-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
[quote name='paulinken']wrzuciłam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/76073-spaniele-do-adopcji/page124[/url] i tu:[url="http://www.dogomania.pl/threads/124054-spaniele-amerykanskie-w-potrzebie/page2"] http://www.dogomania.pl/threads/124054-spaniele-amerykanskie-w-potrzebie/page2[/url][/quote] dziekuję !
-
CZESTER w typie sznaucera ma s u p e r DOM! ; )))
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś babka z pytaniem czy Czester jest dalej aktualny, a jak dowiedziała się, że jest w schronisku powiedziała tylko "No nic, dziękuję." -.- -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
gosia2313 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakby był agresywny to wydaje mi się, że tak ... Albo gdyby był wolny boks na BO, ale to mało prawdopodobne bo tam siedzą amstaffy i zawsze jest zajęte -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
gosia2313 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jedź do schroniska i im to powiedz. Wiesz ile psów w ogóle z niej nie wyszło? -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
gosia2313 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czester wrócił z adopcji i od razu poszedł na boksy wychodzące (był już raz w schronisku), a tak normalnie to psy oddane przez właścicieli zawsze idą na kwarantannę. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
gosia2313 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wicei kiedy ona przyszła do sosnowca? W jakim dniu? -
[quote name='paulinken']Ale biedny... na jakiś wątek spanielowy go wrzuciłyście?[/QUOTE] jeszcze nie :(
-
[quote name='necianeta89']To co tu robi ten wątek i dlaczego ma taki tytuł?;)[/QUOTE] Adoptowana została kilka dni temu, wątek nie ja zakładałam, więc nie mogę w nim "grzebać", musimy poczekać na Angelikę ;)
-
Nuka ma dom i zamieszkała w Rudzie Śląskiej :)
gosia2313 replied to fernari's topic in Już w nowym domu
[quote name='fernari']Nie ma mnie teraz w schronie i raczej nie będzie do końca wakacji ... Wątek nieżyje, bo nie ma relacji ze spacerów :( Wiem, że teraz w schronisku jest ciężko, ale naprawdę nie ma szans, żeby ktokolwiek wyszedł z nią ?? Byłabym bardzo wdzięczna :p Ona już miesiąc (albo i więcej) nie była na spacerze ... Ja naprawdę nie mogę przyjechać :( :( :([/QUOTE] Teraz do końca wakacji jest nowy przydział psów. Boks 37 chyba nie był przydzielony, ale gdyby udało się zrobić kilka tur w sobotę bo może by mogły wyjść :) -
[quote name='JOMA']Prosimy o pomoc w leczeniu i utrzymaniu Jackyego Jeżeli ktoś che i może wspomóc go finansowo podaję adres przebywania psiaka i nr konta: [B]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-508 Chorzów - Maciejkowice ul. Antoniów 1 Nr konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001 [/B]w tytule: "Darowizna na spaniela Jackyego" [B]gosia2313[/B] - podaj może te dane w pierwszym poście, będzie sprawniej ;)[/QUOTE] Już dopisuję :)
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borsuq']oj, łobuz jeden ;) ale faktycznie myślę, że koniecznie trzeba coś zrobić póki jeszcze jest młody i da się go ułożyć. Jakby co możecie liczyć na moje wsparcie. Stałych 15 pln;)[/QUOTE] Dopisać już, że od września? :> -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
gosia2313 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie kojarzę jej w ogóle! A kiedy do nas trafiła? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
gosia2313 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Założyłam Jacky'emu wątek : [COLOR=blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213047-Spaniel-Jacky-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21-Ma-ropowic%C4%99-pocz%C4%85tki-martwicy-sk%C3%B3ry-%C5%82apy-i-grzbietu-%21"] [SIZE=4]JACKY !!! [/SIZE][/URL][/B][/COLOR] -
[quote name='wampi']Czesc jestem tu nowa. Kocham zwirzęta i chciała bym jakoś pomóc np finansowo. Jeżeli jest taka możliwośc proszę o nr konta. Przykro mi patrzeć na te biedne zwierzęta:([/QUOTE] Możesz coś przesłać z tytułem "Darowizna na spaniela Jackyego" na konto fundacji SOS - teraz psiak jest pod ich opieką. [B][URL="http://fundacjasosdlazwierzat.org/"]TUTAJ[/URL][/B] podaję stronę fundacji, tam znajdziesz konto ;)
-
Rozbiegana KIKI już w Domu Stałym ! Zobaczcie zdjęcia :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Kiki jest baardzo wycofana. W jej boksie stały przy kratach dwa psy, a ona przeważnie stała z tyłu. A dzisiaj siedziała z Maksem w jednej budzie i oboje tylko łebki wychylili, żeby widzieć co się dzieje :( -
A wiecie, że Koda jest ADOPTOWANA?!
-
Nuka ma dom i zamieszkała w Rudzie Śląskiej :)
gosia2313 replied to fernari's topic in Już w nowym domu
Coś nikt do Nuki nie zagląda :( -
Hunter ma szansę na DT, są dwa tylko trzeba je sprawdzić! :) Trzymam kciuki za białaska ;)
-
ALPINA - suczka w typie malamuta. ADOPTOWANA
gosia2313 replied to maxelka's topic in Już w nowym domu
Alpina ostatnio schudła. Nie wiem czy wcześniej po szczeniakach była taka beczka? W sobotę ma być sprawdzona na koty, może będzie miała szansę na Dt u Agi :) -
Szorstkowłosy boxer Boxio Hugo ma dom !!!
gosia2313 replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
Hugo ma nowego kolegę w boksie : ) Przy okazji podnoszę ! -
Widziałam dzisiaj Fiolkę i szczerze to nie wiedziałam, że to ona :D Ale ma się dobrze : ) Jest milutka, kochaniutka i nie wiem co jeszcze ;) Toleruje koty, inne psy, ładnie chodzi bez smyczy przy nodze i prawdopodobnie zostaje u p. Eweliny na stałe, już się nawet dzieci zaczęły kłócić czyj to pies :D
-
Hopaj Niwka do nowego domu !!
-
WĄTEK DO USUNIĘCIA! KAMA nie doczekała się domu :( :( :(
gosia2313 replied to a topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kamsko w poniedziałek pojedzie do weta ;) Mam nadzieję, że to coś da się usunąć i psina nie będzie się musiała dłużej męczyć z czymś wiszącym jej u brzucha ! -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wiadomo gdzie pojedzie, możliwe że do Cieszyna (mam nadzieję, że nie pomieszałam). Musiałby być tam cały miesiąc, a koszt to chyba w granicach 450zł. Więc od września musiałabym się zabrać za bazarowanie dla niego :) -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
gosia2313 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-%21/page12"]http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!/page12[/URL] [B]Ginn[/B] a tu strona : [URL]http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/[/URL] 20zł za dobę a dla bezdomnych indywidualna cena