Jump to content
Dogomania

bukowa

Members
  • Posts

    4768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bukowa

  1. musi przyjść, tylko trzeba mieć cierpliwość
  2. zołza to było pieszczotliwe określenie mojej Uneczki niestety, ona nie przepada ani za psami, ani za ludziami, ma swoje stałe ulubione i koniec, więcej nie
  3. ależ ona śliczna.... a najpiękniejszy ma nochalek i jeszcze to spojrzenie...... ech, gdyby nie moja mała zołza, to chętnie bym Wieruszkę przygarnęła
  4. wesołych świąt wieruszko! i oby następne u swojego ludzia!
  5. [quote name='dexterka']dodałam kilka nowych zdjęć Wierki do jej albumu: [URL]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Wierka[/URL] Wiera zapoznaje powoli stadko- z samcami dogaduje się dobrze z suczkami jeszcze nie sprawdzałam. Raczej woli jeśli inne psy trzymają dystans, nie przeszkadzają jej a ona im. Jest też bardzo zazdrosna o mnie, gdy inny psiak podchodzi ,żeby się miziać ona natychmiast go odgania.[/QUOTE] widać jak bardzo chce mieć swojego człowieka na własność
  6. [quote name='Mattilu']To swietnie :) Na wszelki wypadek pokciukam :)[/QUOTE] też będę trzymać kciuki za domek
  7. i te urocze króciutkie łapinki, cud miód i maliny:)
  8. zaglądam i cieszę się na tak wspaniałe wieści o Wieruszce
×
×
  • Create New...