Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. No tak szybko chyba nie urośnie ;)
  2. Aniu, zobaczymy jak będzie nam się dalej współpracować ;) Dobry :P Rozmiar L ;)
  3. O tak, wesołek ;) Nie taki mały, bo już ponad metr wzrostu ma ;)
  4. Coś tego typu: Pojedynczy rząd ząbków i to jest jakaś bez firmówka ;) A furminator kupiłam oryginalny. Jutro zrobię kolejne podejście z furminatorem skoro już go kupiłam ;)
  5. *Magda*

    Red Room

  6. Jaka ona piękna A czemu ona w ogóle trafiła do adopcji?
  7. Hej Justyś :) Theodor i jego głupie miny do aparatu :D
  8. Z całym szacunkiem Spike, rozumiem Twoje podejście do sprawy, rozumiem rozżalenie Kawka. Jednak musisz też zrozumieć, że nie każdy ma czas i ochotę stawiać psie szczęście (w tym wypadku psa sąsiadki) nad swoje własne. Żyjemy w świecie, gdzie dobro ludzkie jest ważniejsze niż dobro zwierząt. I to Ty musisz też zrozumieć, a nie oczekiwać, że ktoś będzie rezygnował z czegoś, dla dobra obcego zwierzęcia.
  9. Wiecie co? Tak wszyscy zachwalają ten furminator, to se myślę A co mi tam. Spróbujemy. Może będzie lepsze niż nasze zgrzebło. Kupiłam wczoraj wieczorem przez neta, a dziś, punktualnie o 12, listonosz mi go dostarczył ;) Od razu poleciałam z suką na podwórko wypróbować, bo jeszcze jej dziś nie czesałam :/ I jestem zawiedziona :( To zwykłe zgrzebło zbiera lepiej sierść i podszerstek niż ten furminator :( Do czesania, w ciągu roku, może być. Ale na okres linienia, to tylko zgrzebło :)
  10. Ale Ty się wyspacerujesz :)
  11. Było tanie, więc liczę się, że długo nie wytrzyma :D
  12. Takie coś: Zależało mi na bocznych ściankach, żeby choć trochę mniej ścianę brudziła :/
  13. Albo się nie ma :P
  14. Tamte buźki były trochę inne, ale skoro nie chciały się Wam pokazać (ja widziałam), to wstawiłam inne :)
  15. Laski, edytowałam tego posta, o którym pisałyście ;) Czy teraz widać emotikony?
  16. Ale ja innych zdjęć ostatnio nie wrzucałam :P
  17. To jak znajdziesz coś fajnego na ścianę, to się pochwal ;) Ja mam w kuchni tak uwaloną ścianę od psa i kota, że szok! Pół roku temu, Bogdan ją ostatnio malował, a przed świętami znowu chciał malować, bo się nie da na to patrzeć :( Kazałam mu odpuścić, bo nie chce mi się malować kuchni kilka razy w roku :/
  18. Hej Marta :) Nie wiem czemu wszyscy piszą o liczbie mnogiej, skoro to było zdjęcie, sztuk 1 :D Link wyżej ma to zdjęcie ;)
  19. Dzień dobry :) Zdjęcie jest ze strony szpitala. Ja je widzę :P Czemu Wy nie, to ja nie wiem :( Ale wrzucę linka, na którym widać to zdjęcie ;) http://www.johanniter.de/einrichtungen/krankenhaus/moenchengladbach/medizin-pflege/fachbereiche/frauenheilkunde/geburtshilfe/hebammen/
  20. Może to Cię trochę pocieszy, że nie tylko mając własnościowe mieszkanie, są takie problemy ;) Ja kupiłam dom i mam dość podobny problem, który ciągnie się już kilka lat. 2 domy dalej, dzień w dzień, punkt 6 rano, sąsiad wypuszcza swojego psa, który szczeka na wszystko co się rusza :/ A że w takich godzinach, to ludzie wychodzą do pracy, dzieci za chwilę do szkoły, to ktoś przejdzie chodnikiem..., to każdego dnia, od 6 do 8 rano mam psi koncert :/ Czasem przyjeżdża jeszcze jego syn i wtedy ujadają 3 psy! Teraz jest zimno, okna mam zamknięte, więc przeszkadza to trochę mniej. Ale za kilka tygodni, okna będę mieć non stop otwarte, do tego urodzę dziecko...Ja już nie mam siły chodzić i prosić sąsiada, żeby uciszyli psa/psy, bo oni mają to gdzieś. W każdym domu dookoła są psy, jednak żadnego psa nie słychać, tylko od tego jednego sąsiada :( Owszem, zdarzy się, że jakiś pies sąsiadów czy mój, szczeknie na podwórku, bo ktoś obcy się zakręci czy zadzwoni do drzwi. No ale to są sporadyczne przypadki i pies/psy są uspokajane przez właścicieli momentalnie. Ja już nie mam sumienia i wiem, że jak ten pies obudzi mi raz dziecko, to zgłaszam oficjalną skargę na sąsiada. I wiem, że już jedno zgłoszenie do Ordnungsamt (odpowiednik polskiej Straży Miejskiej) pomoże ;) Skoro sąsiad nie potrafi zapanować sam nad swoim psem, to ja mu w tym "pomogę". I nie będę mieć skrupułów, ani nie interesuje mnie co kto o mnie pomyśli :P Przede wszystkim muszę myśleć o sobie i swojej rodzinie ;)
  21. A to już nie moja wina :P A ja już po zakupach i piję kawkę :)
  22. Dzień rozpoczęty śniadaniem i PĄCZKIEM
  23. To mnie właśnie najbardziej "denerwuje" w ONkach :/ Pies wyczesany, chata odkurzona, a za kilka kwadransów już widać wszędzie kłębki sierści :( I tak człowiek biega z odkurzaczem codziennie, a jak przyjdzie ktoś do domu, to wstyd go wpuścić :/
  24. A że tak zapytam, to hodowca nie wychodził z nim na spacery przez pół roku, że on taki strachliwy?
×
×
  • Create New...