-
Posts
2874 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noemi1
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
Noemi1 replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Inga, skoro Ty tu nie zaprosiłaś to ja zaproszę na bazarek Twój :) Na długi po zamordowanych pieskach i sierotki Ingi.mm do kupienia śliczne rysunki z portretami psiaczków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portretów-na-długi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09[/URL] Warto wejść i chociaż pooglądać :)- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Oto Ramzes, pies wspaniały, ma charakter doskonały!
Noemi1 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Mam pomysł, może APSA na tej prezentacji pokaże jak uczy się psa od podstaw :) Skoro Magdysko Twoja Kari, taki spokojna to może by się nadała? Moje raczej słabo, bo Aza w takim tłumie raczej się nie skupi, a Żabka bardzo słabo kumata jest :( -
FREEK - piękny i mądry złoty wilk, 5 lat w schronisku i ... MA DOM !!!
Noemi1 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Tak naprawdę to jeszcze u Morisowej siedzi biedna Campari, która wogóle nie schodzi z posałnia i ciągle brak czasu, żeby się nią zająć :( Siedzi mi na sumieniu bardzo, a do niej trzeba przynajmniej dwóch osób plus kogoś do reszty licznego boksu :( -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
Noemi1 replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
W tym smutnym temacie, rozbawiłyście mnie tym koszykiem :) Ciekawe czym bym ją do niego przywiązała? :) Chyba, ze koszyk przywiążę do niej :) Dobrze, że ja jeszcze nie trafiłam na takiego poszukiwacza szczeniaków, bo nie wiem co bym odpowiedziała, ale na pewno nie tak miło. Ja też miałam kłopot, którego wybrać, ale Azunia sama się wybrała, na szczęście :) Nie dawała mi spać przez 3 tygodnie i do dziś mam wyrzuty sumienia, że tyle ją tam przetrzymałam. W sprawie Santo też męczy mnie sumienie, bo tyle czasu go znam i nic nie robiłam, żeby go wyciągnąć :(- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cioteczki na razie wypłodziłam taki oto tekst na plakat i/lub do ogłoszeń. Wszelkie uwagi mile widziane. [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Jestem wyjątkowym, białym, średniej wielkości psem.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Ludzie oceniają mnie na 8-10 lat.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]W życiu sporo przeszedłem, ale teraz jestem już zdrowy.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Jestem spokojny, lubię dzieci i inne zwierzęta, nie robię im krzywdy.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Nie wymagam też długich spacerów i wiele zabawy, jednak je lubię.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]Jeżeli szukasz spokojnego przyjaciela, który zawsze będzie przy Tobie,[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial Black][SIZE=3]skontaktuj się z moimi obecnymi opiekunami.[/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Arial Black][SIZE=4][I]ABI[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Abi jest wykastrowany, ma zrobiony komplet szczepień,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]jest zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Szukamy dla Abisia domu stałego, w którym będzie mógł spędzić [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]resztę swojego życia, przy boku kochającego człowieka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Nie wydamy Abiego na łańcuch, ani do kojca.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna, [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]oraz podpisanie umowy adopcyjnej. (to nic strasznego)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji: itd.[/SIZE][/FONT] Poczekam na wasze opinie i wtedy podmienię na plakacie :) Nie wiem też czy prawdą są informacje o kastracji i szczepieniach????
-
FREEK - piękny i mądry złoty wilk, 5 lat w schronisku i ... MA DOM !!!
Noemi1 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
To się Freek naszalał :) I Gufi załapie o co chodzi. Patrząc na niedzielny spacer, a to co piszesz to szalony postęp. -
Absolutnie nie zapominamy. NIe pisałam nic, bo czekałam na Estellę. Teraz mam trochę pracy, ale w nieoczekiwanych momentach napada mnie wena, więc i dla Abiego spłodzę coś :)
-
Bardzo bym chciała, żeby Rosie udało się znaleźć domek :)
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
Noemi1 replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Tyle, że głupol nawet nie wiedział, że to pies z "dowodem osobistym". Po prostu ma wizję psa, ale tak mglistą jak na tęgim kacu[/QUOTE] Taaa.... Choć ja też miałam wizję :) Miała być mniejsza od Żaby sunia, taka do koszyka, którą Żaba od razu polubi :)- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='*Gajowa*']W piątek Trusia startuje do domku :multi:.[/QUOTE] HUUURRRAAAA!!!!! Szerokiej drogi i kochajacego domku Trusienko :)
-
Nie ma za co. To skromniutki datek :( Niech Toluś spokojnie grzeje doopkę w nowym domku :)
-
Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach
Noemi1 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Już sobie pozbierałam dane i zdjęcia. Swoją drogą mamuśka ma bardzo ładne zdjęcia :) ALe do plakatu zabiorę się jutro wieczorkiem, bo muszę na razie zająć się pracą toszku. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Noemi1 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Biedna Sambunia :( SZKODA :( W takim razie szukamy domku nadal... -
Ajlii napisz mi jeszcze proszę w pigułce jakie leki, kiedy i ile Jasiek przyjmował od tego poprzedniego badania. Wcześniejsze chyba mam wszystkie zapisane. To może mieć znaczenie dla mojego weta, żeby ustalić skąd te wahania.
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
Noemi1 replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Ingo zgadzam się z Tobą w 100%. Czasami w schronisku staram się po prostu odejść od takich ludzi. Z Claudynką było podobnie. Szkoda gadać. Faktycznie dobrze mu się Sancik nie spodobał, bo to bardzo miły, stateczny psiak, ale obawiam się, że ponowny powrót do schronu mógłby go zabić. Jednak to dojrzały psiak. Nie umiemy dokładnie określić ile ma lat, ale może 8, może 10, a może i więcej, choć patrząc na jego kondycję, raczej więcej jak 10 nie ma.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Auraa więcej nie mogę, ale 10 zł wyślę na Tolusia. Poproszę o nr konta na pw.
-
Ajlii jasne, że zapytam mojego weta. Muszę się do niego wybrać z dziewczynami, bo Aza jednak za szybko się męczy, a Żaba (po 100% sterylizacji) wymyśliła sobie, że ma cieczkę i wabi psiaki na złość Azie, więc trzeba znowu jej głowę/hormony uspokoić. Może poczekam na te wyniki? Kiedy przewidujesz je odebrać?
-
Ale słodki widok :) Na razie zrobiłam banerki dla Rexa. Czekam na zdjęcia Lilu. Wstawiam niepodlinkowane, bo nie wiem czy podlinkować od początku wątku, czy dopiero od jakiegoś momentu. Ludziskom nie chce się za dużo czytać... Dajcie znać to podlinkuję :) Większe czyli 180 na 100 [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/774/rexbaner01180na100kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9180/rexbaner02180na100kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/749/rexbaner03180na100kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5172/rexbaner04180na100kopia.jpg[/IMG] i mniejsze czyli 150 na 100: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4022/rexbaner150na10001kopiatv.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8486/rexbaner150na10002kopia.jpg[/IMG] Jeżeli macie pomysł na inny tekst, mogę zmienić. Można się częstować, ale jeszcze nie są podlinkowane :)
-
Trusieńko, trzymam kciuki, żebyś w końcu mogła zawitać do swojego domku:thumbs:
-
Magdyska25 ode mnie też koniecznie Hrabiego Jaśnie Pana wymiziaj :) Ajlii napisz proszę coś więcej, co te wyniki oznaczają, bo ja się kompletnie na tym nie znam. Wydaje się, że te leukocyty wzrosły gigantycznie, a reszta OK. bea100 dzieki, że zapewniasz Jaśkowi i Ajlii spokój :) A artykuł o schroniskach straszny :( Dużo zdrowia dla Jasieczka :)
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
Noemi1 replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Mini- piękny psiak! tzn. wyczesać, wykąpać i piękności by były. To Santo sam wyszedł. A my mamy problemy z wyprowadzeniem trójki od Refrena.... Kiedyś narzekałam na niego, że ciągnący jak lokomotywa, teraz uważam go za najlepszego psa z tej trójki :) i ni cho cho nie możemy sobie poradzić wyprowadzić ich w 2 osoby a trzeciej zazwyczaj brakuje....[/QUOTE] Mini jest już ostrzyżona :) Chyba morisowa tego cudu dokonała :) Ale kąpiel by się jej przydała, no i trzeba jej jeszcze ogonek obciachać, bo też bardzo skudlony. Główka specjalnie chyba taka kudłata została :) Z tym wyprowadzaniem szaleńców to czasem jest problem w dwie osoby. Przez to niektóre boksy nie wychodzą, bo za mało rak. Musimy jakoś połączyć siły i umówić się na godzinę, żeby te bardziej szalone i ludniejsze boksy wychodziły :)- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with: