-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Następnym razem jak tylko będę znała nicki na dogo to podam. Niestety nie wiedziałam czy te osoby są tu zalogowane, więc podałam imię i nazwisko. Przepraszam i mam nadzieję, że nikomu to nie przysporzy problemów ? :oops: Dopisałam do folderu Enzo "Za TM" :( A on w związku z tym zagryzieniem został uśpiony ?
-
Dalia- piękny kwiat, skrzywdzony przez człowieka MA DOM!
gosia2313 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Jak tyle prezentów to i ja się dołączę : [URL]http://tablica.pl/oferta/dalia-przesliczna-sunia-szuka-domu--ID6Dqc.html[/URL] :razz::razz: -
Psy i suki na jednej działce, nowe przybywają, pomóżcie to zatrzymać
gosia2313 replied to zapka's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ten facet zgodził się na pomoc tym psiakom ! W weekend postaram się zrobić jakieś ogłoszenia :) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
gosia2313 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na wątki moich podopiecznych : [COLOR=blue][B][I]EMI [/I][/B][/COLOR]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206999-EMI-3-letnia-sunia-potrzebuje-kochaj%C4%85cego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-ciep%C5%82ego-k%C4%85tka-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206999-EMI-3-letnia-sunia-potrzebuje-kochaj%C4%85cego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-ciep%C5%82ego-k%C4%85tka-!!![/URL] [B][I][COLOR=green]KŁAPACZ [/COLOR][/I][/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-![/URL] ; ) -
Widziałam, że kolejne psy znalazły domy ! Świetnie : Kira (605/91) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TY5OoxG1hFI/AAAAAAAABr8/gUy6Oe1EVno/51753.jpg[/IMG] Nero ( 18/ 2011) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TYjp3quPDOI/AAAAAAAABhs/f0bZxkcbRoU/s512/1d2da8e9fe774542.jpg[/IMG] I ten czarny psiak (10/149) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TZn6lKsD_RI/AAAAAAAACh0/jo6Lb9Hrf0E/s512/DSC_1952.jpg[/IMG]
-
Właśnie oddzwonił do mnie pan od Miśka. Powiedział, że psina zna komendy siad, daj łapę, (chyba) leżeć i coś w stylu na miejsce. Na ostatnią komendę wracał bodajże do siebie do kojca. Psiak lubi pływać, na spacerze jego pan szedł sobie brzegiem a Misiek płynął niedaleko brzegu. Sam zostaje bez problemów na posesji czy w kojcu, nie robi "histerii" z tego powodu. I na spacerze chodził przy lewej nodze i reagował na komendę "równaj". Pan powiedział, że jakbyśmy mieli jakieś pytania to żeby dzwonić - jest pod telefonem. + firmówka Gibusia ( za Miśka zabiorę się jutro) LINK: [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/FIRMOWKI#5607391177436325618[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdF0kQ_AZvI/AAAAAAAAFRw/EYoy5OtkEjM/s512/Gibu%C5%9B.png[/IMG] PS: Co to za psiaki w albumie " Psy z działek" ?
-
Uszata Pola czeka na światełko miłości w tunelu smutku!!
gosia2313 replied to wolf90's topic in Już w nowym domu
zapomniałabym Firmówka suni : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tcv6znAHP_I/AAAAAAAAEyQ/oUMc9jv1fAA/s512/Pola.png[/IMG] -
Uszata Pola czeka na światełko miłości w tunelu smutku!!
gosia2313 replied to wolf90's topic in Już w nowym domu
Jestem u Poli = ) Widzę ławkę przy której zawsze Kłapacza "wkładam" w szelki ;p -
Tajfun - szczeniaczek w wielkim ciele stróżuje w nowym domu
gosia2313 replied to hansior's topic in Już w nowym domu
Czy Tajfun pojechał do domku ??:cool3: -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Wiem, że tego nigdy nie mozna być pewnym ale mam nadzieję, że domek jakiś fajny mu się trafił. -
Deizi - Mała sunia szuka domku. Deizi w nowym domu
gosia2313 replied to Serdeczna łapcia's topic in Już w nowym domu
Deizi : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_3GLHQzcI/AAAAAAAAFFI/5vJg-HMsxzw/s720/didi%20001.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_4K7DkNXI/AAAAAAAAFFQ/-hbruOv0EUY/s640/Obraz1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_5MJBIxMI/AAAAAAAAFFU/SH0HDrVjmCY/s640/Obraz%20004.jpg[/IMG] -
[quote name='gosia2313']Kasia tak się zastanawiam odnośnie tytułu tego wątku, czy mogłabym na stronie mojej szkoły zamieścić informacje, że działa w Sosnowcu wolontariat, że są potrzebni wolontariusze, jak działa wolontariat, gdzie się zapisać --> kontakt do Ciebie itp?[/QUOTE] Link do str szkoły z informacją o wolontariacie u nas : [URL]http://mateja.edu.pl/[/URL] ( panu się nie chciało z plakatu przepisywać, więc zeskanował, ale i tak dobrze, że to zamieścił, może się jakieś nowe osoby zgłoszą)
-
Czekamy na zdjęcia z nowego domku ! ; )
-
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Super, że znalazł się ktoś, kto pomoże Bakerowi ! Jakbyś mogła jeszcze podać właśnie miejscowość, gdzie psiak pojedzie. -
Nie wnikam w ich sytuację, ale pewnie każdy kto oddaje psa mówi, że MUSI. A wystarczyłoby się zastanowić i poszukać innego wyjścia niż oddawanie psa, który był wierny przez ileś tam lat do schroniska ;x Można przecież poszukać psu domu przed wyjazdem, albo zabrać go ze sobą. W końcu za granicą też żyją psy. No ale jeszcze trzeba chcieć ... [SIZE=5][COLOR=red][B]PS[/B][/COLOR][/SIZE]: Wie ktoś coś więcej o Cejlonie? Bardzo chciałam mu porobić ogłoszenia i firmówkę, ale za mało inf o nim jest i mało jakichś fajnych zdjęć. [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/Cejlon238BoksNr#[/URL] Zastanawiam się, czy mogłabym go wziąć w środę za 2 tyg chociaż na krótki spacer, żeby zrobić mu jakieś zdjęcie, choć trochę go poznać. Bo bez ogłoszeń i jakiejkolwiek wiedzy o nim to marne szanse, że ktoś go zauważy : ( Proponuję środę, bo wtedy wychodzi malutko psów, a on podobno nie za bardzo jest za psami.
-
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Misi i życzę szybkiego znalezienia domku !! :)