Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To teraz odpowiedz na wczorajsze pytanie :P
  2. Moja koleżanka z ostatniej pracy, w grudniu, też przez cc urodziła Maję :) Kurcze, dziś czuję kopniaki w innym miejscu, Nie wiem czy się Nathan znowu nie obrócił :/
  3. No to się spinaj, a w między czasie wpadaj na dogo :P
  4. Dzień dobry wieczór :)
  5. Dzień dobry wieczór :)
  6. Dzień dobry wieczór :)
  7. Dzień dobry wieczór :)
  8. Dzień dobry wieczór :)
  9. Dzień dobry wieczór :)
  10. Dzień dobry wieczór :)
  11. Dzień dobry wieczór :)
  12. Trochę? :mad: :P Praca nie zając, nie ucieknie :P
  13. Byłam dziś na zakupach i pomyślałam, że kupię mleko odtłuszczone, bo może to przez to mleko mam ten cukromocz. Normalnie kupuję 3.5% tłuszczu i z Theodorem w tydzień wypijamy około 10 litrów. Nie lubię mleka odtłuszczonego, bo ono i w smaku gorsze, no i oczywiście ma mniej wartości odżywczych, niż takie tłuste mleko. No ale se pomyślałam, że przemęczę się do końca ciąży z takim odtłuszczonym mlekiem, jeśli będzie miało mniej cukru niż to 3.5%. I co? I okazało się, że moje mleko zawiera 4.8g cukru w 100ml, a to odtłuszczone 5g w 100ml. Tak więc zostaję przy tłustym mleku :)
  14. Nie koniecznie. Może być tak, że wet z doświadczeniem, poradzi sobie z pobraniem materiału bez narkozy ;) Lubi czy nie lubi jeździć, to chyba ważniejsze jest w tym momencie zdrowie psa, prawda? I nie sugeruj się tym, że "psa nie boli". Po pierwsze, psy są bardzo odporne na ból i nawet jak boli, to wcale nie musi tego okazywać. Po drugie, psy też dość szybko przyzwyczajają się do bólu, który im towarzyszy non stop, a wtedy również możesz nie widzieć, że psa boli.
  15. Chyba dawno nie oberwałaś :P
  16. Aguś, kiedy wyremontujecie pokój dla Fabiana? Może wtedy zaczniesz mieć budzik w odległości od siebie :P
  17. Hej Aga :) Nie mam pojęcia skąd ten cukier :/ Wiem, że cukier jest we wszystkim. No ale nie może być go tak dużo, żeby występował w moczu :/ https://parenting.pl/portal/poziom-glukozy-w-moczu Cytat z tego artykułu: " Cukromocz w ciąży jest natomiast całkowicie normalny." I cytat z innego artykułu: "Obecność glukozy w moczu może wynikać również ze stosowanych leków, hormonów oraz substancji trujących zażytych przez chorego. Innymi przyczynami cukromoczu mogą być choroby wątroby, nadnerczy, mózgu (przysadki mózgowej) czy samych nerek." Żadnych leków nie biorę, ani hormonów, ani żadnych substancji trujących :D Więc chyba pozostaje mi tylko badanie moczu po ciąży i sprawdzenie czy nie są winne właśnie nerki, wątroba, nadnercza czy też przysadka mózgowa :/ Skonsultuję to w środę z moją panią doktor ;)
  18. Brawo Ty! A gdzie był budzik? Tzn. jak daleko od Ciebie? To może niech Sebek szuka takiego budzika i Ci kupi na urodziny :)
  19. Ponawiam witanko :P
  20. Gdybym musiała jeździć z psem komunikacją miejską, to pewnie bym miała nauczonego psa do noszenia kagańca ;) Ale, że ja jestem samowystarczalna, to nie miałam nigdy potrzeby wsadzać psu na pysk kaganiec :P Nawet u weta kiedyś, Tora miała czyszczoną ranę, bardzo bolesną i wet nie próbował jej pakować niczego na pysk. Zresztą, tu w Niemcowni nie widziałam nigdy psa w kagańcu :P Mało tego, nawet w sklepie ich nie widziałam :)
  21. No nie fajnie, nie fajnie :/ Z Theodorem też miałam całą ciążę cukier w moczu. Ale po badaniu na cukrzycę ciążową, lekarka sobie dała spokój i przestała mnie "męczyć". Chyba taki mój urok, że nawet jak nie jem nic słodkiego, to mój organizm go magazynuje :D Milena :) Jak miło, że jesteś :)
×
×
  • Create New...