Witam!
Na prośbę ewu zakładam wątek dwóm szczeniakom - podrostkom, które w lipcu 2017 r. zostały adoptowane przez młodą rodzinę.
Do rodziny trafił najpierw Foksik, a później Figa.
Rodzina, która adoptowała psiaki tłumaczyła, ze chce, by Foksik miał towarzystwo w czasie nieobecności domowników.
Psiaki zostały zwrócone z adopcji z uwagi na alergię u dziecka.
Na chwilę obecną Figa trafiła do domu, w którym jest pies rezydent około 3-4 letni. Pies został uratowany z interwencji.
Rodzina, do której trafił ten pies otoczyła go miłością i opieka. Po wizycie przed adopcyjnej zapadła decyzja, ze Figa zostaje u nowej rodziny. Jednak z uwagi na to, ze w domu jest pies, którego Figa nie zna, to Figa trafiła tam na tzw. próbę, tymczasowo. Jeśli rezydent i Figa zaakceptują się, to suczka zostaje docelowo w nowym domu.
Foksik znalazł miejsce w PDT. Koszt jego pobytu to 150 zł miesięcznie.
Na chwilę obecną Foksik nie ma nic, i dlatego tez zadeklarowałam pomoc dla ewu w postaci opłacenia Foksikowi pierwszego miesiąca hotelowania.
Proszę o pomoc dla psiaka, w postaci deklaracji stałych, jak i jednorazowych, bazarków, banerka.
Tu każda pomoc jest na wagę złota, tu wszystko się przyda....
A oto Foksik i Figa :