To wspaniale,że Vikunia czuje się lepiej.Helgo czy konsultowałaś się z innnymi lekarzami,może dr.Sumińska z W-wy by coś doradziła,mojej suni bardzo pomogła, wtedy gdy inni mówili tylko o uspieniu.W razie gdybyś się zdecydowała zasięgnąć opini(mi bardzo pomagała telefonicznie nawet)to podam Ci nr.telefonu.Pozdrawiam serdecznie i pogłaskania dla sunieczki!