Nie pytalam o szczegoly.
Basia jest z Gliwic, i dlatego zakladam, ze lecznica tez jest w Gliwicach. Pytalam o stan psiakow, ale tez o to co z nimi dalej, o ile wszystkie przezyja. One nie moga wrocic po leczeniu, po walce o nie do schronu. Zaden hotel ich nie przyjmie. Sa 4 psiaki. ...