MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Nasuwa mi sie na mysl taki wozek na kolkach z wysuwana raczka jaki widze w Biedronce. Jest lekki, przewiewny. Nie byloby w czyms takim psiakowi goraco. Podloze stabilne, bo to wozek a nie torba. I jeszcze ma kolka. Ja bede dzisiaj w zoologicznym to popytam czy wystepuja transportery dla psa na kolkach. Tak sobie mysle, podaj mi prosze na pw tel. Jesli cos takiego by bylo, to zrobie zdjecie i wysle. Trudno opisywac jak cos wyglada, jesli sie tego nie widzi.
-
Sunia wygląda jak "zbity pies"...... małe kulki pocieszne....
-
Strasznie biedny piesio....
-
Cudowne małe biszkopty :) Ale za to mamusia to chyba szkieletor.....
-
Od ewu wiem, że Gwiazdka sporo schudła. Zresztą zdjęcia, których nie mogę tu wkleić przedstawiają Gwiazdkę w pełnej krasie! To już nie ten sam psiak, gruby, wielki, ciągnacy po ziemi brzuchol. To ładna, sunieczka. Ona jest taka parówkowata, ale jest zgrabna parówka. I jest ciut niższa/mniejsza niż Nela. Nela i Gwiazdka są u kikou najmłodsze. Sunieczki zadbane, czyściutkie.
-
Biedny szczeniaczek :(
-
Bardzo proszę ! Miło mi było spotkać się z młodymi, sympatycznymi ludźmi, pełnymi empatii i zainteresowania psimi sprawami :)