Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Hańcia patyki nawet spod śniegu wyciągnie;) [IMG]http://i49.tinypic.com/nfjti1.jpg[/IMG] Aleś przecierający szlaki:)ostatnio chyba w lepszej formie,więcej i chętniej spaceruje:) [IMG]http://i50.tinypic.com/25k08ec.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Lili8522']A gdzie Hańcia ma ubranko? :mad:[/QUOTE] myślałam,że zaczną się gromy jak to niedobra oszpeciłam Hańcię:evil_lol:jak krzywo włoski odrastają:evil_lol:ciepło jest ale z Alesiem nie chcę ryzykować
  3. [quote name='Sonka95']I jak wam mijają święta ? :)[/QUOTE] spokojnie i zimowo;) [IMG]http://i49.tinypic.com/2dgw414.jpg[/IMG] Miśki zakopywały się w śniegu;) [IMG]http://i45.tinypic.com/6edftz.jpg[/IMG] jednak dzielnie szli wspierając się nawzajem;) [IMG]http://i45.tinypic.com/nnuqtl.jpg[/IMG] Hance trudniej bo ma krótsze łapki;) [IMG]http://i50.tinypic.com/2eltgma.jpg[/IMG] niezmordowany Aleś poszedł dalej sam [IMG]http://i46.tinypic.com/2dri1hz.jpg[/IMG]
  4. a co my tu mamy... [IMG]http://i49.tinypic.com/ftlrm1.jpg[/IMG] szlifuj ząbki maleńka:) [IMG]http://i49.tinypic.com/359crh3.jpg[/IMG] ale ma obstawę:) [IMG]http://i47.tinypic.com/1zpicue.jpg[/IMG] czy one tu tak zgodnie gryza jedną kosteczkę:crazyeye:Lili urodzona mateczka:) [IMG]http://i50.tinypic.com/sli348.jpg[/IMG] aż ciepło na sercu jak się ogląda takie słodkie pysie:)
  5. [quote name='danyww']U mnie też :angryy:[/QUOTE] i ciągle pada,na drodze koszmar,ja z dwa razy prawie złapałam zająca:razz: a może Dropsie masz jakąś ciepłą przystań,tego ci życzę w te święta i wiesz co!
  6. mam nadzieję,że się kotecek wyzbiera,ściskamy mocno!
  7. [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/90/4/d/4359.gif[/IMG] Zdrowych wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzymy my:)
  8. [IMG]http://i47.tinypic.com/35kr7zl.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i47.tinypic.com/35kr7zl.jpg[/IMG]
  10. Wesołego Alleluja! dużo zdrowia i pogody ducha:) [IMG]http://i46.tinypic.com/20us8jc.jpg[/IMG]
  11. Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa! [IMG]http://i46.tinypic.com/20us8jc.jpg[/IMG]
  12. Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego życzy...Alesiowa rodzinka:) [IMG]http://i46.tinypic.com/20us8jc.jpg[/IMG]
  13. Alusiowa rodzinka życzy Wesołych Świąt! [IMG]http://i46.tinypic.com/20us8jc.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i46.tinypic.com/20us8jc.jpg[/IMG]Alusiowa rodzinka życzy Wesołych Świąt!
  15. [quote name='Ela&Puch']Kochane jak był Blekuś, o ile pamiętam po śmierci Puszka chciałam bardzo małego pieska do 3 - 4 kilo i mam Lilusie 9 , 25 kg i kocham ją bardzo bardzo wiec teraz jak bedzie troszkę wieksza Heaven do Lilusi to historia się powtarza a miłości mam dla nich tyle samo hihihihi a już nie chce myśleć co bybyło dalej hahahahahahaha coraz to wiekszy psiak :), musze zrobić zdjęcia jak się bawią bo to jest niesamowiete pozdrawiam. A po schodach to chyba będę za nimi biec po dwa lub trzy schody bede miec kondycje i figure nie potrzebny mi fitnes[/QUOTE] takie śmiganie po schodach na dobre wychodzi,szkoda,że ja na parterze mieszkam:evil_lol:Alesia nosimy,Hana sama śmiga:lol: fajne są lalunie,czekam na filmik:loveu:widać,że dobrze się lubią
  16. biedne te psy wydaje się,że po Dropsie ślad zaginął,to już ponad miesiąc
  17. [quote name='haliza']Nie ma u nas schroniska i nikt nie wyłapuje, chyba, że są skargi do straży miejskiej to wywożą za Lublin, boję się, że coś jej się stało :shake:[/QUOTE] dlaczego ja myślałam,że jesteś z Wrocławia:diabloti:nie wiem:evil_lol: biedna,trzeba mieć nadzieję,że wróci
  18. [quote name='haliza']Nie ma za co, samą mnie to rozśmieszyło, ale Asika i tak chciałam zostawić tylko poszło to trochę okrężną drogą ;). Piękny kot , pojeżdził troszkę po świecie :p[/QUOTE] jak to czasami trzeba poszukać swojego miejsca na ziemi:)
  19. [quote name='haliza']To od moich rodziców :diabloti:, i jest u mnie 16 lat, dziadziuś kochany....[/QUOTE] a to jak rodzina to sory:diabloti: kiedyś bałam się kotów od czasu kiedy moi znajomi mieli kota Klamora jest inaczej teraz mają Edka,ten to jest agent,trochę się go boję bo jest nieprzewidywalny,dopiero na dole a już gdzieś na wysokości lata i tylko patrzy,żeby skoczyć na głowę:evil_lol:
  20. [quote name='haliza']Tak, Miśkę dzisiaj rano zagoniłam a Łatki już nie ma 4 dni :shake:, martwię się o nią, pytałam dzisiaj w lecznicy czy nie było z interwencji ale nie :shake:[/QUOTE] warto w schronie spytać
  21. [quote name='haliza']Ewidentne zapalenie bakteryjne, w prawym uszku chlapie jak w starym gumowcu :shake:, sunie mają domki ale widzę je z balkonu i obydwie sterylizowałam. Martwię się o Miśkę, jest tak zimno a ona uciekła przez płot po nasypie ze śniegu. Zawsze wracała z takiej " wycieczki " po paru godzinach a dzisiaj nie ma jej 4 dzień :shake:[/QUOTE] biedna maleńka Ami a te kropelki do uszek też dają po kieszeni 4 dni,długo,to duża sunia?
  22. [quote name='haliza']Dzisiaj rano w pół do szóstej wyglądam a Miśka biega po ulicy :cool3:, poszłam oczywiście i zagoniłam na posesję :roll: ( wyglądam tak wcześnie bo od 4 dni nie ma drugiej mojej podopiecznej, Łatki :shake:) A Amusia ma chore uszko, dzisiaj dostała leki, całe szczęście, że nie jest bolące :roll:, ale i tak darła się jak jej zapuszczałam kropelki w domu - oczywiście w lecznicy tuliła się do mnie 4 łapkami :cool3::evil_lol:[/QUOTE] Amusiu nawiało ci do uszka?czy alergia?no kto lubi krople do uszek;) widzę,że powiększyło się Twoje stadko, z dwiema podopiecznymi:razz:podziwiam Cię kochana:loveu:
  23. [quote name='Ela&Puch']psinki bardzo się lubia i dużo się bawią :) , i to że mała przerośnie LILIANKĘ też zauważyłam :( ale kocham je obie i bedą musiały się z tym pogodzić i być ze mną hihihihi . i tak z małych piesków w moim domu zmieniło się na większe sunie :) :) :) ale nie załuje takiej zmiany :)pozdrawiamy i bedziemy dodawać nowe wiadomosci[/QUOTE] Lili też do mikrusków nie należy:razz:a,że Heaven ją trochę przerośnie...nie trzeba jej od dzieciętwa po schodach nosić:evil_lol:
  24. [quote name='Sonka95']Dobrze , ze ich odwiedzasz ;)[/QUOTE] z duszą na ramieniu ale znowu jestem w domku Miśki ucieszyły się bardzo,ale smutne takie pysie mają,myślą pewnie...eee znowu sobie pójdzie
  25. [IMG]http://i50.tinypic.com/2589vs2.jpg[/IMG] nuda...może też sobie...nie łapa ciekawsza:razz: [IMG]http://i47.tinypic.com/2qa7aee.jpg[/IMG] no jak można tak długo spać? [IMG]http://i49.tinypic.com/2eoe6p3.jpg[/IMG] już jesteśmy gotowe do zabawy [IMG]http://i45.tinypic.com/4lmwec.jpg[/IMG] miała być zabawa:evil_lol:a to regularna szkoła dla pilnych uczenic:loveu:
×
×
  • Create New...