-
Posts
4767 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bukowa
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
ok, to idę na bazarek wykupić ogłoszenia -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Musimy poczekać na Dexterkę aby cosik napisała i na fotki. Wiera wróciła dziś z adopcji - po adopcji razem z Ziutką zdecydowałyśmy się pomóc kolejnej bidzie - właśnie KOKO - na miejsce Wiery - ale adopcja niestety była nieudana i Wiera dziś wróciła - w związku z tym z Ziutką mamy teraz dwa psy na utrzymaniu a taki scenariusz wogóle nie brał pod uwagę przeze mnie :( masakra :([/QUOTE] co się stało? nie pogodziły się psiaki? -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
smacznego Koko:) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
to czekam na dalsze wieści o Koko -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Kiedy ją ogłaszamy? tradycyjnie mogę jej wykupić pakiecik ogłoszeń -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
witam śliczną Koko -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
bukowa replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
ależ urocza sunieczka...... będę do niej zaglądać -
[quote name='kejciu']Kochani, nie mogę już wytrzymać i muszę się z Wami podzielić radosną wiadomością :) Ci co śledzili wątek wiedzą że w sprawie domku dla Wierki były już dwa podejścia - najpierw sensowny telefon z jakim rozmawiała Nutusia, potem drugi domek który już miał przyjeżdżać poznać Wierkę ale Żona się rozmyśliła, w ubiegłą niedzielę zadzwonił telefon po raz trzeci - tym razem pod numer Dexterki - proszę się nie gniewać na mnie ale postanowiłam z Dexterką że zachowamy tą informację dla siebie aby nie zapeszyć - w czwartek odbyła się wizyta PA w Opolu, w piątek Państwo przyjechali ze swoim pieskiem na zapoznanie Wierki do hoteliku - nie muszę pisać jakie ogromne są to dla mnie emocje... Bardzo pokochałam Wierkę zwłaszcza że jest ona pierwszym moim piesiem za którego jakby nie patrzeć jestem jeszcze odpowiedzialna - i stało się :) Młodzi państwo jutro z samego rana przyjeżdżają zabrać Wierkę do Nowego DOMU Wiem wiem nie powinnam może zapeszać dopóki Wierka nie pojedzie :) ale już wytrzymać nie mogę aby nie pochwalić się tą wiadomością z Wami :) Dzięki bukowa :loveu: Wierka zawsze miała aktualne ogłoszenia bo Cioteczka wykupowała je na każdym naszym bazarku ogłoszeniowym :) Ziutka dzielnie ogłoszenia robiła :loveu: a Dexterka cudownie się Wierką zajmowała zdając mi relacje zarówno telefonicznie jak i w prywatnych rozmowach - których nie ujawniałyśmy tu publicznie :):):) O tym jaki to domek, jaka to rodzinka niech napisze Dexterka :) Niech też ma odrobinę przyjemności i też się pochwali :):):)[/QUOTE] rewelacyjna wiadomość, bardzo się cieszę!!!! będę śledzić dalsze losy Wieruszki, jeśli będzie do nich dostęp to teraz ogłaszamy następną bidę? która powinna jak najszybciej trafić do domku? która jest najpilniejsza? nie ukrywam, ze raczej ma słabość do starszych piesków:) już dotarłam do Koko jak sie uda ją umieścic w hoteliku u Dexterki, to ona może być następna dla mnie do finansowania ogłoszeń chyba, że kejciu wskażesz inną bidę