Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Elik, wkleiłam link do rozliczenia pod pierwszym zdjęciem. Teraz to nie wiem czy ja w ogóle wiem co to jest ten link, bo po otwarciu linku pokazuje mi sie zdjęcie małej Igi. Zaznaczyłam, ze rozliczenia są na 3 stronie wątku. Konta nie otrzymałam.
  2. Wrzuciłam jedno zdjęcie staruszki. Mam jeszcze 3 inne. Nie wchodzą mi na wątek. Nie wiem dlaczego ?
  3. Dziekuje elik za rozliczenie! Teraz pisze z telefonu, a po sniadaniu usiade przy kaptopie i powysylam konto do wplaty i wkleje link do rozluczen na pierwszej stronie.
  4. Dziekuje! Tu kazda pomoc wazna. Ogloszenia sa bardzo pozadane, tyle, ze najpierw musimy cos o suczce wiedziec - o jej zachowaniu.
  5. Zapraszam na wątek staruszki z guzami:
  6. To ja rozpocznę, by dać przykład tym, co się jeszcze wahają 20 zł miesięcznie.
  7. Zapraszam do kolejnej biedy, która nie ma nic poza guzami i słusznym wiekiem...............
  8. Zapraszam do suczki staruszki z guzami........................
  9. Dziękuję za wszelkie bazarki dla suczki ! Nadziejka - bazarek: Havanka - bazarek: Poker - bazarek : kiyoshi - bazarek :
  10. Witam! Namówiłam ewu i zakładam wątek małej starszej suczce, która przebywa w schronisku na Śląsku. Suczka ma około 8-10 lat. W schronisku jest już długo, 2, może i 3 lata. Suczka jest mała, wysokość do kolan, waży około 10-11 kg. Większość czasu spędza w budzie. Wiele o niej nei wiemy. Wiemy jeszcze to, ze sunia ma dwa guzy na listwie mlecznej. Nie wiadomo od kiedy te guzy ma. Na pewno nikt się tym nie interesował i nikt nie będzie jej leczył w miejscu, w którym obecnie przebywa. Szukamy miejsca dla suczki. Rozmawiałam dzisiaj z kikou w sprawie miejsca dla małej, może trafi właśnie do niej. Na chwilę obecną suczka nie ma nic, i dlatego tez potrzebna jest każda pomoc. Chcemy pomóc tej psinie, bo nikt jej nie pomoże. Świadczy o tym choćby fakt, że tych biedactw do pomocy coraz więcej, a ona jest w schronie tak długo i jakoś jeszcze nikt jej nie wypatrzył, nie pomógł...... Chcemy, byy suczka miała godne warunki życia, bez cierpienia, z pełnym brzuszkiem, w cieple. Proszę o pomoc dla psiaka, w postaci deklaracji stałych, jak i jednorazowych, bazarków, banerka. Tu każda pomoc jest na wagę złota, tu wszystko się przyda.... A oto bezimienna suczka:
  11. Jeśli rodzina okiełzna i rezydenta i Figę, to będzie ok. Pani dużo pracy włożyła w to, by pies, który w tej chwili u nich jest w ogóle żył. Pies był odebrany interwencyjnie. Pani z troska wypowiadała sie o psiaku. Jeśli psy się dogadają, to Figa zostaje u tej Rodziny.
  12. OK, powysyłam konto do chętnych do wpłaty.
  13. Obiecałam uzupełnić informacje o suczce: Iga jest malutką, wycofaną, przestraszoną sunieczką. Przeprasza, ze żyje. Gdy koło klatki zjawia się człowiek, to ona ucieka zaraz do budy. Co do zwierzaków, to w klatkach sa i psy i suczki. Suczki zwykle sterylizowane. W klatkach jakoś się dogadują, często tez te psiaki się zmieniają. Nie wiadomo jak Iga zachowywała się w domu, czy były tam inne zwierzęta. Nie wiemy nic poza tym, ze Igę oddała starsza (mocno starsza) Pani.
  14. Zapraszam do szczeniaków, a właściwie w tej chwili do Foksika.
×
×
  • Create New...