Jump to content
Dogomania

bukowa

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bukowa

  1. pisałam już, ze strasznie mnie Wieruszka złapała za serce, złapała i nie chce puścić :)
  2. i jak tam? wszystko dobrze? jak się Wieruszka czuje?
  3. [quote name='Ziutka']nadal nie jest podlinkowany :([/QUOTE] a ja widzę......cały obrazek, co jest grane?
  4. [quote name='TZmestudio']Ale nie "podlinkowaną". Zrób to samo ale w przeglądarce Internet Explorer.[/QUOTE] z założenia nie używam IE a w FF mogę skopiować adres odnośnika, adres obrazka albo sam obrazek ale już mam, musiałam skopiować po prostu cały obrazek
  5. test sygnaturki udało się!!!! koszmarnie niestandardowa obsługa na tej dogomanii....
  6. też bym chciała mieć taki bannerek, ale nie wiem jak go zgarnąć:(
  7. moja Una chodzi na 3 łapach bo soli pełno w mieście:( witaj Wieruszko!
  8. coraz zgrabniejsza ta nasza Wieruszka, prawda?
×
×
  • Create New...