Dziś spacerek bardzo interesujący:)... Kesi była na wybiegu(tym razem bez szczura:evil_lol:), w parku, w lesie, a nawet na kanapie:D... Śniadanko musiała mieć bardzo... hmmmmm... ciekawe bo zapachy mi naprawdę niezłe fundowała:roll:... Miejmy nadzieję, że jutro śniadanko będzie lżejsze:)...
Zdjęć niestety nie mam, ale Istar coś robiła, więc może jakieś fotki się pojawią(bardzo dziękujemy za popstrykanie zdjęć:))...
Do jutra Kesi:D...