oops::oops:[/QUOTE] ja za słabo widzę:-( żeby się odważył i podszedł do kogoś,kogoś kto będzie chciał mu pomóc! nóżka go boli,jest zmęczony,głodny ale pije,pogoda dopiero od kilku dni ładniejsza,więc jakąś zmarzniętą bryłę śniegu znajdzie -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ewu jesteś kochana:loveu: odwaliłaś kawał dobrej roboty!kto to mógł przewidzieć... ja niestety bez auta:-( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
z czachy mi już paruje gdzie Ty Dropiatku jesteś....... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
weszłam na chwilę z nadzieją,że ktoś wdział Dropsa -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Drops pozwól sobie pomóc,nie uciekaj:-( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']organizujecie w weekend znowu jakąś akcję poszukiwawczą??[/QUOTE] do soboty to może daleko zajść... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Ciocia ale gdzie do domu? Bielski schron na pewno go nie zgarnął z TG :([/QUOTE] ale nie wiecie czy go ktoś nie zgubił na trasie,w BB albo oklicach a mógł mieszkać BWG -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
dostałam odpowiedź na FB z Zespołu Szkół im Marii Konopnickiej: Witam Jak Pani widzi, udostępniamy informacje wśród młodzieży. Plakat będzie wisiał w szkole,a ulotki będą dostępne w bibliotece. Być może ktoś zechce je dalej rozprowadzić, ale nie obiecuję. Zwierzęta znalezione w Pyskowicach są przekazywane do schroniska w Miedarach, a także prezentowane na profilu miasta: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510560168983250&set=pb.195198630519407.-2207520000.1362416625&type=3&theater[/URL] Proszę o informację, kiedy pies się odnajdzie.Pozdrawiam i życzę powodzenia. Małgorzata Swarowska Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach Szkoły w TG milczą:( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Do Żernik czy do Bielska???[/QUOTE] do domu go gna -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ja też mam wrażenie,że On wraca:-(cały dzień o tym myślę o ile te wszystkie info nie mijają się z nim dopiero wróciłam,bez auta to o kant doopy roztrzaskać ale dotarłam,okleiłam od Kąpieliska całą drogę,potem weszłam w domki naprzeciw Szybu Andrzeja?(tam ludzie wodę brali)wprawdzie nie aż do lasu ale jak trzeba będzie to jutro dokleję -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Jedź do Maciejowa, do Szobiszowic wyślemy EWU[/QUOTE] ok,za chwilę się zbieram -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Z tego co mi wiadomo SZOBISZOWICE są wielkie a obklejone są tylko ulice MASTALERZA I BERNARDYŃSKA.... więc co to jest...[/QUOTE] no to szybka decyzja,gdzie mam jechać? -
[quote name='Paulinka10']Dzięki,podrukuje sobie i też rozwiesze u siebie a nóż....[/QUOTE] a mogę wiedzieć o jakie miejsce na ziemi chodzi?;)ciocie robią mapkę z miejscami gdzie wiszą plakaty
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ciotki trzeba dokładną mapkę tutaj wlepić,gdzie oplakatowane,inaczej się pogubimy -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']Tam nic nie plakatowałam. Nawet nie bardzo wiem o jakie osiedle chodzi.:oops:[/QUOTE] a Maciejów to Zabrze czy Gliwice:cool3: