Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Ponizej zacytowalam pierwszą informację od Basi na temat suni :
  2. Wszystko rozbija się o pieniądze. Nie możemy pisać by zabrac ja do lecznicy, skoro nie wiemy czy są na to pieniądze. A Basi nie możemy zostawić samej z kolejnym psem. I rak ma już kilkanaście na swoim utrzymaniu. Mam propozycje: cytujcie wypowiedzi pisząc ile kto może dołożyć w ten sposób będziemy wiedzieć ile jest kasy na sunie. Basiu wysylaj od razu nr konta do chętnych. Dam na suczke 50 zl. Zapłacę w niedzielę po powrocie z urlopu. Teraz nie mam jak.
  3. Biedna sunia......na moje oko, to ostro oberwała w łapę, zresztą ma chyba nawet przecięcie na tej przedniej łapce.
  4. Zagladajcie Kochani na bazarek dla Ajki (link w moim podpisie ), bo strasznie tam pusto......
  5. Dziekuje za zdjecia Ajki! Widac, ze ma dobrze w hoteliku, bo i zaciekawiona i wpatrzona :)
  6. Basiu, to pewnie jakis problem neurologiczny, skoro sie przewraca....co na to wszystko mowi wet ?
  7. Pomyslalam o tym samym, ze jest miejsce po Nestorku. Az trudno wybrac, ktory bardziej w potrzebie.....ale czy bylaby szansa na zabranie obu?
  8. Biedne dziadeczki :(
  9. A to od pobicia czy mogla to miec juz wczesniej ?
  10. Sliczne zdjecia malej rozrabiary. :)
  11. Zagladam do Betinki. Dawno mnie tu nie bylo..
  12. Co za bydlak jej to zrobil.....! ? A suczka z interwencji czy znaleziona ? Eliczku, jestes bardzo lagodna w okresleniu kanalii, ktora pobila sunie w ciazy.....
  13. Moze to jest dobry sposob na drapanie slepek. Tylko jak ona bedzie spac w kolnierzu ?
  14. Sama nie wiem.....u ludzi zwykle tak jest. Ale skoro grzebie laps, to nie jestem pewna czy tak sie wygoi. Na lapie sa rozne rzeczy, np. ziemia z trawy, trawa, listki itp.
  15. Wiadomo co psu dolega, to mozna mu konkretnie pomoc. Tak sobie mysle, ze on sam nie znalazl sie w tym lesie, a te bydlaki, co go tam zostawily, mialy swiadomosc, ze pies nie wroci i jedynie co to moze skonac tam z glodu, pragnienia i bolu.....
  16. Kurcze, a mialo byc lepiej. Anecik, na kiedy Ajka ma przewidziana kontrole u weta ? A na zdjecia czekam z utesknieniem
×
×
  • Create New...