MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Biedna Telma, nie dość, ze pobita, straciła szczeniaki, uszkodzona łapa, to jeszcze rana na karku, oj przeszło suczydło, przeszło... Dobrze, że już bezpieczna u Anecik.
-
Tez o tym myślałam, że pies, który stoi przy nodze, to jest "bardziej widoczny". Wprawdzie człowiek może mieć 150 cm lub 180 cm wzrostu, ale chociaż jest jakieś odniesienie, że psiak sięga do kolan, czy poniżej. Z tego co pamiętam, to kikou pisała już, że Nela i Gwiazdka to dość ruchliwe psiaki, i ciężko zrobić im zdjęcie przy nodze. Ale może się uda ?
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
MALWA replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do ślicznego Koko :) Coś mi się zdaje, że psiak trafił pod opiekę tymczasową, ale długo tam miejsca nie zagrzeje... domki rozdzwonią się po takiego małego, ślicznego pieska. -
Witam Przyjaciół Gwiazdeczki vel Bromby :) Śpieszę donieść, ze miałam telefon w sprawie Gwiazdki, oczywiście kolejny do bani..... Najpierw dowiedziałam się, ze mam na imię Justyna, później zorientowałam, że facet jest pijany, i do tego obcesowy - nie lubię takich typów... Na koniec usłyszałam: "ale jak nie ma psa, kurw....ja chcę psa i już. Masz mi dać psa !" Na do wiedzenia życzyłam panu miłego dnia. Ot, taka rozmowa, mało konstruktywna.....
-
Dobrze, że z dala od schronu .....
-
Telma jest bardzo podobna do mojego Grafisia.... Basiu - jakie są rokowania, co z łapka, i gdzie ona obecnie się znajduje ?
-
To do tej pory na Telme wydałaś 705 zl ?