Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja chyba do wiosny muszę przestać wchodzić na dogo, bo w każdej galerii śnieg :P
  2. A mój post oczywiście pominięty :P
  3. Aga, ale ten czas tak zapierdala, ze nawet się nie obejrzę, a będzie trzeba wracać do pracy :(
  4. Wy mi lepiej powiedzcie co mam zrobić z moją suczą? Ponad tydzień temu pisałam, że z niej leci i gotowałam jej ryż z mięsem i warzywami. I na takim jedzeniu była do wczorajszego wieczora. Jeden dzień wszystko dobrze, kolejnego dnia znowu leci...I tak od ponad tygodnia. Pies się bawi, ma apetyt, pije normalnie....Oprócz tego, że ma rozwolnienie, to żadnych niepokojących objawów. Już nawet ją odrobaczyłam, bo pomyślałam, że może robaki ją męczą :/ Dziś kupiłam jej jakiś płyn na problemy gastryczne. Jak to nie pomoże, to już chyba nie minie nas wizyta u weta :(
  5. No to teraz bez problemu zmieści się z kotami :D A jest rozbieralne do prania?
  6. Już bliżej niż dalej :) Dogo ciocia :D Ano przeleciało ;) Jak pomyślę, że za rok (pewnie) będę szukać pracy, to już mi słabo :/
  7. Ja nie pomogę, bo nie musiałam czegoś takiego robić :P
  8. Ale taką co ma auta-lodówki :D
  9. No to powodzenia i miłej pracy :)
  10. Ja żyję w "ciepłym kraju" i dlatego śniegu brak :P
  11. No bliziutko :) Można czas odliczać ;) No i "hejka" :)
  12. Ciucha sobie kupisz ;)
  13. Ale wiem jak to wygląda "przed" , "w trakcie" i "po" :P
  14. Nic dziwnego, że piesek ma biegunkę, skoro nagle zmienia mu się rodzaj pokarmu, bez żadnego przygotowania do tego. Pies powinien być karmiony tym do czego został przyzwyczajony w hodowli, a nie skakać z karmy na karmę
  15. *Magda*

    Red Room

  16. *Magda*

    Red Room

  17. *Magda*

    Red Room

  18. *Magda*

    Red Room

  19. *Magda*

    Red Room

  20. *Magda*

    Red Room

  21. *Magda*

    Red Room

  22. *Magda*

    Red Room

  23. *Magda*

    Red Room

  24. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...