Cioteczki,piszę w sprawie adopcji szczeniaka.
MOja sąsiadka,posiadająca już 12 letnią sunię chce adoptować sunię.
Osoba,tzn.małżeństwo mieszkają w domu z dobrze ogrodzonym ogrodem.
Są to ludzie dobrze sytuowani i odpowiedzialni.
Ale Pani chciałaby,aby sunia szczeniaczka była ratlerkowata,ale mix,trochę grubsza
od ratlerka,uszka stojące,docelowo mała,taka podobna do jej obecnej suni.
Pani mieszka obok mnie,koło Jeleniej Góry,za transport zapłaci.
Jeśli jest u Was sunia w takim typie mniej więcej to przyślijcie mi proszę zdjęcia.