-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Niestety nie jest dobrze :shake:, Asik ma niewydolność nerek :-( i po prostu nie mam siły zaglądać ......musi być płukany i zobaczymy czy podda się leczeniu....jestem przestraszona i zmęczona......a tu wreszcie chyba będziemy mieć wiosnę :p[/QUOTE] przykro mi bardzo,nawet nie wiem co napisać Halizko dbaj też o siebie,bo nawet krótkotrwały stres...po co ja to gadam,sama wiesz miejmy nadzieję,że będzie dobrze kusiole dla ogonków i najserdeczniejsze mizianka dla Asika -
[quote name='Sonka95']Ale urocza sunia była ze Stefanki i po twojej wypowiedzi widać , ze była bardzo mądra :loveu:[/QUOTE] brakuje mi jej:placz: [quote name='haliza']O, wspominki o dziewczynce, są zawsze najcudowniejsze i najukochańsze :loveu:, ale mimo to serce się dzieli na kawałki i starcza dla wszystkich :p. Każdy futrzak ma swoje miejsce w naszych sercach.....i dobrze, że tak jest :loveu:. Myzianka dla maluszków :loveu:[/QUOTE] tak jakoś to jest,nikt nie zastąpi jej miejsca,każdy następny zajmuje inny kawałek przeznaczony dla niego:loveu: wymiziane:)
-
wiosenna Soneczka,kochana jest:) a braciszek...będzie przystojniak,oj będzie rwał dziewczęce serducha:loveu:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']A skąd On wczesniej był?może idzie w tamtym kierunku w poprzednie miejsce?[/QUOTE] nikt nie wie,ale mogło być i tak,że ktoś przejazdem zrobił przerwę w podróży i zgubił Dropsa -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia:)sunie jakie zgodne,są niesamowite:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Elinka dopiero co poprosiła o wklejenie zdjęć,robię to radością:loveu: Piękna panna z tej naszej Liluchny:)i jak to zawsze potrafi się pięknie zachować:) [IMG]http://i45.tinypic.com/2qwzn2x.jpg[/IMG] nareszcie wiosna,można robić to co każdy pies lubi najbardziej:razz:...kopanie dziur:evil_lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/307t5s2.jpg[/IMG] obiecała,że poszerzy... [IMG]http://i47.tinypic.com/2uxwvgl.jpg[/IMG] i teraz zgodnym rytmem:evil_lol: [IMG]http://i47.tinypic.com/314tr37.jpg[/IMG] to nasz dołek:mad: [IMG]http://i50.tinypic.com/35iyxjs.jpg[/IMG] -
[quote name='Paulinka10']Haha w takim razie na nudę nie mogłaś narzekać :)a masz fotki poprzedniej Suni? oj było...ale teściowa większość posprzątała ja tylko poprawiłam:evil_lol:[/QUOTE] chyba już wstawiałam wcześniej to zdjęcie,ale zdjęcia Stefanki mam na drugim kompie [IMG]http://i46.tinypic.com/24187df.jpg[/IMG] Sefcia to była aparatka,mimo,że nie ma jej z nami od ponad 2 lat łączy mnie z nią coś nieuchwytnego,pewnie TAM asystuje dzielnie mojej mamie jak wychodziliśmy z klaki to czekała w którą stronę idziemy...znała kierunki:evil_lol:w lewo albo...do babci:evil_lol: powiedziałaś idź się napić-chciała czy nie piła uśmiechnij się-uśmiechała tak pięknie mówiła do mnie...maaaamaaaa:loveu: lubiła nosić korale:razz: chciała wejść do pokoju córki a drzwi zamknięte,siedziała i czekała,wystarczyło powiedzieć ...podrap..raz podrapała uparta była jak sam diabeł,jak chciałam ją przywołać to reagowała na "zostań" pytałam co zrobisz Ewie?...hammm:evil_lol: uwielbiała pluszaki z pozytywką,wystarczyło powiedzieć...Sefcia zagraj,do tego jeszcze śpiewała i tak samo lubiła wszystkie puszki...bo myślała,że wszystkie zawierają jedzenie potrafiła walić noskiem w puszkę z farbą :evil_lol:i prosić o otwarcie:) takkk o Stefance mogłabym godzinami:evil_lol: przez dwa lata siedziałam w domku,chorowałam bardzo Sefcia dzielnie mi towarzyszyła o mojej chorobie o Stefcia wiedziała pierwsza,miałam potworne bóle głowy jak tylko się położyłam Stefcia natychmiast ze mną,kładła swoją głowę na mojej i nie chciała odejść po pierwszej operacji Stefcia już tak nie robiła,ale jak po 3m-c znowu zaczełam się czuć potwornie a Stefcia z uporem kładła swoją główkę na mojej...już wiedziałam po drugiej operacji już się o nie powtórzyło nauczyłam ją około 40 komend,nie wszystkie były potrzebne...bo na co właściwie...co pokażesz dentyście:evil_lol: ale znajomi jak się popisywaliśmy mieli ubaw z pół godziny:) o przyjaciołach nie mówi się źle,z tego też powodu małe wybryki Sefanki przemilczę:loveu:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Drops jak idziesz do domu to mam nadzieję,że jesteś już blisko może dowiemy się z prasy o dropiatym psie,który przeszedł pół kraju,żeby wrócić do domu -
[quote name='Sonka95']Ja miałam dzisiaj porobić foty , ale pogoda się popsuła i ciągle pada deszcz :crazyeye:[/QUOTE] u nas były wszystkie pory roku maluchy poukładały się do spania i szkoda było budzić:razz:poszły dopiero na maleńki spacer o północy teraz taka pogoda,że nic tylko spacerować
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Wiem, wiem ...ale najgorsze to to, że do końca nie wiadomo dlaczego tak się stało, ale lek pamiętam...[/QUOTE] pogoda dobra,ma być lepsza,nic tylko spacerować i strzelać aparatem:evil_lol: Halizko jak się czuje Asik?wszystko już dobrze? -
[quote name='Paulinka10']Ja też miałam grzeczne szczeniaki,żadna nie zrobiła mi żadnych szkód...Tosia jedynie troszkę mi rogi szafy poobgryzała ale jak wiem jakie szczeniaki potrafią być pomysłowe,kiedys miałam pieska który namiętnie rozrywał poduszki... a na dworku coraz cieplej,musze się zabrać za sprzątanie ogródka z psich kup,nogi nie ma gdzie postawić...[/QUOTE] Hana to jakby nigdy szczeniakiem nie była:evil_lol:ale moja poprzednia sunia Stefka... o to miałabym o czym opowiadać:evil_lol: takkk po zimie...pewnie się nazbierało:evil_lol: [quote name='Sonka95']Będą na pewno jeszcze w tym tygodniu :)[/QUOTE] pogoda dopisuje,więc ja chyba też odkurzę w końcu aparat:razz: [quote name='haliza']U nas też było dzisiaj cieplutko, chyba fryzurki czas zmieniać ;)[/QUOTE] czas terminy ustalać:cool3:a i mnie by się zeszło:diabloti:
-
[quote name='Paulinka10']Dobra nikomu nie powiemy;) A dziękuję;)wszyscy mi mówią "bokser coś ty będzie ci się ślinił" a ja zawsze odpowiadam "będę z chusteczką chodzić i wycierać ślinkę" miny mają bezcenne...[/QUOTE] i też jakby nie było plaskate cudoki:loveu: [quote name='haliza']Aleście się cioteczki rozmarzyły :hmmmm: :diabloti:, a ja zawsze kocham średnie teriery, ich szczenięce miny do starości. Ale życie zweryfikowało gabaryty i teraz pokochałam maluszki :lol:[/QUOTE] Halizko wiesz,że mi się jeszcze kotecek marzy...egzotyk:loveu:ale z alergią nie wygram nooo sfingsy są cudowne,tylko charakterem jakby trochę odstają od moich oczekiwań:evil_lol: no tośmy sobie pomarzyły :diabloti:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']Witam jutro wstawie zdjęcia na fb to bardzo prosze o wstawienie cioteczko :) a mała była dziś i wczoraj na spacerku i zrobiłam im zdjęcia jak kopią dołek , było superrrrr i wesoło Lilusia biega bez smyczy a my za nią , reszte opisze po zdjęciach :)[/QUOTE] czekam z niecierpliwością:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
mija tydzień...a u cisza:mad: -
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/42/dscn3347b.jpg/[/url] "królowa jest tylko jedna" ale ma fajnie,jeden bodyguard przystojniejszy od drugiego:loveu:jeszcze dzień dwa i Rino zacznie się uśmiechać:)
-
[quote name='Paulinka10']Haha no to Ciocia Bgra najbardziej wymagająca:D A ja spełnię na bank,tylko najpierw ta nasza chałupka się musi wybudować...teraz już nic się nie upchnie...[/QUOTE] ale ciii....bo usłyszy ciocia Osa:evil_lol:już kiedyś chciała mi spakować jakiegoś malca z KŚ a jeszcze niestety nie czas:razz: to trzymam kciuki za spełnienie marzeń:loveu:
-
miałam nadzieję na nowe zdjęcia:mad:ale jesteś usprawiedliwiona,widzę,że czasu mało:)
-
[quote name='haliza']Damy radę :p, nic tak nie dodaje energii jak dobre wiadomości :lol: - a że od ciuszków szafa pęka w szwach to wiemy :evil_lol:[/QUOTE] dzisiaj Aleś był a krótkim spacerku bez wdzianka,cieplutko było:) [quote name='Paulinka10']Jakie maleństwo:)aż szkoda tych szczeniaczkowych czasów...[/QUOTE] ten czas tak szybko minął...nawet nie wiem kiedy,tak nam się ta Haneczka udała,taka była grzeczna,aż za spokojna:loveu: [quote name='Sonka95']Wpadamy się przywitać :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:czekam na nowe wiosenne zdjęcia Sonki:)
-
[quote name='Patik']Jutro nie wiem o której wrócę,bo musze jakieś fast food'y w siebie wrzucić :evil_lol: ale postaram się. A jeszcze mam takie pytanko co można podać psu odczulając,bo znowu mamy diete eliminacyjną i co podać żeby przyśpieszyć ten proces?? Claritine,Zyrtec??I czy to pomoże,czy pies przestanie się drapać??[/QUOTE] tu musi się wet wypowiedzieć,sama nie eksperymentuj!
-
[quote name='Mattilu']Trzeba było odpowiedzieć, że na początku były dłuższe, ale się z czasem starły:evil_lol:[/QUOTE] tak mnie zaskoczył,że roześmiałam się głośno..."nooo nie kopiowałam...jak Boga...":evil_lol: . czekamy na filmik:)
-
[quote name='Hope2']Małe=groźne i zębate :) jakoś tak już u mnie jest:) chłopaki trzymają się od Kluchy z daleka,bo jazgocze jak wściekła... Hadek jak stanie na tylnych łapach spokojnie bez wysiłku może mi buziaka dać...i nie wiedzieć dlaczego...jeszcze niedawno łapska mu się wyciągnęły (już raczej dorosły jest,w sierpniu 3 lata skończy) Mix polskiego gończego z mastiffem...mina weta przy wypisywaniu książeczki...bezcenna :) imię,płeć-ok umaszczenie "k*** a co ja mam ci chłopie wpisać??? tygrysie???? " stanęło na pręgowanym...bez koloru ;)[/QUOTE] nie bardzo rozumiałam pytanie pewnego z leksza zawianego pana "Pani a ona miała takie króciutkie łapki od samego początku?" widać jakaś szansa dla Hańci jest:diabloti:
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
Bgra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
prawdziwa laleczka:) a jaka usmiechnięta:loveu: -
mądry chłopak,gdzie on tam się boi Lili:evil_lol:boi się a owszem,żeby jej krzywdy nie zrobić:razz:dobry piesek:)
-
śliczna wiosenna Sonka:)jaszcze parę dni i znowu wiosna z czego się względnie cieszę:razz:
-
no to znalazł chłopak świetną przystań:lol:tylko uważaj na cudną-plaskatą,bo jak się chłopaki rozbawią:evil_lol:to przy swoich gabarytach mogą niechcący krzywdę zrobić:mad: