-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora jest czasem zbyt uległa :/ No a poza tym, kocha swoją sąsiadkę Kisi-haszczaka, więc Dorę pewnie też by pokochała :) W sumie, to ja Torę zostawiałam tylko u teściów, na kilka godzin i nic nigdy tam nie zniszczyła (poza podeptanymi grządkami :/). No ale ona dom teściów traktuje w sumie jak swój własny, więc myślę, że jak byśmy z Bogdanem zniknęli na kilka dni, to teście nie mieliby z nią problemów ;)
-
Dawaj ją, dawaj ;) Jakoś ją przekonamy do Tory :D Tak tylko pytałam, bo wiem, że Beata zostawia Tobie psy, to myślałam, że wolisz dać Dorę do niej niż zostawić z siostrą ;)
-
Ok, dziecko psu nie dokucza, na nasz ludzki sposób patrzenia na świat. Jednak pies postrzega świat trochę inaczej niż my ludzie. Widocznie pies czuje zagrożenie, gdy w jego pobliżu jest Twój syn. Pies też chce mieć swoją przestrzeń. Musisz uszanować również jego prawo do swobody. Ja to bardzo dobrze rozumiem, że przy takim dziecku czasu brak na cokolwiek :/ Jenak jeszcze trochę czasu minie, zanim Twój synek zrozumie, że pies ma też swoje przywileje ;)
- 12 replies
-
- dziecko
- akceptacja
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mam sukę, obecnie 6 letnią i syna 4 letniego, do tego kolejne dziecko w drodze. Więc jakiś czas temu miałam podobnie jak u Ciebie w domu. Moje dziecko potrafiło włazić do psiego legowiska, zaglądać do jego miski, zaglądać w psią mordę czy do uszu...Jednak moja suka była i nadal jest na tyle uległa, że pozwalała dziecku na te wszystkie "pieszczoty". Jednak w sytuacji, kiedy przychodziły do nas obce dzieci, był kategoryczny zakaz, żeby obce dziecko robiło z psem cokolwiek, oprócz głaskania. Dla Twojego psa, taki raczkujący brzdąc, to coś na podobieństwo szczeniaka. Pies ma prawo być niezadowolony. Twoim zadaniem jest, żeby dziecko pilnować i nie dopuścić do niechcianych przez psa sytuacji. Wiem, że to nie jest łatwe przy takim małym dziecku, ale nie masz innego wyjścia. Nadal niech synek podaje mu smakołyki, głaszcze przy Was, rzuca zabawki itp. Ale w momencie kiedy pies odpoczywa albo bawi się swoimi zabawkami, to dziecko nie może mu przeszkadzać. To musi działać w dwie strony: pies nie przeszkadza dziecku jak śpi, bawi się swoimi zabawkami i to samo z synkiem-ma nie przeszkadzać psu w odpoczynku/zabawie.
- 12 replies
-
- dziecko
- akceptacja
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Szkoda tylko, że nie idzie się wyspać na zapas :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakaś senność mnie dopadła :/ Niby śpię w nocy (22-6) bez problemu. No dobra, 1 pobudka na toaletę :P A wczoraj i dziś odpłynęłam na kanapie, jak tylko młodego odwiozłam do przedszkola i spałam ponad 2h za każdym razem ;) -
Majoka, gdzie znowu jesteś? Moja szwagierka jeszcze jakieś 10 lat ;) Sama praca, z tego co opowiada, nie jest taka zła. Oczywiście zależy wszystko od dzieci jakie się ma pod opieką. Bardziej narzeka na to czego się oczekuje od nauczyciela, poza szkołą. Wiele godzin spędzonych na jakiś sprawozdaniach, opisach....
-
Hej Tyś :) Gdzie się podziewasz? Jak adopcja kota?
-
Wcale nie jest dobrze, że kupiła, bo tylko potwierdziła facetowi, że znajdą się frajerzy, którzy z takich miejsc kupią psa. Skoro tam była i wszystko widziała, to powinna wyjść stamtąd bez psa. Do złożenia zawiadomienia na policji czy w TOZie nie potrzebny jest zakup psa z takiego miejsca.
- 25 replies
-
- 1
-
-
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
-
(and 13 more)
Tagged with:
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
- pseudohodowla żwirowe wzgórze
- hodowla maltańczyków jastrząb
- pseudohodowla szydłowiec
- pseudohodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze domi
- pseudohodowla żwirowe wzgórze domi
- maltańczyki jastrząb
- buldożki francuskie jastrząb
- maltańczyki szydłowiec
- buldożki francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie jastrząb
- owczarek niemiecki jastrząb
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aguś, mi żeber nie przestawia, bo wciąż pod żebrami mam głowę, a nie jego nogi :P -
Hej Ola :) A jak będziesz lecieć do mnie, to Dora zostaje z Twoją siostrą czy będzie u Beaty?
-
Bo jak wchodzisz na dogo w godzinach, gdzie inni już śpią, to nic dziwnego :P
-
Oj Angi współczuje :/ Ja mam tu takiego typa na ulicy, dziadek koło 60-tki i wiecznie leci z łapami do Tory :/ Nie pomaga trzymanie psa przy nodze, nie pomaga chowanie jej za siebie, przechodzenie na drugą stronę jak go widzimy...Wiecznie wyciąga łapska! Ok, moja Tora jest łagodna i wiem, że nie ugryzie, a nawet cieszy się do obcych. No ale ja nie chcę, żeby każdy do niej wyciągał ręce i tyle. Jednak nie wszyscy potrafią to zrozumieć!
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bida z nędzą na tym dogo :( -
Angi, bo my i nasze psy jesteśmy twarde :D
-
Psiaka mi szkoda, ale Was za głupotę to w ogóle!
- 25 replies
-
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
-
(and 13 more)
Tagged with:
- hodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze
- pseudohodowla żwirowe wzgórze
- hodowla maltańczyków jastrząb
- pseudohodowla szydłowiec
- pseudohodowla buldożków francuskich jastrząb
- hodowla żwirowe wzgórze domi
- pseudohodowla żwirowe wzgórze domi
- maltańczyki jastrząb
- buldożki francuskie jastrząb
- maltańczyki szydłowiec
- buldożki francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie szydłowiec
- buldogi francuskie jastrząb
- owczarek niemiecki jastrząb
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Martuś :) Celowo nie, tak mu jakoś samo przychodzi :D ...po tatusiu :P Sapię, bo już ledwo chodzę :/ Za miesiąc, to ja chyba będę jechać autem, a Tora obok biec, bo nie dam rady chodzić :P -
Sprawdź w książeczce, czy szczepionka sprzed roku i ta teraz, to taka sama. Być może Twój pies źle reaguje na szczepionkę tego producenta i następnym razem powinnien mieć podaną szczepionkę innego producenta
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
*Magda* replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Jak ładnie poukładane: rudy, czarny, rudy, czarny :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tylko czemu mamusi tak dokucza?! :P Wczoraj była ładna pogoda, to nakręciłam taki króciutki filmik :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/zdjecia/telefon/20160125_122523_zpskssakj5o.mp4.html?filters[user]=125693713&filters[recent]=1&sort=1&o=0 -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Ania :) Wariuje, wariuje :D A że Nathan rośnie, a jego "domek" robi się przez to coraz ciaśniejszy, to te jego wygibasy robią się coraz mniej przyjemne :/ No ale muszę wytrzymać jeszcze te 5-6 tygodni :) -
Aga, Aga :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć dziewczyny :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
No właśnie mam takie samo wrażenie :/ Niby fajnie się czyta, ale jednak znając częściowo dalszą treść książki, to dziwnie się czyta i to już jednak nie to!