Jump to content
Dogomania

bukowa

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bukowa

  1. ależ ona śliczna... uwielbiam takie dobrze zbudowane dziewczyny:)
  2. sprawdzam co u Wieruszki, super, że już nie jest taka smutaska
  3. zaglądam w takim razie dzisiaj zobaczyć co słychać u Wieruszki
  4. będę mu kibicować, jest dokładnie w moim typie
  5. [quote name='bukowa']a ja chciałabym zgłosić użytkownika aisha.vet [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/128786-aisha-vet[/URL] do dnia dzisiejszego nie dostałam żadnej przesyłki z tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232281-ZAKO%C5%83CZONY-domowe-przetwory-na-sterylizacje-kotek-do-godz-10-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232281-ZAKOŃCZONY-domowe-przetwory-na-sterylizacje-kotek-do-godz-10-00[/URL] zresztą do dnia dzisiejszego ten bazarek jest nierozliczony na kwotę 298 zł -to nie jest mało [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232158-sterylizacja-wiejskich-kotek[/URL] niestety aisha.vet od grudnia nie odpowiada na żadne pw[/QUOTE] aisha.vet oddała mi pieniądze po 5 miesiącach.....
  6. a ja chciałabym zgłosić użytkownika aisha.vet [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/128786-aisha-vet[/url] do dnia dzisiejszego nie dostałam żadnej przesyłki z tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232281-ZAKOŃCZONY-domowe-przetwory-na-sterylizacje-kotek-do-godz-10-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232281-ZAKOŃCZONY-domowe-przetwory-na-sterylizacje-kotek-do-godz-10-00[/URL] zresztą do dnia dzisiejszego ten bazarek jest nierozliczony na kwotę 298 zł -to nie jest mało [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232158-sterylizacja-wiejskich-kotek[/URL] niestety aisha.vet od grudnia nie odpowiada na żadne pw
  7. dzień dobry, poproszę nr konta, wpłacę jakąś kwotę na malucha
  8. tak, ten sam bazarek w sumie nie zależy mi tak szaleńczo na tym co kupiłam, ale wolałabym wiedzieć, że moje pieniądze trafiły na psiaka
  9. ja też nie dostałam przesyłki z tego bazarku, a zapłaciłam 4.06 swoją drogą, bazarek zakończył się 20.05, a rozliczenie dostałam na pw dopiero 4.06 przesyłka dotarła, wszystko jest ok
  10. a to moje sunieczki w taksówkach [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-6lGqc4syGN8/T1ovcoKCtVI/AAAAAAAAAOM/-p3CoTcV1lw/s640/_DSCN4703.jpg"][/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zar4xmDbOcE/T1ovZQbfSpI/AAAAAAAAAN0/0fQyJhGDbSM/s512/_DSCN4695.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HMQeOQPs_qs/T1ovZnTFDRI/AAAAAAAAAN8/45TzXL6fYXo/s640/_DSCN4699.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Gl97wM6HZx0/T1ovZs_hAAI/AAAAAAAAAN4/XtB_d3uGNcI/s512/_DSCN4701.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6lGqc4syGN8/T1ovcoKCtVI/AAAAAAAAAOM/-p3CoTcV1lw/s640/_DSCN4703.jpg[/IMG]
  11. przyszłam na zaproszenie, ale na razie mogę tylko wspierać duchowo......
  12. uwielbiam takie krótkołapki, podnoszę pięknisia
  13. przy moim pierwszym psie nie było nawet mowy o spaniu w łóżku - ani ja ani Dianusia nie wyobrażałyśmy sobie takiej możliwości ale teraz z Uneczką.... jak ją wzięłam ze schroniska to ona tak powolutku, dzień po dniu skradała się do mojego łóżka, codziennie bliżej aż wpełzła i przytuliła się akurat jak miałam chore korzonki - to było niezapomniane i wspaniale uczucie natychmiastowej ulgi i przyjemności no i teraz nie wyobrażam sobie nocy bez mojego futerka:)
  14. moja sunieczka ma na imię Una - bo ona jest jedyna, unikalna i niepowtarzalna:) no i nigdy nie spotkałam tak nazwanej suni
  15. a u ja uważam, że każdy piesio jest piękny, nieważne czy rasowy czy kundelek, czy kosztuje krocie, czy przygarnięty...:)
  16. bukowa

    Metamorfozy

    tego nikt nie wie, w schronisko określono ja jako mix staffika i buldożka francuskiego wiem jedno, jest absolutnie unikatowa czasami wygląda jak mikro ast, a czasami jak świnka :) to jeszcze jedna fotka ze swoją ukochaną przyjaciółką [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4gmEZqNOI/AAAAAAAAAG8/D5O_DTxU2xA/_5.jpg[/IMG] i jako świnka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TYGwSJhfOSI/AAAAAAAAAIQ/4j-ew4uK2bw/_DSCN1874.jpg[/IMG]
  17. bukowa

    Metamorfozy

    to ja pokażę moją Uneczkę tu w schronisku [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4cow9gyoI/AAAAAAAAAGc/BW9bAJCSaNY/obraz052.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4cpPSi4FI/AAAAAAAAAGg/fU5ljQS4kAg/obraz057.jpg[/IMG] a tu już u nas [URL="https://lh4.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4h7hJ_wrI/AAAAAAAAAHE/UyR4uWFX8ic/_DSCN1986.jpg"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4dpV2Gg8I/AAAAAAAAAGs/1dzq9_9FxcA/s512/10.jpg[/IMG][/URL] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4h7hJ_wrI/AAAAAAAAAHE/UyR4uWFX8ic/_DSCN1986.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TYGwXiaBXpI/AAAAAAAAAIU/EqtB4rHTu5Y/s640/_DSCN1994_.jpg[/IMG]
  18. kiedyś szłyśmy sobie spokojnie z Uneczką, z bramy wypełzł facet na chwiejnych nogach i ryczał ze śmiechu- patrzcie, świnka na spacerze!!!!!:) to oczywiście było o mojej Uncji, bo ona faktycznie tylne nóźki ma nieco świnkowate [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TYGwSJhfOSI/AAAAAAAAAIQ/4j-ew4uK2bw/_DSCN1874.jpg[/IMG]
  19. a tak najbardziej kocha spać moja Uneczka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Fb7lnzM08kc/TX4dVVTOqNI/AAAAAAAAAGo/_k6_dyCOxJE/_DSCN3917.jpg[/IMG]
  20. był sprawdzany przez fundację sos dla zwierząt
×
×
  • Create New...