MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dziekuje. -
Zagladaj do nas! Ta straszna bieda....
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny pomozcie mi prosze z deklaracjami. Sama z ewu nie dam rady. Mam kilka psow na dogo, na ktore place. Chce zalozyc jeszcze dwa watki dla szczeniakow i starowinki z guzami. Obiecalam ewu, ze pomoge finansowo przy szczeniakach. Ewu ma 8 lub 9 psow, ktore ma w hotelach i na PDT na swoim utrzymaniu. Ma jeszcze na glowie 9 szczeniakow, ktore byly pod sklepem w kartonie. Niestety same nie dame rady. A zaraz jeszcze te dwa kolejne watki..... -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wiem. Ale to drobiazg. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dowiem sie i dam znac. Choc nie wiadomo czy miala stycznosc z innymi zwierzetami - poza schronem. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Banerek i ogliszenia bardzo sie przydadza ! -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Super, ze jestes. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Oby, oby.... -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za pierwsza stala deklaracje ! Mamy pierwsze 20 zl ! -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
A w jaki sposob przenosi sie watek na ogolny ? -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dziekuje pieknie! Na razie sobie zapisze. Konto zostanie przeslane jak zglosi sie skarbnik. Poprosilam elik, i czekam na odpowiedz. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Witam na watku Igi. Mozna powiedziec, ze to znowu moj debiut - po kilku latach. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Nikt nawet tu nie zajrzal......buuu -
Nikt nawet nie zajrzal do malenstwa...buuu
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do malutkiej Igi. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zagladaj do nas ! Jutro, jak wszystko sie uda, zaloze dwa nastepne watki.... -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Iga została zwrócona do schroniska 18 listopada 2017 r. To niby tylko tydzień, a dla malutkiej jak miesiąc. Malutka może w najbliższych dniach opuścić schronisko, ale musimy coś dla niej mieć. Na razie nie ma ani złotówki.... Więcej informacji w sprawie suni i PDT zna ewu, i na pewno przekaże więcej informacji, jak tylko tu dotrze. Proszę o pomoc dla tej bidy ! -
Zapisuję sobie sunieczkę. Czy od sierpnia coś się zmieniło u suni ?
-
Udało się, wreszcie na wątku Igi są zdjęcia!
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
MALWA replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
-
Założyłam wątek dla malutkiej Igi: Niestety męczę się od długiego czasu z wklejeniem zdjęć. Co wkleję, to mi znikają. Nie wiem dlaczego ? Poprosiłam elik o to, by została skarbnikiem Igi. Czekam na odpowiedź. Póki co zaglądajcie do małej, ale zostawcie trzeci post na ewentualne rozliczenia.
-
Witam! Zakładam wątek maleńkiej suczce o imieniu Iga, która została adoptowana ze schroniska na Ślasku. Suczkę adoptowała starsza Pani, która niestety oddała psinkę do schronu. Iga jest malutkim rudaskiem, kilkukilogramową kruszynką, która po oddaniu do schroniska nie radzi sobie kompletnie ze smutną rzeczywistością. Malutka nie rozumie tego co ja spotkało, nie wie dlaczego trafiła za kratki. My też tego nie wiemy, co było przyczyną oddania jej do schronu. Możliwe, ze to starsza Pani przeliczyła swoje dobre zamiary nad swoje siły, i nie podołała w opiece nad psinka. Ale to tylko domysły. Sytuacja jest taka, ze malutką trzeba na cito zabrać ze schronu. Jest za mała, za krucha, za delikatna na schroniskowe warunki. Mamy wstępnie załatwiony PDT dla Igi u Pani Agnieszki w Warszawie. Koszt miesięczny to....... Igę trzeba zabrać ze schronu, przewieźć do Warszawy, zapłacić za hotel, szczepienia, weterynarza. Iga nie ma nic, a chce bardzo znaleźć się w innych warunkach, w ciepłym domku wśród ludzi, dlatego też bardzo proszę o pomoc dla niej, w postaci deklaracji stałych, jak i jednorazowych, bazarków, banerka. Skarbnikiem finansów Igi jest niezastąpiona elik, rozliczenie znajduje się na 3 stronie wątku: Post rozliczeniowy finansów Iguni – klik
-
Ewu dziekuje za zdjecia. Czy tekst wpisac ten, ktory byl podany przy informacji o zwrocie psinki do schronu ? Jeszcze skarbnik by sie przydal.... Postaram sie rozeslac watek Za 10 minut siadam do kompa