Zgadzam się z Tobą Evo 2406.Chłopcy wykazali się dojrzłościa,pomagali pieskowi,a ci ludzie to zaprzepaścili,szkoda bo opieka nad psem jeszcze wiele dobrego by ich nauczyła.Mam nadzieję,że chociaż są dobrymi rodzicami dla chłopców,chociaż zawsze mam wątpliwości w takich sytuacjach,no bo jak nie kochają zwierząt.....