-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No tak szybko chyba nie urośnie ;) -
Aniu, zobaczymy jak będzie nam się dalej współpracować ;) Dobry :P Rozmiar L ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
O tak, wesołek ;) Nie taki mały, bo już ponad metr wzrostu ma ;) -
Coś tego typu: Pojedynczy rząd ząbków i to jest jakaś bez firmówka ;) A furminator kupiłam oryginalny. Jutro zrobię kolejne podejście z furminatorem skoro już go kupiłam ;)
-
Jaka ona piękna A czemu ona w ogóle trafiła do adopcji?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Z całym szacunkiem Spike, rozumiem Twoje podejście do sprawy, rozumiem rozżalenie Kawka. Jednak musisz też zrozumieć, że nie każdy ma czas i ochotę stawiać psie szczęście (w tym wypadku psa sąsiadki) nad swoje własne. Żyjemy w świecie, gdzie dobro ludzkie jest ważniejsze niż dobro zwierząt. I to Ty musisz też zrozumieć, a nie oczekiwać, że ktoś będzie rezygnował z czegoś, dla dobra obcego zwierzęcia.
-
Wiecie co? Tak wszyscy zachwalają ten furminator, to se myślę A co mi tam. Spróbujemy. Może będzie lepsze niż nasze zgrzebło. Kupiłam wczoraj wieczorem przez neta, a dziś, punktualnie o 12, listonosz mi go dostarczył ;) Od razu poleciałam z suką na podwórko wypróbować, bo jeszcze jej dziś nie czesałam :/ I jestem zawiedziona :( To zwykłe zgrzebło zbiera lepiej sierść i podszerstek niż ten furminator :( Do czesania, w ciągu roku, może być. Ale na okres linienia, to tylko zgrzebło :)
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ale Ty się wyspacerujesz :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pytanie tylko jak długo :D -
Było tanie, więc liczę się, że długo nie wytrzyma :D
-
Takie coś: Zależało mi na bocznych ściankach, żeby choć trochę mniej ścianę brudziła :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tamte buźki były trochę inne, ale skoro nie chciały się Wam pokazać (ja widziałam), to wstawiłam inne :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Laski, edytowałam tego posta, o którym pisałyście ;) Czy teraz widać emotikony? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale ja innych zdjęć ostatnio nie wrzucałam :P -
To jak znajdziesz coś fajnego na ścianę, to się pochwal ;) Ja mam w kuchni tak uwaloną ścianę od psa i kota, że szok! Pół roku temu, Bogdan ją ostatnio malował, a przed świętami znowu chciał malować, bo się nie da na to patrzeć :( Kazałam mu odpuścić, bo nie chce mi się malować kuchni kilka razy w roku :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Marta :) Nie wiem czemu wszyscy piszą o liczbie mnogiej, skoro to było zdjęcie, sztuk 1 :D Link wyżej ma to zdjęcie ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry :) Zdjęcie jest ze strony szpitala. Ja je widzę :P Czemu Wy nie, to ja nie wiem :( Ale wrzucę linka, na którym widać to zdjęcie ;) http://www.johanniter.de/einrichtungen/krankenhaus/moenchengladbach/medizin-pflege/fachbereiche/frauenheilkunde/geburtshilfe/hebammen/ -
Może to Cię trochę pocieszy, że nie tylko mając własnościowe mieszkanie, są takie problemy ;) Ja kupiłam dom i mam dość podobny problem, który ciągnie się już kilka lat. 2 domy dalej, dzień w dzień, punkt 6 rano, sąsiad wypuszcza swojego psa, który szczeka na wszystko co się rusza :/ A że w takich godzinach, to ludzie wychodzą do pracy, dzieci za chwilę do szkoły, to ktoś przejdzie chodnikiem..., to każdego dnia, od 6 do 8 rano mam psi koncert :/ Czasem przyjeżdża jeszcze jego syn i wtedy ujadają 3 psy! Teraz jest zimno, okna mam zamknięte, więc przeszkadza to trochę mniej. Ale za kilka tygodni, okna będę mieć non stop otwarte, do tego urodzę dziecko...Ja już nie mam siły chodzić i prosić sąsiada, żeby uciszyli psa/psy, bo oni mają to gdzieś. W każdym domu dookoła są psy, jednak żadnego psa nie słychać, tylko od tego jednego sąsiada :( Owszem, zdarzy się, że jakiś pies sąsiadów czy mój, szczeknie na podwórku, bo ktoś obcy się zakręci czy zadzwoni do drzwi. No ale to są sporadyczne przypadki i pies/psy są uspokajane przez właścicieli momentalnie. Ja już nie mam sumienia i wiem, że jak ten pies obudzi mi raz dziecko, to zgłaszam oficjalną skargę na sąsiada. I wiem, że już jedno zgłoszenie do Ordnungsamt (odpowiednik polskiej Straży Miejskiej) pomoże ;) Skoro sąsiad nie potrafi zapanować sam nad swoim psem, to ja mu w tym "pomogę". I nie będę mieć skrupułów, ani nie interesuje mnie co kto o mnie pomyśli :P Przede wszystkim muszę myśleć o sobie i swojej rodzinie ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A to już nie moja wina :P A ja już po zakupach i piję kawkę :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień rozpoczęty śniadaniem i PĄCZKIEM -
To mnie właśnie najbardziej "denerwuje" w ONkach :/ Pies wyczesany, chata odkurzona, a za kilka kwadransów już widać wszędzie kłębki sierści :( I tak człowiek biega z odkurzaczem codziennie, a jak przyjdzie ktoś do domu, to wstyd go wpuścić :/
-
A że tak zapytam, to hodowca nie wychodził z nim na spacery przez pół roku, że on taki strachliwy?