Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Tineczko bądź zdrowa i ciesz się życiem:)
  2. o jej,pamiętaj co to za lek,tak na przyszłość jak się Asik zbiera to już musi być dobrze:lol:
  3. moi znajomi z Oś,Kopernika też mają oczy i uszy otwarte
  4. [quote name='haliza']Będzie dobrze :loveu:, zamiast na wiek to trzeba zganiać troszkę na pogodę :evil_lol:[/QUOTE] zganiam,zganiam,to właśnie wiosna mnie tak załatwiła:diabloti: Halizko a co Asikowi się stało?
  5. [quote name='haliza']Bardzo nam to potrzebne bo swoje latka mamy :smile:[/QUOTE] trochę lepiej się czuję a z wiekiem trudniej i dłużej dochodzę do formy;) po 2 tyg, nieobecności wracam do pracy wydaje się,że wszystko poukładane...zobaczymy
  6. [quote name='haliza']Ja też, ale myślę, że mamy to za sobą :p - macie takie cudne kubraczki ;), po prostu pokaz mody, a jeszcze przy tej bieli.....[/QUOTE] no już dość tych przebieranek,chociaż oczywiście to nie wszystkie ciuszki:evil_lol: teraz Halizko odpoczniesz trochę,bo tych kilka dni w stresie może dać w kość
  7. [quote name='haliza']Już jesteśmy, myślę, że u nas złe zażegnane tfu, tfu, tfu.....Asik wraca do siebie, pomalutku ale każdy dzień jest lepszy :p, bardzo mnie przestraszył. 16 lat to piękny wiek ale bardzo chcę cobym mogła cieszyć się nim jak najdłużej :loveu:[/QUOTE] cieszę się z Wami:)zdrowia maleńki:)
  8. [quote name='haliza']Witamy się w lepszych humorach :loveu:[/QUOTE] o jak się cieszę:multi:martwiłam się bardzo!
  9. [SIZE=7]UWAGA![/SIZE] Lubicie bazarki?ja lubię:)[SIZE=7][/SIZE] poniżej link do wątku gdzie powstaje lista dogomaniaków,którzy zgadzają się na przyjmowanie zaproszeń. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia[/url]
  10. kasa jest po to,żeby ją wydawać:loveu: zaraz biegnę zapoznać się z kolejną potrzebowską
  11. [quote name='Sonka95']Rzeczywiście zmieniła ten kolorek :) [URL]http://i50.tinypic.com/2djcmm0.jpg[/URL][/QUOTE] a lecie znowu nabierze koloru,chyba;) bo to co jakiś czas się zmienia i ciągle zaskakuje:loveu:
  12. to też się przyznam...mopsika chciałabym i jeszcze jakiś shih,żeby była ich czwóreczka...nierealne...może kiedyś
  13. taka była kolorowa;) [IMG]http://i50.tinypic.com/2djcmm0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2v2759h.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Lili8522']Też Nam się tak te białe psy brudzą :D Widzę, że Hana też ma odbarwiony nosek, jest tego jakaś konkretna przyczyna? Twoje dzieciaki wprowadzają kolory w tę nudną zimę :lol:[/QUOTE] jej nosek opala się w lecie,wtedy jest prawie czarny;)Hana też zmienia kolor włosa,w zimie jest prawie w jednym kolorze,w lecie ciemnieją jej e partie,które jak była maleńka były rude,te jasne w zasadzie się nie zmieniają:loveu:
  15. [quote name='Sonka95']Aleś też świetnie w nim wygląda :loveu: My to mamy kocyk w panterkę na , którym Sonka lubi się kłaść :) [URL]http://i48.tinypic.com/25zkpdi.jpg[/URL][/QUOTE] taaa to wdzięczny wzór:loveu: [quote name='Paulinka10']Współczuje...ja nie mam alergi ale z innymi przekleństwami przewlekłymi się zmagamy ... [URL]http://i49.tinypic.com/2urtkle.jpg[/URL] słodzizna do zacałowania:) [URL]http://i48.tinypic.com/9102ux.jpg[/URL] haha no to Aleś się odwinął siostrzyczce:)[/QUOTE] każdy ma swojego mola co go gryzie,niestety Hana trochą sfocHana;)ma ten cieczkę,chyba ostatnią:-(już się boję ona jak stara się zawarczeć to układa pyszczek jak do gwizdania i już wszyscy zrywają boki:megagrin::megagrin::megagrin:
  16. [quote name='madziakato']Dropsie, spać przez ciebie nie mogę...cały czas myślę, jak Cię odnaleźć....jak??? gdzie?[/QUOTE] oj Drops Ty wiesz co! niestety,trzeba czekać na przysłowiowy łut szczęścia
  17. z niepokojem zaglądam...może to przejściowe problemy z siecią
  18. chciałabym mieć pewność,że u Kavy,Tofii i Zuzinki wszystko ok:cool3:jakaś szansa na dokumentację fotograficzną jest?:cool3: czy wysłać kogoś na PA:evil_lol: pozdrawiamy:loveu:
  19. Doris szybko odrasta,już nie widać jej oczek;)za chwilę jakieś wymyślne kucyki trzeba będzie robić:loveu:przy jej aktywności rozwiany włos po powrocie ze spaceru przysporzy pracy:razz:oj będzie co robić:evil_lol:
  20. też wam się te białe psy tak brudzą;) [IMG]http://i49.tinypic.com/2urtkle.jpg[/IMG] Hana czepia się Alesia,że nie dość męsko wygląda;) [IMG]http://i46.tinypic.com/juwlyw.jpg[/IMG] Aleś...za to ja gołą d.. nie świecę;) [IMG]http://i48.tinypic.com/9102ux.jpg[/IMG] dobra,zgoda...ja do przodu Ty do tyłu;) [IMG]http://i50.tinypic.com/1zqf2x5.jpg[/IMG]
  21. śliczna maleńka a do tego jaka zdolna:loveu:czekam na filmiki
  22. [quote name='Lili8522']Eh nawet nie mogę sobie wyobrazić co alergicy czują...... :shake: to zima a kszy i wiosna też! :) Ja jestem w polarku zakochana jakby się Wam kiedyś znudził to wiesz... :cool3: chętnie go przytulę :cool3:[/QUOTE] będę pamiętała:loveu:ja go chyba na jakimś bazarku kupiłam
  23. ja taka widzisz strachliwa jakaś:evil_lol:od zawsze wolałam malutkie pieski bo w razie czego duże krzywdy nikomu nie zrobią;) to Lili będzie szefową :razz:najstarsza w końcu:loveu:
  24. [quote name='Lili8522']Ja też współczuję alergii ja JESZCZE tego nie przeżyłam... ale mój brat niestety jest alergikiem... i na wiosnę wygląda jak królik... Panterka rządzi! Cudna jest :loveu: Zarówno na Alesiu jak i na Hanie :)[/QUOTE] świństwo przeokropne,wzięło mnie na ostro,łącznie z reakcją węzłową;( lubię ten polarek,na cieplejsze zimowe dni jest ok:)
  25. zaglądam z nadzieją na dobre wieści...
×
×
  • Create New...